Výzva antisystémovým stranám, politikům, osobnostem i voličům z celé Evropy

Výzva antisystémovým stranám, politikům, osobnostem i voličům z celé Evropy

Jak je možné probudit masy a tím zajistit, že nedojde k plné realizaci globalistických plánů? Zdá se, že alternativní média z celého světa na tento úkol rozhodně nestačí. Obzvlášť v situaci, kdy se systém chystá začít praktikovat mnohem tvrdší cenzuru než dosud.

Tento úkol je tak na těch, jejichž hlas systém nemůže – alespoň zatím – plně potlačit. Tedy na těch, kdo zaujímají místa v politice. Situace je však taková, že nyní je diktát celosvětový, není zaměřen na jednu zemi nebo jen malou skupinku zemí.

Co vše je zahrnuto v ničivé globalistické agendě?

  • Pandemická smlouva WHO, která počítá se zavedením globální zdravotní diktatury.
  • Agenda 2030 pro udržitelný rozvoj, která je osnovou Velkého resetu. Dokument přijatý většinou zemí světa víceméně shrnuje všechny agendy a vychází z Agendy 21.
  • Klimatická agenda, která má za cíl nás pod falešnou záminkou dostat do předindustriální doby a zavést nový stupeň totality (klimatické lockdowny, 15minutová města, chytrá města, vyvlastňování).
  • Organizovaná invaze nepřátelských kultur do Evropy, jejímž cílem je teror a občanské války, tedy rozvrácení Evropy.
  • Depopulace různými cestami, včetně LGBTQI agendy, protirodinné politiky a genových injekcí.
  • Digitální otroctví v neofeudálním systému má být nastoleno cestou postupného zavádění programovatelné digitální měny napojené na ID a sociální kredity se současným rušením hotovosti.

Jde samozřejmě jen o stručný nástin globalistické agendy, která by měla být alespoň v základech realizována do roku 2030. Vše je promyšleno do detailů tak, aby sami „spáči“ tento systém bez jakýchkoli výhrad – či dokonce s radostí – přijali.

Celosvětové řešení asi tak úplně možné není, nicméně lze se spojit alespoň v evropském prostoru. Zabránit nástupu digitální totality je v této fázi možné již jen probouzením těch, kdo se nedostanou mimo mainstream.

Bylo by proto dobré, kdyby se spojili zejména politici, kteří se systémem nesouhlasí a nejsou na něj jakkoli napojeni.

V Evropě jde o strany, které striktně požadují vystoupení z EU, nebojí se upozorňovat na globalistické plány, nejsou v souladu s žádnou ze škodlivých agend prosazovaných systémem (klimaalarmismus, LGBTQ, multikulturalismus, covidová totalita,..) a jejich členstvo není napojeno na globální struktury (WEF, Aspen institute apod.).

Tyto strany by se měly spojit před volbami do EU, které se konají za rok a společně vytvořit plán na zastavení globalistické agendy. Tento plán by pak měly ve volební kampani nabídnout i voličům. Pokud nezískají v EU většinu, pak to bude znamenat, že většina Evropanů je plně v souladu s agendou a pak nezbývá, než se podřídit.

Ve všech zemích by pak mělo dojít ke spojení VŠECH antisystémových stran a hnutí, které hodlají kandidovat do eurovoleb, aby nedocházelo ke tříštění hlasů. Do eurovoleb by měl jít v každé zemi jen jeden jediný antisystémový subjekt.

Přiznám se, že politikům ze zásady nedůvěřuji , ale právě tyto těžké časy mohou pomoci politiky „odkopat.“ Jsou v současné době jedinými, kdo může informovat a varovat širší masy. Uvidíme, kdo bude mít hlavu v písku a kdo se nebude bát na tyto problémy upozornit spící masy.

Stejně by se měly spojovat i ostatní veřejně známé osobnosti, které nejsou v souladu se zvráceným systémem. Umělecká fronta je samozřejmě ve většině zemí prorežimní, přesně v duchu hesla „kam vítr tam plášť,“ ale najdou se i výjimky.

Známými osobnostmi mám na mysli kohokoli, třeba i ty, kdo se nebáli veřejně vystupovat proti dva roky protlačované covidové diktatuře. Nyní by měli upozorňovat i na tyto závažné problémy, které jsou opomíjeny.

Spojení sil v rámci politiky i mimo ni je nyní skutečně jediným možným řešením. A  je třeba tak činit v rámci  celé Evropy (ne-li časem i světa), protože jde o jedinou cestu, která může prosazovanou globalistickou agendu zastavit.

Také připomínám, že mezi globalistickými strukturami neexistuje menší nebo větší zlo. Zlo je vždy jen zlo a povede vás přesně tou cestou, kterou plánují ti, kdo si politické slouhy vodí jako oddané loutky.

Tento týden se mnohé z oněch loutek schází v Davosu, kde dostanou instrukce od svých páníčků. Instrukce, jak pokračovat s prosazováním všech těchto škodlivých agend.

Mezinárodní spolupráce všech antisystémových politiků (ať už z aktivní politiky nebo mimo ni), osobností, které se nebojí vystupovat proti nastupujícím plánům globalistů a současné informování spících mas je nyní zásadní.

Úkol číslo jedna je prozatím zabránit přijetí pandemické smlouvy WHO, která má být schválena ještě letos. Vše ostatní lze řešit i později, ale zcela zřejmě je třeba to řešit na globální úrovni.

Toto mezinárodní spojení je nyní nutné pro přežití jednotlivých států jako samostatných nezávislých subjektů. Již nyní jde o kolonie, ale tento status se s nástupem digitální diktatury výrazně zhorší.

Je za vteřinu dvanáct, tedy nejvyšší čas začít konat…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Výzva antisystémovým stranám, politikům, osobnostem i voličům z celé Evropy

  1. Schází zde adresa, telefon, mail, nebo jiný kontakt, kam se k výzvě přihlásit!! To je dost důležité. Jinak je to jenom, mlácení prázdné slámy.

  2. Na Slovensku existuje bohužiaľ iba jediná antisystémová strana – ĽSNS. Všetky ostatné pseudovlastenecké /je ich vyše 10/ podporujú Izrael a odmietajú vystúpenie z EÚ a NATO. Tak či onak musíme dúfať,že Putinov nástupca pripojenie Ruska k spomínaným plánom odmietne a že aspoň časť východnej Európy vrátane Slovenska zostane ako-tak slobodná. Nie, nezabudol som na už teraz istú budúcnosť väčšiny Európy: že ju dobyjú moslimovia a v krutých bojoch porazia aj globalistov. A nezabudol som ani na možné rozšírenie vojny z Ukrajiny na zvyšok kontinentu, pričom práve Rusko utláčané národy na východe /Západ je už stratený/ oslobodí, tak ako roku 1945.

  3. Každý kdo přemýšlí ví kam se obrátit a kde je jeho strana . Nejdřív se lidi propojí v jednotlivých státech pak celoevropsky, mezinárodně. Mnoho lidí dobře ví kde je východ ze situace ale i tak volí hlupáky a těm žádný kontakt nepomůže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout