Německo: 13letá dívka byla hromadně znásilňována 3 Araby a Afričanem

Německo: 13letá dívka byla hromadně znásilňována 3 Araby a Afričanem

V Německu dojde každý den průměrně ke dvěma hromadným znásilněním. A to statistika počítá jen ta znásilnění, která jsou nahlášena. Kolik dalších hlášeno není se lze jen dohadovat.

Pachatelé jsou samozřejmě v drtivé většině těchto případů jedinci z řad „obohacujících“ menšin, které do země pozvala nejen Merkelová, ale i současná německá vláda.

Hromadná znásilnění z pohledu samotných násilníků nejsou ničím trestuhodným, znásilňováním nemuslimek jen následují vzoru jejich pedofilního lžiproroka Mohameda.

Oběťmi se často stávají i nezletilé dívky, přičemž muslimové považují již 9leté holčičky za možné objekty jejich choutek. Proto hromadné znásilnění 13leté dívky nepovažovali z pohledu práva šaría za žádný zločin…

Nad čtyřmi muži z Dortmundu visí strašlivé podezření. Jsou obviněni ze znásilnění a sexuálního zneužívání dívky (13) při několika příležitostech v červenci 2022. Kamarádka 13leté dívky byla údajně také obětí těchto mužů.

Proces se čtyřmi obžalovanými začal ve čtvrtek (12. ledna) u soudu v Dortmundu. Na začátku procesu odmítli vypovídat.

ObrazObraz

Jména obžalovaných: Ahmod A., Rageb A., Mamadou B., Khaled B.

Prokuratura v Dortmundu je přesvědčena, že oběť opakovaně a jasně dávala najevo, že s obviněnými nechce mít sex. Podle obžaloby první údajný pachatel řekl nezletilé, že ji „chce“. Její odpověď by byla jasnější: „Ale já to nechci.“

Muž však údajně 13letou dívku svlékl a vrhl se na ni. Následující den se údajně odehrál nový útok v jiném bytě v severní části města. Tam dva ze čtyř obviněných údajně znásilnili 13letou dívku. Není známo, jaký byl vztah mezi obětí a údajnými násilníky před incidentem. Neexistují ani žádné informace o tom, jak se nezletilá dostala do bytu.

Podle novin „Ruhr Nachrichten“ obviňuje prokuratura v Dortmundu obžalované také ze zneužívání dívčiny kamarádky. Druhé oběti se údajně proti její vůli dotýkali na prsou a hýždích.

V první den hlavního líčení se nikdo z obviněných nechtěl k případu vyjádřit. Není však jasné, zda chtějí svědčit na dalších jednáních. Očekává se, že soud bude pokračovat nejméně do poloviny února.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout