WEF si chce pohrávat s lidským genomem po celém světě

WEF si chce pohrávat s lidským genomem po celém světě

Ne, tentokrát nemluvíme o experimentálních vakcínách proti covidu, ale o údajně léčebných metodách, které jsou otevřeně o změně genomu pacientů. Podle Světového ekonomického fóra (WEF) kolem architekta „Velkého resetu“ Klause Schwaba je čas obhajovat rychlé celosvětové šíření genových terapií pro léčbu řady nemocí.

Genová terapie – schopnost provádět přesné změny v lidském genomu – nám dává šanci dostat se ke kořenům lidské nemoci“: Takto otevřeně WEF inzeruje své záměry v nedávném blogovém článku.

Společně sThunderbird School of Global Management a právním oddělením Arizonské státní univerzity byla napsána takzvaná „bílá kniha“. Cílem je šíření různých genových terapií, zejména v rozvojových a rozvíjejících se zemích.

A to navzdory skutečnosti, že WEF teprve minulý měsíc připustilo, že existují etické obavy: například, že technologie by mohly být použity pro „hanebné účely“. Samozřejmě, že neměli na mysli vizi svých vlastních transhumanistických poradců, jako je Yuval Noah Harari, kteří chtějí z lidí udělat kyborgy.

WHO a její generální tajemník již koordinují dostupnost genové terapie.  Doporučující dokument WHO zase vytváří vazbu na cíle OSN v oblasti udržitelnosti „Agenda 2030“.

Genové terapie se nakonec mají používat ve všech myslitelných koutech světa a po celou dobu života daného jedince. A to nejen po narození, ale i v děloze, kde by genová terapie sloužila ke změně dědičných onemocnění.  

WHO ve svém správním rámci také poskytuje podnět k zamyšlení nad transhumanismem: „Jak rozlišujeme mezi prevencí a léčbou nemocí? Jak budeme definovat zlepšení? Znamená to například zavedení vlastností, které přesahují normální lidskou konstituci a zdraví?“

Jejich „Osvědčené postupy pro vzdělávání lidí“ uvádějí: „Účast občanů na genetické modifikaci lidí by mohla mít podobu průzkumů o technologiích ve vývoji. Alternativně by mohly být zahájeny nové iniciativy zabývající se výhradně lidskou genetickou modifikací. Například vytvořením nezávislého orgánu, který identifikuje a určuje veřejný zájem.“

WEF si „stěžuje“, že současné genové terapie jsou velmi drahé. Ale oni by chtěli geneticky změnit celé lidstvo co nejvíce. Jižní Afrika, která používala  genové vakcíny pouze v jednociferném procentuálním rozmezí, je zamýšlena jako testovací místo. WEF upozorňuje na  300 000 afrických dětí narozených se srpkovitou anémií, které by se mohly stát pokusnými králíky pro celosvětovou genovou modifikaci.

Genové terapie se také mají ve velkém používat pro léčbu AIDS, hemofilie a různých typů rakoviny. To má být koordinováno prostřednictvím partnerství veřejného a soukromého sektoru a institucí jako je například „Globální iniciativa pro genovou terapii“ (GGTI).

Samozřejmě, že jsou do toho zapojeni i obvyklí podezřelí: Nadace Gatesových každoročně pumpuje stovky milionů do výzkumu genové terapie a mají být také použity genové nůžky CRISPR. A co je dvojnásobně výbušné: Pokud můžete odstranit škodlivé geny, můžete je také kdykoli tajně přidat….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.8]

6 thoughts on “WEF si chce pohrávat s lidským genomem po celém světě

 1. ..nám dává šanci dostat se ke kořenům lidské nemoci…
  Takže budú vedieť zasadiť alebo zasiať také „nemoci“ aké budú chcieť.
  Mali by začať liečiť najprv seba. Zbaviť sa pocitu že sú bohovia…

 2. svévolně zasahovat do lidského genomu může jenom největší zvrhlík světa a nezáleží kolik má peněz. Tohle doufám že žádná vláda na světě nemůže povolit. Bylo by už konečně potřeba volat k soudní a trestní odpovědnosti zvrhlíky, kteří k tomuto kroku mají chuť.

 3. Uz pri uvadeni mRNA „vakcin“ priznavali odpovedne osoby ze tato kampan ma otevrit moznost genove terapie. Pul roku pred COVID vakcinama nebyli mRNA technologie schvalena ani pro zvirata z dvodu nebezpecnosti.

  Je to doslova pnadorina skrinka vhodna na likvidaci lidske rasy jako druhu. Kdo si dokaze ubranit svuj genom neposkozeny, bude za 10 let rarita.

 4. nikdo nema právo si zahravat s lidskym genomem at už by tohle bylo povinne nebo ty experimentalni vakcíny pozvednu zbran co pak nikdo těm cvokum neřekl že s biologickym genomem se nezahrava tohle se zvrhne ale věřim že mnoho pitomcu co voli všelijake TOP 09, KDU ČSL, STAN, PIRÁTY, ODS, ANO to přijme hold umře mnoho lidi a technologii CRISPR si strč do sve řiti Švabe

 5. Aj napriek informáciám o škodlivosti mRna genocídného amerického svinstva,nesprávne nazývaného „vakcína“sa veľa blbcov nechalo“zaočkovať“.A po vypuknutí ďalšej „pandémie“sa znovu nájde plno idiotov(a určite budú medzi nimi aj „očkovaní“), ktorí si s veľkou radosťou nechajú „vylepšiť “ svoj genóm.Keď vidím idiotov, ktorí ešte aj teraz behajú s rúškami na ksichte,je mi to jasné; sú to dementi, ktorí sú tak zmanipulovaní, že sa už budú celý život len báť a pripravovať sa na ďalšiu pandémiu a takých ľudí nie je ťažké presvedčiť,aby si do seba nechali pichnúť hocijaké svinstvo.Pandémia nám ukázala,kto sa nechá zblbnúť a zmanipulovať a kto si aj v ťažkých chvíľach ponechá kritické myslenie a zdravý úsudok.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout