Německo: Syřan pobodal pracovnici integračního centra

Německo: Syřan pobodal pracovnici integračního centra

Je to přesně to obohacení, které si mladá žena přála? Podle všeho totiž patří k oné většině vítajících Němců, což alespoň napovídá její profese. Nejde rozhodně o první případ útoku na některého z vítačů, dochází k nim poměrně často ve všech multikulturních zemích.

Například vloni byl ubodán jedním z klientů pracovník ve francouzském migračním centru, přičemž k velmi podobné vraždě došlo ve Francii i letos. V Německu je zase známý případ, kdy byla klienty hromadně znásilněna 14letá dcera zaměstnankyně migračního centra. Ti nakonec ani nebyli potrestáni. Ve Francii pro změnu ubodal k smrti Súdánec pracovnici promigrační neziskovky, která byla zároveň jeho přítelkyní.

Podobných případů bylo samozřejmě mnohem víc, výše jen namátkou uvádím menší výběr známý z poslední doby. Další případ z tohoto ranku se dnes odehrál v německém Wuppertalu.

„V cizinecké kanceláři ve Wuppertalu (NRW) byla ve čtvrtek ráno několikrát pobodána zaměstnankyně (25)!

Pachatelem je údajně 20letý Syřan. Muž prý vypadal při vstupu do budovy ve čtvrti Elberfeld neškodně, bezpečnostní služba nic netušila.

Uvnitř pak pachatel zaútočil na zaměstnankyni kanceláře a dvakrát jí vrazil nůž do ramene. Byla převezena do nemocnice. Podle policie byla vážně zraněna, ale zranění není život ohrožující.

Proč muž s nožem ženu napadl, je stále nejasné. Kolegům oběti se ho podařilo přemoci a svázat ho bondážním materiálem připraveným na takové mimořádné události. Policie ho pak zatkla.

Zda bude útok považován za pokus o vraždu, je podle vyšetřovatelů stále nejasné. Muž by měl být v pátek psychiatricky vyšetřen.

Dějištěm zločinu byl tzv. Dům integrace. Podle města jde o jednu z institucí, které se starají o přistěhovalce ve Wuppertalu.

Dům zůstane zavřený po zbytek čtvrtka a také v pátek. Zaměstnancům se dostává psychologické podpory.

Nakonec se tedy zdá, že zde bude snaha vše uhrát na psychické onemocnění. To je v případě podobných incidentů v Německu zcela běžná praxe…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Německo: Syřan pobodal pracovnici integračního centra

 1. Wuppertal bol a dodnes obľúbené mesto Rudolfa Schustera – áno, toho úchylného neodsunutého skopčáckeho exhibicionistu, čo sa po zmanipulovaných voľbách v roku 1999 stal „slovenským“ prezidentom a aj štátnym návštevám tlačil do hláv pochybné tradície svojho rodného mesta Medzev. Kandidoval proti Mečiarovi, z ktorého propaganda platená Sorosom – tak ako v parlamentných voľbách rok predtým – urobila „diabla“ a vymyla Slovákom mozgy, aby za neho nehlasovali. Ovláda niekoľko jazykov, ale najlepšie svoj primitívny rodný dialekt, ktorého zápis pripomína papuánske jazyky. Tipujem,že jeho predkovia /tzv. Mantáci/ prišli na dnešné Slovensko práve z oblasti spomínaného mesta, ktoré už dávno nepatrí Nemcom – tak ako žiadne iné väčšie v Nemecku. Aj preto taká fanatická posadnutosť Schustera Wuppertalom ešte za starého režimu, keď sám pre seba vytvoril funkciu primátora.

 2. dobre im tak, dobroserom jebnutým! kiežby si kozomrdi vybíjali frustráciu z neexistujúcich pečených holubov a poddajných neveriacich kuriev len na takýchto osprostených blbkách! možno im svitne v tých ich vymletých paliciach, komu vlastne pomáhajú!!!

 3. Μеzitím u náѕ v рɼdеlákоvě;
  https://cnn.iprima.cz/utocily-deti-rozsekla-policie-drsny-pripad-z-hane-zbiti-dvou-muzu-jednomu-z-nich-projde-147711

  Kdо by zаpоmněl;
  https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/nemcice-nad-hanou-deti-gang-nactileti-napadeni-senior.A220413_135928_olomouc-zpravy_stk

  ЅΤΑČІLΟ ВY ỊỊỊỊỊỊỊ Кdуbу sе оbуvаtеlé Němčіc sеmklі а vzаlі by sрrаvedlnоst dо ѕvých rukоu. 15-20 рrimitivních a nеvуchоvаných орic naраdlо рrаktіckу bеzdůvоdně stаříka а сhlара а оbviněn jе jеn jеdеn?! Α jеště k tоmu jеn z výtržnісtví?

  Со sе to dějе s vámі? Tоtо jе rаsіstісký výѕměсh оd ѕtátníсh složеk Ị Jеdiné cо ty fízlу zаjímá jе; Jеstli náhоdоu si bаbka nepěstujе bylіnu nа mаst a buzеrování lіdí zа to, žе sі dají bіrella, když jеdоu na kоlе.

  Tо už všіchnі mátе v krvі nanоbоty nеbo со? Nebо ѕe ѕnažíte být dоbrý v rámсі СЅRQ-ЅΜ? Potrеstеjtе ty pаrchаnty. Α Vуkаšlеtе ѕe na рolicаjty. Τi budоu hоnit pérа neziѕkоvkám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout