Rakousko: Jeden z afghánských vrahů 13leté Leonie si ve vězení našel partnerku – je jí Slovenka

Rakousko: Jeden z afghánských vrahů 13leté Leonie si ve vězení našel partnerku – je jí Slovenka

Jistě si ještě pamatujete na hrůzný případ, ke kterému došlo vloni ve Vídni. Čtyři Afghánci tam zdrogovali, hromadně znásilnili a zavraždili teprve 13letou dívku. Její tělo pak opřeli o strom před domem kde k hrůznému činu došlo.

Tři z vrahů byli záhy uvězněni a čtvrtý až po nějaké době, neboť se mu podařilo utéct až do Londýna. Jeden z uvězněných (mělo by jít o prvního zprava z obrázku na titulku), se nyní údajně ve vězení zamiloval a jeho náklonnost byla opětována. Jeho vyvolenou je Slovenka, která sedí v sousední ženské věznici za pokus o vraždu. Podle všeho dokonce dotyčná 20letá žena našla v muslimech zalíbení, neboť i její předcházející partner byl muslim.

zavražděná Leonie

Zubaidullah R. se údajně do vězenkyně zamiloval až tak, že ji požádal o ruku. Do zrůdy zamilovaná žena údajně jeho žádost přijala.

Jejich oči se setkaly na vězeňské chodbě nebo na nádvoří. Z letmých pohledů se údajně zrodila láska. Zubaidullah R., Afghánec, který se musí u soudu zodpovídat ze smrti malé Leonie, dokonce prostřednictvím vězeňské pošty požádal o ruku Slovenku, která byla odsouzena za pokus o vraždu svého partnera.

Od příštího týdne se bude muset Afghánec zodpovídat ze znásilnění s následkem smrti u soudu. Jeho milovaná (20) již byla odsouzena.

Byla obviněna z pokusu o vraždu svého partnera. Při jednání soud odhalil výbušné detaily z jejího milostného života. „Od ostatních spoluvězňů víme o vaší neustálé korespondenci ve vyšetřovací vazbě,“ řekl soudce.. A obžalovaná nyní dokonce dostala nabídku k sňatku od jiného vězně. Ta přišla (neoficiální) interní poštou z věznice Josefstadt.

Budou se k sobě dobře hodit. Zatímco Afghánec je podezřelý z toho, že zdrogoval Leonie (13) a znásilnil ji spolu s dalšími Afghánci a nakonec byl zodpovědný za smrt dívky, jeho slovenská snoubenka údajně loni v květnu napadla svého partnera – muslima – nožem. V ten den byl konec ramadánu, který spolu oslavovali velkým množstvím alkoholu. Když muž táhl obžalovanou za vlasy do kuchyně, popadla nůž a bodla ho…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Rakousko: Jeden z afghánských vrahů 13leté Leonie si ve vězení našel partnerku – je jí Slovenka

  1. Když mohamedán jí táhl za vlasy, což je podle mě hrubé násilí, její čin mohl býti sebeobranou. Co některé ženy láká na islamistických obohacovačích?

  2. Ja doufam ze Slovenka je chytra a loayalni k nasi rase, a jakmile se ji naskytne moznost, podrizne i toho duheho slimaka.

    Nemusi prset, hlavne kdyz kape.

  3. Považujem za pravdepodobné, že ide o Cigánku zo Slovenska a nie o Slovenku. Veď Cigáni a mnohí moslimáci majú k sebe blízko nielen zločinnosťou, ale aj farbou pleti…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout