Joe Biden a CIA pracovali na instalaci diktátorského režimu v Brazílii, Lula pokračuje v likvidaci opozice

Joe Biden a CIA pracovali na instalaci diktátorského režimu v Brazílii, Lula pokračuje v likvidaci opozice

V Brazílii zavládl tvrdě diktátorský režim, který postupně likviduje a zakazuje opozici i své odpůrce z řad běžných občanů. Jde o další zfalšované volby v zemi, kde se lid dokázal nevídaným způsobem probudit a volit proti systému.

Brazílie jako největší jihoamerická země, ale také země BRICS, je trnem v oku US Deep state. Pravděpodobným cílem vměšování CIA do brazilských voleb byla právě snaha o narušení BRICS. Tímto směrem již uvažuje mnoho komentátorů.

Lula nyní vděčí US Deep state za mnohé, lze tedy předpokládat, že jako věrný dlužník iniciuje nejen odchod z BRICS, ale spekuluje se i o možnosti, že Brazílii dotlačí do NATO. To jsou samozřejmě jen spekulace, nicméně CIA Lulu na jeho post nedosadila jen tak pro nic za nic.

Již za covidismu šel Bolsonaro proti politice loutkových zemí, nikdy také nepodporoval roušky, lockdowny, segreagaci neočkovaných (on sám se očkovat nenechal) a plošné očkování experimentálními injekcemi a slíbil národu, že nepodepíše pandemickou smlouvu WHO a v případě nutnosti Brazílie z WHO vystoupí.

Něco podobného ze strany Luly rozhodně nehrozí.

Zatímco v Evropě se dlouhodobě daří instalovat spícím Evropanům do jejich vlád oddané loutky – až na výjimky –  i bez falšování voleb, najdou se země jako Brazílie, kde je třeba podvodů, aby byli globalisté ve svém konání úspěšní.

USA začaly tento týden deportovat brazilské opoziční vůdce zpět do Brazílie a Lulových gulagů. Děje se tak ve stejnou dobu, kdy byly předloženy nezpochybnitelné důkazy, že nepokoje z 8. ledna v Brazílii byly zinscenovány.

Hlavní soudce Nejvyššího soudu Alexandre de Moraes, stoupenec Luly a brutální totalitář, pokračuje v zásazích proti disidentům, věznění opozičních osobností, zatýkání novinářů a zadržování opozičních demonstrantů, včetně dětí, které jsou umístěny v provizorních gulazích.

To vše byl plán Bidenova režimu a CIA.

V říjnu před druhým kolem voleb mezi  pro-brazilským vůdcem Jairem Bolsonarem a odsouzeným komunistou, zločincem Lulou da Silvou, informoval Foreign Policy o tom, jak Joe Biden a CIA pracovali na zajištění Lulova vítězství v Brazílii.

Podle zpráv se Bidenovi zaměstnanci z Bílého domu, ministerstva obrany, ministerstva zahraničí a CIA podíleli na vyhrožování Bolsonarově administrativě na vzácných, eskalujících diplomatických schůzkách. Pak přenesli své falešné příběhy do korporátních médií.

Vrcholní představitelé Bílého domu, ministerstva obrany, ministerstva zahraničí a dokonce i CIA uspořádali schůzky a telefonáty s brazilskými představiteli, aby se pokusili odvrátit jakékoli Bolsonarovy snahy o zvrácení výsledků vyhrocených prezidentských voleb v zemi.

Diplomatický vzestup přichází v době, kdy pravicový  Bolsonaro čelil levicovému kandidátovi a bývalému prezidentovi Luizovi Ináciovi Lulovi da Silvovi v horkém druhém kole voleb, které se ukázaly být jedněmi z nejvíce rozdělujících voleb v historii země.

Pro Bidenův tým začala diplomatická práce ještě dříve. V červenci 2021, jen několik měsíců po nástupu do úřadu, Bidenův ředitel CIA William Burns odcestoval do Brazílie, aby se setkal s vysokými brazilskými představiteli, a během setkání je jeho delegace varovala, že Bolsonaro by měl přestat zpochybňovat volební proces své země.

Měsíc po Burnsově návštěvě navštívil Brazílii americký poradce pro národní bezpečnost Jake Sullivan, který se sešel i s Lulou, aby posílil stejné varování: Nepodkopávejte volby. Loni v červnu Bidenův tým signalizoval, že americký prezident znovu předal stejnou zprávu během setkání s Bolsonarem na summitu na vysoké úrovni v Los Angeles.

O měsíc později přišel na řadu americký ministr obrany Lloyd Austin a tlačil na velitele brazilských ozbrojených sil, aby se zavázal k dodržování bezpečných a transparentních demokratických voleb.

„Bidenova administrativa očekává, že všichni kandidáti budou respektovat a akceptovat výsledky svobodných a spravedlivých voleb. Dali jsme to jasně najevo brazilským představitelům, stejně jako to děláme ohledně voleb konaných v zemích po celém světě,“ řekl mluvčí americké Národní bezpečnostní rady pro Foreign Policy, když byl dotázán na tuto záležitost.

„Pozorně sledujeme nadcházející volby v Brazílii. Věříme brazilskému lidu a věříme v sílu brazilských demokratických institucí.“

Zůstává nejasné, jak efektivní byla americká diplomatická kampaň v zákulisí, ale analytici tvrdí, že existují první signály, že se vyplatila. Brazilský zpravodajský kanál Estadao informoval o této záležitosti minulý měsíc a naznačil, že americký tlak mohl hrát roli v přesvědčení brazilských ozbrojených sil, aby nepodporovaly žádná  tvrzení Bolsonara o podvodech v prvním kole. Brazilská armáda zprávu zpochybnila.

„Myslím, že to mělo vliv na armádu,“ řekl Abramovay. „Myslím, že pro brazilskou armádu je opravdu těžké představit si podporu pro jakékoliv antidemokratické dobrodružství bez podpory USA.“

Brazílie je tak další zemí v řadě, kde CIA podpořila instalaci loutkové vlády, která likvidací opozice v zemi zavedla tvrdou diktaturu jedné strany.

Joe Biden a Deep State nesou plnou vinu za tento strašlivý mezinárodní vývoj.

To byl jejich plán. Už to nemůžeme popírat.

Tak jako Brazílie dopadne jakákoli země, kde se lid začne probouzet a půjde proti globální moci Deep state. V Evropě, kde drtivá většina lidí tvrdě spí, nic podobného prozatím nehrozí.

V jiných částech světa je však podobný scénář celkem reálný. Hodně mohou změnit americké volby příští rok, pokud se podaří lépe dohlédnout na manipulace…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Joe Biden a CIA pracovali na instalaci diktátorského režimu v Brazílii, Lula pokračuje v likvidaci opozice

  1. Bolsonaro tomu všemu mohl zabránit použitím armády a měl i její velkou podporu. Raději ale utekl na Floridu jako zbabělý sráč.

    1. Nemohl. Armáda je rozpolcená. Pokud může něco organizovat tak jedině na svobodě a ne v kriminále. Pomoct můžou republikáni až vyhrají volby v usa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout