Šéfka EK von der Leyenová vymazala SMS historii u miliardových smluv s Pfizerem a odkazuje na výjimku z pravidel transparentnosti

Šéfka EK von der Leyenová vymazala SMS historii u miliardových smluv s Pfizerem a odkazuje na výjimku z pravidel transparentnosti

Zatímco občané EU jsou stále více šmírování a postupně ztrácí jakékoli soukromí, EU se snaží tajit vše, co se utajit dá. Tedy to, co by i těm posledním slepým jasně dokázalo, že EU zde není pro zájmy občanů, ale pouze pro zájmy těch, kdo EU kdysi zakládali – nadnárodních megakorporací. Podobných důkazů máme nepřeberně, za vše snad lze připomenout dvojí kvalitu potravin, ale i drogerie a dalších výrobků, která je v EU dlouhodobě praktikována a v zásadě nikdy nebyla zrušena.

Kolem smluv EU s farmaceutickými firmami se také dlouhodobě mlží, tedy jsou přímo zatajovány. Většina z vás jistě viděla video, na němž vystoupilo několik odvážných europoslanců, kteří předvedli začerněné smlouvy s Pfizerem. Tyto smlouvy jsou pro státy EU totiž natolik nevýhodné, že jejich zveřejnění by zřejmě způsobilo značný otřes. Uniklé smlouvy s jinými zeměmi alespoň nasvědčují tomu, že jsou jen jednostranně výhodné, samozřejmě směrem k Pfizeru…

Jde o další skandál v rámci Evropské unie v souvislosti s více než pochybnými speciálními smlouvami mezi Unií a výrobci koronavirových vakcín, jako je Pfizer. Poté, co Evropská komise rozeslala stránky začerněných dokumentů o smlouvách různým poslancům Evropského parlamentu, včetně zásadních začerněných podrobností, jako je cena dodání a otázky odpovědnosti, poté, co požadovali úplné objasnění a transparentnost, Ursula von der Leyen nyní také odmítá jakékoli nahlédnutí do soukromých dohod – a se šílenými argumenty.

Zatímco pro občany EU se zavádí stále více „zákonů o transparentnosti“ a monitorovacích mechanismů, které prakticky ruší veškeré soukromí a svobodu – od sledování šifrovaných messengerů až po plánovanou databázi majetku každého z nás – totéž neplatí pro vrcholné politiky Unie. .

V případě Von der Leyenové bylo prokázáno, že je v pravidelném SMS kontaktu přinejmenším s těmi, kdo jsou za Pfizer odpovědní, včetně generálního ředitele Alberta Bourly. A to před a po objednání nejméně 1,8 miliardy dávek vakcíny za obrovské sumy eur (asi 20 $ za dávku vakcíny). The New York Times odhalil skandál loni v listopadu . V důsledku toho Komise nechtěla tyto rozhovory transparentně zpřístupnit veřejnosti. Nyní přišlo odůvodnění.

V písemné otázce Komisi chtěli někteří poslanci EP vědět, proč nebyly krátké zprávy – tedy SMS – předsedkyně zveřejněny. Odpověď je jasná: Evropská komise považuje všechny krátké zprávy za vyňaté z nařízení o transparentnosti. Lze je tedy systematicky mazat, aniž by musely být zveřejněny.

Argument: SMS jsou považovány za vyňaté z vlastních předpisů EU o transparentnosti kvůli jejich „krátkodobé povaze“ a předpokladu, že „nesmějí obsahovat žádné relevantní informace“. Kromě toho se bez obalu tvrdí, že SMS neobsahovala žádné důležité informace, které se navíc netýkaly působnosti Komise. Povšimněte si, že autorkou odpovědi je Jourová:

Už když byla Von der Leyenová německou ministryní obrany, „neúmyslně“ vymazala na svém mobilním telefonu zprávy, které se týkaly pochybných smluv o poradenství a podezření z úplatkářství a plýtvání penězi daňových poplatníků. Tento případ také nebyl nikdy stíhán nebo dokonce objasněn.

Soukromé vazby předsedkyně Komise na společnost Pfizer se stanou ještě zjevnějšími, když se podíváte na akci pořádanou globalistickou (a Sorosem financovanou) Atlantickou radou, která se také konala v listopadu 2021. Tam Albert Bourla obdržel cenu „Distinguished Leadership Award 2021“ od samotné Ursuly Von Der Leyen, včetně srdečného objetí (viz titulní obrázek).

Zdá se tedy, že veškerá podstatná komunikace probíhá formou SMS, neboť Leyenové se to již v době, když byla ministryní, vyplatilo a dokázala tak zdatně zakrýt veškeré své zlodějiny. To, že ji kryje právě Jourová, která také nemá zrovna čistou minulost, snad už nikoho neudivuje….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout