Další skandál manžela Ursuly von der Leyenové by údajně mohl vést k její rezignaci

Další skandál manžela Ursuly von der Leyenové by údajně mohl vést k její rezignaci

To, že jede manžel šéfky EK ve výzkumech mRNA je všeobecně známo. V minulosti se tak již upozorňovalo na to, že by právě v případě manželů „Lejnových“ mohlo jít o jasný střet zájmů. Jenže ani toto zjištění a posléze prokazatelný fakt, že Lejnová dojednávala dodávku genových injekcí Pfizer přímo s šéfem firmy Bourlou přes tajné SMS, jí nesrazilo vaz.

Nyní se objevil další skandál jejího manžela, o němž se již uvažuje jako o tom, který by konečně mohl šéfku EK zbavit jejího velmi lukrativního postu, ke kterému si zřejmě stihla bokem i nějaký ten milion „přivydělat.“

Ovšem ani tento skandál pravděpodobně k sesazení Lejnové nepovede. Nejprve si pořečtěte celou zprávu a pokuste se sami rozklíčovat, proč tomu tak zřejmě nebude. Na konci vám svoji dedukci samozřejmě prozradím…

Již v roce 1999 musel předseda Evropské komise rezignovat kvůli korupčním a nepotistickým skandálům. To by se mohlo brzy opakovat, protože nyní je znám výbušný případ, který by mohl přinutit Ursulu von der Leyenovou k rezignaci.

Evropská unie financuje v mnoha zemích určitý druh programu. To je také případ Itálie.

Univerzita v Padově získala 320 milionů eur na výzkum technologie mRNA, na jejímž základě byla vyvinuta vakcína proti covidu. Po dobu 20 let vždy obdrželi odmítnutí, ale s pomocí údajné nouzové situace bylo možné obejít schvalovací předpisy a zřídit výzkum.

Motivací za tím byly pravděpodobně miliardy, které by měly v ještě větším počtu proudit do tohoto výzkumu i do budoucna  i pro další produkty mRNA.

Padovské univerzitě se tak podařilo proniknout do „zlaté žíly“ „Národního plánu výstavby a odolnosti“ (PNRR), aby „zmírnila ekonomické a sociální škody způsobené koronakrizí“.

Tento plán je financován Evropskou komisí v rámci fondu obnovy „Next Generation EU“, který byl zřízen v roce 2021. Zajistí přístup k finančním prostředkům EU pro konsorcium univerzit, farmaceutických společností a soukromých společností.

Univerzita v Padově vytvořila nadaci speciálně pro tento účel, s kontrolní radou pro schvalování strategických plánů rozpočtu nadace. Kontrolní rada schvaluje a přezkoumává rozpočet.

A v kontrolním orgánu, který dohlíží na využívání finančních prostředků, sedí – jaký to div – manžel Ursuly von der Leyenové, předsedkyně Evropské komise. Její manžel tak dostává příjem za práci v oblastech, které jsou přímo financovány Evropskou komisí.

Heiko von der Leyen je lékařským ředitelem biotechnologické společnosti „Orgenesis“, která zkoumá genové a buněčné terapie a technologii mRNA.

V lednu letošního roku byla v Udine zaregistrována společnost „Orgenesis Italy,“ přímá odnož americké biotechnologické společnosti „Orgenesis Inc.“, mezi jejíž hlavní akcionáře patří fond Vanguard, druhý největší správce aktiv na světě po BlackRocku. Zakládající kapitál Orgenesis Italy pochází z Orgenesis Inc., italská společnost je dodnes neaktivní.

Pouhý týden po založení nadace předložila svůj projekt a o další týden později, 15. června, se s ním do Rady ministrů obrátila odpovědná ministryně Draghiho vlády Maria Cristina Messa – a univerzita získala 320 milionů eur z fondů EU.

Do tohoto projektu jsou zapojeny největší farmaceutické společnosti od Pfizeru a AstraZeneky po BioNTech a Novartis – a samozřejmě i Orgenesis Italy, dříve nevýznamná společnost.

Dne 30. září, před dvěma týdny, se konala řádná valná hromada nadace. A ejhle, zástupce Orgenesis Italy, Heiko von der Leyen, manžel Ursuly von der Leyenové, je zvolen do dozorčího orgánu nadace.

V souladu s článkem 10 stanov pobírají členové kontrolní rady odměnu z fondů. Předsedkyně Komise Ursula von der Leyenová má nyní co vysvětlovat.

Tolik zpráva, která zcela jasně potvrzuje to, co se již dlouho dobře ví: manželé „Lejnovi“ si udělali z občanů EU sponzory pro jejich luxusní život.

A nakonec slíbené zdůvodnění toho, proč si myslím, že se vše opět zamete pod koberec. Nejspíš to napadlo i vás, pro jistotu jsem danou pasáž zdůraznila. Ano, za Orgenesis stojí Vanguard, což je jedna ze dvou investičních společností, které bez nadsázky ovládají svět.

Předpokládá se, že zastupují taková jména jako je Rockefeller nebo Rothschild. Myslíte, že proti nim kdokoli půjde?

Za rok a půl budou volby do EU. Do té doby tam Lejnovou silou vůle udrží a pak si tam usadí novou loutku. Jistě již byla zvolena na pravidelných srazech Bilderbergu stejně jako dříve Lejnová a předtím všichni její předchůdci….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 36 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Další skandál manžela Ursuly von der Leyenové by údajně mohl vést k její rezignaci

  1. vzpomínám na jejího předchůdce, opilého knihovníka, ten byl super, Jestli lejno skončí, tak jednou budem vzpomínat Ina ní, páč po ní přijde ještě horší osoba než je je teď lejno

  2. 7 rokov útrap sveta je medzi 2025 až 2033( 2033 je Veľký Jubilejný rok Krista- Jeho 2.Príchod, ako dj rok židomurarskeho Novus Ordo Seclotum) …Satanizmus graduje, chystá sa nástup antikrista! Bude ním žena, Kamala Harris od pedofila Bidena? Kamala je v preklade DEVIL/ DIABOL! Kto mi povie že to tak nebude?

    1. Souhlasil bych, už proto, že letos uplynulo danielových a janových 1260 let, kdy po sv. místech šlapou pohané, před 1260 lety začala výstavba mešity na Chrám.hoře. Vy jste to spočítal jak.
      Antikrist by měl být žid lépe chazar. mapř. Zelenský, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout