Během amsterdamského maratonu odpadlo nezvykle mnoho běžců, někteří museli být resuscitováni

Během amsterdamského maratonu odpadlo nezvykle mnoho běžců, někteří museli být resuscitováni

Nizozemsko patří k zemím, kde je  v rámci Evropy snad nejhlasitější skupina odpůrců „covidismu“ a především genových injekcí. Mají své zástupce dokonce i v parlamentu, v čemž jsou zřejmě unikátem. Na druhou stranu je v zemi relativně vysoká proočkovanost, neboť i holandská vláda vytáhla do boje proti neočkovaným, čímž mnoho lidí k injekci nedobrovolně dohnala.

Záhy po konání tradičního maratonského běhu, který se víc než nějakými běžeckými rekordy vyznačoval nebývalým vytížením sanitek, které musely být na místo posílány dokonce i z jiných regionů, se ozývají hlasy, které chtějí prověřit očkovací status všech závodníků, kteří při běhu odpadli.

Amsterdamský maraton se konal v neděli. Během maratonu se stalo něco pozoruhodného. Dopravní policie v Haagu naléhavě poskytla pomoc amsterodamské jednotce kvůli velkému množství kolapsů.

Motocyklisté doprovodili také šest sanitek z jiných regionů do nemocnic v Amsterdamu.

AfbeeldingAfbeelding

„Doufáme, že se sportovci nyní cítí o něco lépe,“ napsala policie na Twitteru. Někdo odpověděl: „Moje přítelkyně byla jedním z pomocníků na amsterdamském maratonu a viděla, jak nejméně tři lidi resuscitovali a mnoho jich odváželi. Ale to samozřejmě nemá nic společného s jedovatými injekcemi.“

Neurolog Jan Bonte si také všímá, že při běžeckých závodech a maratonech dochází najednou k mnohonásobnému oživování. „Chci stav očkování těchto lidí, dobu od očkování a pokud možno patologické vyšetření. Není jiné cesty,“ říká Bonte.

Nedávno byl proveden výzkum výskytu srdeční zástavy během maratonu. Neurolog poznamenává, že výskyt je nyní mnohem vyšší, než je to obvyklé.

„Ale nevím nic jiného: nic o stavu očkování, nic o příčině resuscitace a nemám žádný důkaz, že by příčinou bylo očkování,“ zdůrazňuje Bonte. „A v této napjaté situaci chci jen vidět předložený tvrdý důkaz.“

„Myslím, že se něco děje. Určitě,“ pokračuje.

Předtím se při půlmaratonu v Singelloop v Bredě udělalo nevolno třem lidem. Všichni tři museli být resuscitováni.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Během amsterdamského maratonu odpadlo nezvykle mnoho běžců, někteří museli být resuscitováni

  1. už davno měli jit všechny medialni kurvy a politici za propagaci experimentalnich patoku do kriminalu a stale se nezačlo ani zatikat neuvěřitelny v jakem bordelu tady žijeme

  2. Neviem koľko ľudí musí nevyvrátiteľne a okato na verejných miestach skolabovať, aby sa očkovanci rozhýbali a uvedomili, že boli podvedení, a že urobili najhoršie rozhodnutia vo svojom živote, a to najmä v prípade, keď dovolili či dotlačili na očkovanie svoje bezbranné deti ! Stali sa z nich spolupáchatelia !!! A lekári, herci, moderátori, novinári a politici? Tupá chamtivá a masa… vedomých či nevedomých spolupáchateľov !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout