V Kanadě zemřelo od začátku očkovací kampaně už 80 lékařů v produktivním věku (video)

V Kanadě zemřelo od začátku očkovací kampaně už 80 lékařů v produktivním věku (video)

Jak bude asi úmrtí tak velkého počtu mladých lékařů v jediné zemi a za tak krátkou dobu zdůvodněno? Změnou klimatu? Přitom je otázkou, kolik by bylo mrtvých lékařů v případě, že by se mezi kanadskými lékaři nenabízela falešná potvrzení o očkování, jichž někteří také využili. Lékaři, kteří mají Covid očkování v Kanadě povinné, tak podle všeho nejsou očkováni úplně všichni, i když papírově ano.

Nakonec si však podle všeho nechala většina zdravotníků injekci aplikovat. A někteří zřejmě za podřízení se systému zaplatili daň nejvyšší…

V Kanadě zemřelo od začátku očkovací kampaně  80 mladých lékařů. Doktor William Makis provedl rozsáhlý výzkum koronavirových vakcín a od prosince 2020 bije na poplach.

Minulý měsíc Makis zaslal Kanadské lékařské asociaci (CMA) dopis, v němž vyzval k vyšetření úmrtí mladých lékařů. Stále čeká na odpověď. Lékař nyní také poslal druhý dopis , ve kterém vyjadřuje své obavy z „náhlé smrti“ 80 mladých kanadských lékařů.

Afbeelding

„Od zavedení Covid vakcín v Kanadě v prosinci 2020 CMA agresivně a neeticky prosazuje experimentální Covid vakcíny,“ napsal Makis ve svém prvním dopise. „CMA také podpořila nezákonný a nevědecký požadavek na očkování pro 92 000 kanadských lékařů,“ dodal.

„Zradili jste nejen lékaře, ale i lidi,“ řekl doktor. „Tohle je bezprecedentní.“

Makis také poslal fotografie desítek mladých lékařů. Všichni tito lékaři byli dvakrát, třikrát nebo čtyřikrát očkovaní proti Covidu a byli jinak zcela zdraví.

Tato úmrtí jsou vysoce podezřelá, napsal. Lékaři byli jednu minutu zdraví a v další měli infarkt, mrtvici, nehodu nebo se jim náhle rozvinula agresivní forma rakoviny.

Následující rozhovor s Makisem byl proveden ještě v době, když zemřelo „teprve“ 32 lékařů:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

4 thoughts on “V Kanadě zemřelo od začátku očkovací kampaně už 80 lékařů v produktivním věku (video)

  1. nevite, co siprejete. mě by takhle vymřela celá rodina. a to vvcetne rodičů i synovců.

   jo, rozhodli se sami. ale přát si něco smrt, je přes čáru. copak si myslíte, že se politici očkovat nechali? ani náhodou.

  2. Z tý statistiky je vidět že obyvatelstvo je prostě tupé, poslouchá co se jim řekne a hlavu nepoužívá. Tohle nedopadne dobře…

 1. Ako za covidu. Začína sa dobrovoľne nedobrovoľné tlačenie na ľudí, aby sa čo najskôr prepli len na bezhotovostné platby, čiže prípravu na digitálnu menu a likvidáciu hotovosti !

  „Bluesman
  18/10/2022 at 6:09

  Zdravím Vás, všetkých. Už vyše roka používam, len tlačidlový telefón a žiadny iný používať ani nebudem. A je to tu.Čo si myslia, že ma donútia kúpiť si Smartphone? NIkdy!!! Takže asi tak.
  Toto mi prišlo:

  ČSOB SmartToken

  Vážený klient,

  žiadame Vás o aktiváciu ČSOB SmartToken, ktorý od 3.11.2022 plne nahradí SMS kľúč.

  Po tomto termíne sa nebudete môcť bez mobilnej aplikácie ČSOB SmartToken prihlásiť do služby internet banking Moja ČSOB a zároveň nebudete môcť:
  ◾ autorizovať platby, prípadne ďalšie požiadavky,
  ◾ aktivovať vo Vašom telefóne mobilnú aplikáciu ČSOB SmartBanking,
  ◾ overiť platby v internetových obchodoch podporujúcich 3-D Secure platbu,
  ◾ priradiť a spravovať viaceré IPPID z jednej aplikácie.

  Aplikáciu ČSOB SmartToken nájdete v obchodoch s aplikáciami Google Play, App Store a AppGallery pre telefóny s operačným systémom Android (verzia 5+) a iOS (verzia 11+).
  Prihlasovacie údaje IPPID a PIN, ktoré budete potrebovať pri inštalácii, ste dostali pri podpise zmluvy. Identifikačné číslo IPPID si viete overiť aj v aplikácii ČSOB SmartBanking v časti Viac – Môj profil alebo telefonicky na ČSOB Infolinke 0850 111 777 a v pobočke ČSOB. Pre dokončenie aktivácie si nastavíte 5-miestny PIN pre SmartToken.
  Jednoduchý návod na inštaláciu a používanie SmartTokenu nájdete v inštruktážnom videu“

  A potom sa stane toto: https://vosveteit.zoznam.sk/bill-gates-oznacil-technologiu-ktora-v-buducnosti-nahradi-dnesne-smartfony-viete-si-predstavit-takyto-mobil/
  Všetko pekne vysvetlené tu: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nejvetsi-omezeni-v-historii-lidstva-banky-chystaji-novy-krok/ !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout