Šéfka EK Ursula von der Leyenová dostala od Gatese cenu „Great reset“

Šéfka EK Ursula von der Leyenová dostala od Gatese cenu „Great reset“

Není žádným tajemstvím, že globální zločinci vyznamenávají všechny, kdo jim pomáhají plnit jejich zvrácené cíle. Proto není ani nic podivného na tom, že další z těch, kdo ocenění získali, je také zkorumpovaná šéfka EK, která je nyní vyšetřována pro svůj střet zájmů.

Nadace Billa a Melindy Gatesových udělila cenu předsedkyni Evropské komise Ursule von der Leyenové za její „mimořádný závazek“ k cílům udržitelného rozvoje Agendy 2030 Organizace spojených národů, známých také jako Great Reset Goals.

Gatesova nadace jmenovala Von der Leyenovou jedním ze čtyř vítězů Goalkeepers Global Goals Awards. Dalšími vítězi jsou Radhika Batra, spoluzakladatelka Every Infant Matters; Zahra Joya, novinářka z Afghánistánu; a Vanessa Nakate, klimatická aktivistka z Ugandy.

Afbeelding

Ceremoniál moderoval Bill Gates a jeho bývalá manželka Melinda French Gates. Von der Leyenová byla oceněna za svou roli při nákupu a distribuci vakcín proti koronaviru.

„Je pro mě velkou ctí získat toto ocenění,“ řekla šéfka EU. Cenu věnovala milionům Evropanů, kteří „nám všem pomohli překonat pandemii. Od vědců, kteří vyvinuli život zachraňující vakcíny, až po zdravotnické pracovníky v první linii. Toto ocenění je i pro ně.“

V pátek bylo oznámeno, že Úřad evropského veřejného žalobce zahájil vyšetřování nákupu vakcín proti koronaviru v EU. Už nějakou dobu se kritizuje mlčenlivost, kterou Evropská komise zachovává ohledně miliardových smluv s výrobcem vakcín Pfizer.

Von der Leyenová odmítá vyjasnit jednání se šéfem Pfizeru Albertem Bourlou.

Zároveň se objevil další korupční skandál, do něhož je opět zapleten i manžel šéfky EK…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Šéfka EK Ursula von der Leyenová dostala od Gatese cenu „Great reset“

  1. Němci Evropu v minulem stoleti zničili už 2x po sobě skoro 80 let po 2 světové válce tak čini znova přes islamizaci až ke Green Dealu a emisnim povolenkam to že byla oceněna beru jako formalitu Němci byli odjakživa největši škudci cele Evropy válečne reparace stale nejsou vyplacene stale jsme my ve vychodni Evropě pro ně komoušskej plevel z vychodu ze ktereho si udělali sve odbytiště dvoji kvality potravin levnych montoven lide za všechno plati stejne ceny jako na západě najmy energie jidlo ale mzdy a duchody jsou stale čtvrtinove se západem dosud všechny vlády co v ČR vládli po roce 1989 byli kolaboranti někteři si dnes mysli že Vaclav Klaus byl skvělej ale nebyl je to lhař ktery se posledni dobou snaži zvyditelnit jako odpurce EU migrace covidismu ale nevěřim mu ani slovo typickej politik co řika něco jinaho a pak v politice čini opak je stejne jako Petr Fiala v roce 2014 takteř ryl do EU a dnes je jejich největši slouhou a při pohledu na Lejenovou ma stejny pohled jako jsem měl já když jsem se těšil na svuj prvni mrd 😋 kdyby Klaus starši byl stale v politice dělal by přesně to co dělal v minulosti ono se to jinak mluvi když neni v žádne politicke funkci a někteři blbci mu to žerou nezapomenout na to že to byl Klaus starši kdo nas připojil do toho žalaře národu s opratkou EU to mu nikdy neodpustim dnes sklizime plody našeho členstvi v EU nebude plyn ropa energie budou zřejmě na přiděl ještě že tu máme ten Německy Green Deal a emisni povolenky 🤮☹

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout