V Německu dochází ke 2 hromadným znásilněním denně, potvrzuje statistika

V Německu dochází ke 2 hromadným znásilněním denně, potvrzuje statistika

To, že k pachatelům značného množství těchto znásilnění dochází ze strany hostů Merkelové, snad netřeba zdůrazňovat. Jde samozřejmě o zcela běžné chování muslimů k nemuslimským ženám, které považují za sexuální otrokyně. Mírné tresty či dokonce stále častěji beztrestnost za podobné činy je pak od dalších znásilnění neodradí. Přijímáním dalších statisíců muslimských mladíků si tak evropské země přímo říkají o to, aby se časem dalo hovořit o doslovné epidemii hromadných znásilnění. Lze navíc předpokládat, že mnohá znásilnění ani nejsou hlášena, neboť se oběti bojí pomsty násilníků.

V Německu jsou – jak potvrzuje statistika – každý den znásilňovány dvě dívky nebo ženy skupinami mužů. Tyto závěry vyplývají ze závěrů Federálního kriminálního policejního úřadu (BKA). Každý druhý podezřelý neměl německé občanství. A lze předpokládat, že mnozí z těch, kteří ho měli, pochází z mnohamilionové turecké či jen o něco málo méně početné arabské komunity. Navíc, například Syřané, kteří přišli do Německa v roce 2015, již v letošním roce získali německé občanství.

Mezi násilníky byli často zastoupeni muži z islámských zemí, jako je Afghánistán, Sýrie nebo Irák. Zejména Afghánci, měřeno podle jejich malého podílu v populaci v Německu, jsou neúměrně často mezi pachateli hromadných znásilnění. V roce 2018 tvořili 0,3 procenta populace v Německu, ale byli podezřelí ze šesti procent případů hromadného znásilnění. Převážná většina spáchala trestný čin během azylového řízení.

BKA v roce 2020 napočítala celkem 704 případů hromadného znásilnění. V roce 2019 to bylo 710 a v roce 2018 se jednalo o 659 případů.

Kriminalista Christian Pfeiffer (77) vysvětlil, že mezi pachateli vidí vždy stejný základní vzorec: „Frustrovaní mladí muži, kteří to doma nemohou dělat. Pocházejí z kultury, ve které muži hrají jasně dominantní roli ve společnosti. V Německu pak žili v roli outsidera. Uvědomují si, že k holkám přistupovali špatně. Z jejich kultury zde nenajdou partnerku, protože muslimek přichází do Evropy velmi málo. Následovala frustrace, agresivita a násilí.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “V Německu dochází ke 2 hromadným znásilněním denně, potvrzuje statistika

  1. Miláčci Merkelové mohou vše a oběti jsou pro ní jen vedlejší ztráty. Ona opravdu věří, že ta testosteronová invaze barbarů předělá Němce na beztvarou poslušnou, i když zpočátku chaotickou, masu. Po is lamizaci zcela poslušnou masu. (statistika).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout