Hamburk: Deset procent údajných ukrajinských uprchlíků nejsou Ukrajinci

Hamburk: Deset procent údajných ukrajinských uprchlíků nejsou Ukrajinci

A jistě jich bude v rámci celého Německa (a nejen tam) mnohem víc. Jak se již dávno ukázalo, tak mnoho údajných Ukrajinců přišlo bez pasu a s tvrzením, že jsou Ukrajinci. Tedy dosud aplikovaná výmluva na nezletilost se na nějakou dobu upozadila a nyní již namísto „sirotků bez doprovodu“ přicházeli poněkud více opálení Ukrajinci, kteří ale zřejmě v mnoha případech neumí ani slovo ukrajinsky nebo rusky.

Senát městského státu Hamburk oficiálně připustil – po písemné žádosti AfD v parlamentu (tiskovina 22/9612) – že z 28 301 oficiálně registrovaných „ukrajinských uprchlíků“ v hanzovním městě nemá 2607 lidí ukrajinské občanství.

To je téměř deset procent. Existuje mnoho údajných přistěhovalců z Ukrajiny, kteří vůbec nejsou Ukrajinci.

Odkud tito neukrajinští přistěhovalci z Ukrajiny původně pocházejí? Deset primárních zemí původu jsou Maroko (302), Turkmenistán (206), Ruská federace (197), Afghánistán (194), Nigérie (178), Turecko (161), Vietnam (157), Írán (155), Ázerbájdžán (133) a Ghana (112).

Otázka skupiny také vyvolala otázku, zda byli přistěhovalci deportováni z Ukrajiny. Odpověď státní vlády je krátká a stručná: „Ne“.

Jinými slovy, každý údajný „uprchlík“ – včetně ilegálů – který přichází do Hamburku údajně z Ukrajiny, je zde přijat – a je mu poskytována všestranná péče v souladu s předpisy sociálního zabezpečení. Neomezeně v čase. Často jako právně „tolerovaný“ – de facto se všemi právy jako uznaný žadatel o azyl.

Nejde jen o průběžné finanční příspěvky, ale také o volné byty, bezplatnou zdravotní péči, nábytek a oděvní vybavení.

Dirk Nockemann, vůdce parlamentní skupiny AfD v hamburském parlamentu, komentoval tato fakta takto: „Není divu, že každý desátý migrant, který údajně přišel z Ukrajiny, nemá vůbec žádné ukrajinské občanství – informace o sociálních pobídkách v Německu se již dávno rozšířily po celém světě.“

Nockemann vysvětlil, že přijímací kapacity ve Spolkové republice již dávno dosáhly svých limitů a že „naše fondy sociálního zabezpečení  jsou stále více zatíženy“.

AfD požaduje, aby „falešní uprchlíci a sociální migranti“ byli deportováni  – a to co nejdříve.

K uvedenému jen dodávám, že je otázka, jak by podobný průzkum dopadl třeba u nás. Skutečně jde v případě toho takřka půl milionu Ukrajinců jen o Ukrajince?

Zde by navíc občané země jako Turkmenistán nebo Čečenci neměli ani jazykový problém, neboť hovoří rusky, asi jako většina obyvatel východu Ukrajiny…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Hamburk: Deset procent údajných ukrajinských uprchlíků nejsou Ukrajinci

  1. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout