Evropský parlament přijal pozměňovací návrh, který zakazuje Evropské komisi financovat nové kampaně propagující hidžáb

Evropský parlament přijal pozměňovací návrh, který zakazuje Evropské komisi financovat nové kampaně propagující hidžáb

Po dlouhé době konečně proběhlo hlasování, za které lze europoslance pochválit. Včera se totiž hlasovalo o zákazu propagace hidžábu a finanční podpory islámských radikálů, přičemž většina europoslanců hlasovala pro tento zákaz.

Připomínám, že EK již delší dobu spolupracuje s organizacemi přímo napojenými na Muslimské bratrstvo, což se projevuje pravidelnou propagandou islámu, uspořádáváním konferencí o islámu nebo islamofobii – vždy za účasti Muslimského bratrstva a v neposlední řadě i opakovanou propagandou nošení hidžábu.

Více jste si o této podpoře islamizace ze strany EK mohli přečíst například zde, zde, zde, zde nebo zde.

Hidžábová propaganda proběhla v EU již několikrát – a vždy pod záštitou nejen EK, ale také organizace FEMYSO, což je islámská ženská organizace, přímo napojená na Muslimské bratrstvo.

Po poslední agitce, ve které EK tvrdila, že v hidžábu je svoboda, se skupina francouzských europoslanců rozhodla agitovat za zákaz podobné propagandy, přičemž totéž by se mělo týkat také soustavného financování islámských extremistů z peněz evropských daňových poplatníků.

Evropský parlament tak včera většinově přijal zákon, který EK výslovně zakazuje propagovat hidžáb a nadále finančně podporovat Muslimské bratrstvo.

Znění navrhované změny včera přijatého zákona:

Europarlament je hluboce znepokojen tím, že Komise nedávno financovala nebo spolufinancovala kampaně na podporu islámského hidžábu, přičemž například tvrdila, že „svoboda je v hidžábu“. EP zdůrazňuje, že z rozpočtu EU by se již neměla financovat žádná budoucí kampaň, která by mohla propagovat hidžáb. Zároveň by se neměly financovat neziskové organizace, které propagují islamizaci Evropy.

Tento návrh byl včera většinou hlasů (308 ku 280) schválen.

Na hlasování okamžitě reagovala i výše uvedená organizace FEMYSO, přímo napojená na Muslimské bratrstvo:

Neuvěřitelný vývoj v EU: Oficiální rozpočtová zpráva EU2023 obsahuje články zakazující viditelné vzdání se práva na volbu (hidžáb) a financování podezřelých neziskovek s islámským základem. Jde o přímé zacílení na muslimy a velmi nebezpečné převracení hodnot EU!

Tolik k hlasování a reakci muslimů.

A jak hlasovali naši europoslanci? Tentokrát ani netřeba vypisovat celý seznam, neboť drtivá většina hlasovala pro zákaz dalšího financování Muslimského bratrstva. Výjimkou jsou všichni Piráti, kteří svým hlasováním financování islámských radikálů podpořili, čímž ovšem nijak nepřekvapili, zdržela se Dlabajová z ANO, které je to zřejmě jedno.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Evropský parlament přijal pozměňovací návrh, který zakazuje Evropské komisi financovat nové kampaně propagující hidžáb

  1. Existuje veľa spolkov typu Moslimského bratstva . Niektoré financuje EÚ, niektoré Saudská Arábia, ďalšie Turecko či Katar, ba aj bohatí šejkovia z arabských krajín či moslimskí veľkopodnikatelia žijúci na Západe , často tajne podporujúci ISIS a pod. Ale všetkým ide o jediné: zaviesť tvrdé islamské právo šaría v čo najväčšom počte krajín sveta, pričom prejavujú neuveriteľnú trpezlivosť a vytrvalosť. Pravda, niektorí islamizátori chcú zaviesť šaríu mierne odlišnú od saudskoarabskej a pripúšťajú napr. nosenie hidžábu a nepovinnú burku, ale to sú len detaily.

  2. Pletete si pojmy s dojmy.
    1. Evropsky parlament NEMA pravo navrhovat zakony. Navrhovat zakony muze jen komise. tzn. parlament si muze odhlasovat jen tiskove prohlaseni s nulovym exekutivnim dopadem.
    2. Evropsky parlament NEMA pravo komisi cokoli prikazovat, zakazovat nebo navrhovat. Jakakoli komunikace smerem parlament > > > komise je pouze informativniho charakteru. tzn. jakekoli hlasovani poslancu parlamentu nemuze komisi prinutit k cemukoli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout