Německo: Somálec útočil mačetou na kolemjdoucí – 2 muže zabil, jednoho zranil (Aktualizace)

Německo: Somálec útočil mačetou na kolemjdoucí – 2 muže zabil, jednoho zranil (Aktualizace)

Ve snaze zlehčit tento čin hovoří mainstream o tom, že muž použil k útoku nůž. Další – méně politicky korektní zdroje – již hovoří o mačetě. To se dokonce zdá být pravděpodobnější, neboť jde o poměrně oblíbenou zbraň Afričanů. Každopádně lze očekávat snahu systému z činu vraha jakkoli vyvinit. V Německu se nadržování muslimských vrahů stává víceméně tradicí.

Pokud údajně těžce zraněný pachatel přežije, pak lze předpokládat, že skončí na psychiatrii, stejně jako jeho krajan, který vloni v Německu ubodal 3 ženy a 9 dalších lidí pobodal. Pokud nepřežije, bude za něj zřejmě uspořádána tryzna jako tomu bylo nedávno v případě jiného útočícího Afričana. Senegalec tehdy zaútočil nožem a než stihl někoho zranit, policisté ho zastřelili. Za útočníka pak byla uspořádána tryzna a jeho rakev byla na náklady německých daňových poplatníků převezena do jeho rodné země…

Ve městě Ludwigshafen v Porýní-Falci napadl Somálec několik lidí nožem a zabil dva muže ve věku 20 a 35 let. Další osoba byla vážně zraněna při činu, ke kterému došlo ve čtvrti Oggersheim, oznámila v úterý mluvčí policejního ředitelství Rheinpfalz.

25letý údajný pachatel byl o něco později dopaden policejní hlídkou v drogerii. Na trhu muž vážně zranil 27letého muže velkým nožem. Během zatčení byl muž zastřelen a vážně zraněn.

Policie původně oznámila, že policisté byli upozorněni kvůli útoku nožem. Při zatýkání byl pachatel postřelen. Podle prvotních zjištění 25letý muž kolem poledne napadl na ulici několik lidí nožem. „Dva lidé zemřeli na následky zranění,“ uvedla policejní mluvčí.

Policie hovořila o dvou místech činu. Místo zatčení se nachází uprostřed čtvrť Oggersheim. V blízkosti jsou další obchody, včetně supermarketu a tramvajové zastávky. 

Policejní mluvčí uvedla, že podezřelý po útoku nožem nejprve uprchl. Hlídka se ujala pronásledování a byla schopna muže zadržet. Byl postřelen. Jak vážná jsou zranění pachatele a přeživší oběti, není jasné.

Policie uzavřela místa činu. „Pro obyvatelstvo nehrozí žádné nebezpečí,“ uvedlo policejní ředitelství. „V současné době shromažďujeme spolehlivé informace a okamžitě informujeme o stavu vyšetřování.“ Policie také zřídila v blízkosti místa činu kontaktní místo pro svědky.

Spouštěčem série vražd byl údajně pokus Somálce vidět své děti, které žijí u jeho bývalé partnerky. Když byl odmítnut, rozzlobil se a začal svou sérii vražd, přičemž útočil na náhodné kolemjdoucí. 20letý a 35letý muž z Ludwigshafenu se stali oběťmi tohoto mačetového útoku. 27letý muž přežil napadení mačetou vážně zraněný.

Ze západního pohledu je toto chování naprosto nelogické, protože vrah napadl zcela nevinné kolemjdoucí. A tak nebude trvat dlouho, než bude Somálec prohlášen za psychicky nemocného. Podle osvědčeného vzorce: „paranoidní schizofrenie“, „bludy“, „psychosomatické poruchy“ atd…

Vzhledem k tomu, že vrah pochází ze Somálska, je jistě muslim, protože téměř 100 procent populace jsou sunnitští muslimové. Pokud je alespoň vzdáleně obeznámen s ideologií politického islámu, pak si osvojil totální nepřátelský obraz takzvaných „nevěřících“. Jejich devalvace, pohrdání, boj, podrobení a zabíjení tváří v tvář odporu je ústřední složkou této totalitní ideologie.

Poté, co se od něj jeho žena odvrátila v zemi nevěřících a odepřela mu děti, pravděpodobně obvinil Německo, jeho nevěřící obyvatelstvo a jejich zcela špatný způsob života z této drzosti, která je v muslimské zemi s politickým islámem a přísnou šaríou nepředstavitelná.

Tam musí žena poslouchat svého manžela, jinak by mohla být zbita nebo dokonce beztrestně zabita v rámci vraždy ze cti. Pokud by žena měla tu drzost opustit manžela, děti zůstávají podle pravidel islámu s mužem. Žena je pak často v akutním smrtelném nebezpečí.

Aktualizace:

Somálský útočník s mačetou, který v úterý zavraždil dva lidi v Ludwigshafenu, před zločinem křičel „Alláhu Akbar“. Pětadvacetiletý Afričan během krvavého činu usekl jedné oběti ruku, uvedl Der Spiegel s odvoláním na bezpečnostní kruhy (to jen potvrzuje, že se jednalo o mačetu a ne o nůž). Další muž byl zraněn při útoku dříve, než policie stihla pachatele postřelit.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Somálec útočil mačetou na kolemjdoucí – 2 muže zabil, jednoho zranil (Aktualizace)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout