Švédsko: Afričan, který brutálně znásilnil 9letou holčičku a pokusil se ji zabít, nebude deportován

Švédsko: Afričan, který brutálně znásilnil 9letou holčičku a pokusil se ji zabít, nebude deportován

A nejen to. Opět nastoupil tentýž scénář, který dnes známe z celé Evropy. V současné době je totiž násilný Etiopan prověřován, zda není psychicky nemocný. Pokud tedy bude verdikt psychiatrů v tomto ohledu pozitivní, pak nestráví brutální násilník ani jediný den v nápravném zařízení.

Druhý problém je, že invazista lhal o svém věku, přičemž stále tvrdí, že je nezletilý. Coby údajně 15letý se tedy ani nemůže dostat do klasického vězení, ale může strávit maximálně pár let v nápravném zařízení pro mladistvé, které se ovšem ve Švédsku vězení ani vzdáleně nepodobá.

Údajně 15letý Etiopan Abushi Kamal má být souzen za znásilnění a pokus o vraždu malé holčičky, která byla nalezena téměř bez života na hřišti ve Skellefteå 7. července letošního léta. Nebude však deportován.

Ve středu okresní soud ve Skellefteå odsoudil muže za pokus o vraždu a znásilnění dítěte s přitěžujícími okolnostmi poté, co v červenci napadl 9letou dívku.

Dívka byla při útoku těžce zraněna a dlouho byla ve velmi těžkém stavu mezi životem a smrtí. Utrpěla těžká zranění s trvalými následky.

Vzhledem k Abushiho mladému věku nemůže být deportován, přestože byl odsouzen za oba zločiny. Nemůže také dostat trest odnětí svobody ve vězení, protože je mladší 18 let.

Může se také vyhnout pobytu v zařízení pro mladistvé, protože nyní podstoupí velké forenzní psychiatrické vyšetření, aby soud posoudil, jaký trest může být uložen. Je tedy pravděpodobné, že jen skončí na nějakou dobu v psychiatrické léčebně.

Ať případ dopadne jakkoli, za pár let bude tato zrůda chodit opět zcela svobodně mezi lidmi a je pravděpodobně jen otázkou času, než podobně napadne další švédskou holčičku.

Více o případu jste si mohli přečíst zde, zde nebo zde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Švédsko: Afričan, který brutálně znásilnil 9letou holčičku a pokusil se ji zabít, nebude deportován

  1. Být rodičem té dívenky, tak by stejně nebylo co deportovat. Ovšem švédi už jsou jen a pouze degeneráti, tak co by jste od nich chtěli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout