Súdánec, který ubodal svoji francouzskou partnerku z neziskovky, byl odsouzen do vězení

Súdánec, který ubodal svoji francouzskou partnerku z neziskovky, byl odsouzen do vězení

Před pár dny jste si zde mohli přečíst o vraždě nadšené vítačky Audrey, která si našla partnera mezi africkými ilegály. Francouzka, která působila u promigrační neziskovky, tak patří k řadě Evropanek, které doplatily na to, že si našly partnera v řadách multikulturních obohacovačů.

Rozsudek, který padl nad africkým ilegálem, odpovídá mojí předpovědi. Byla jsem si jistá, že vražda vítačky bude posuzována přísněji, než kdyby se jednalo o „ženu z davu“. A bylo mi jasné, že tentokrát zřejmě diagnóza psychického onemocnění neobstojí, ovšem nedojde ani k výjimečnému trestu. A přesně tak soud dopadl…

Súdánský ilegál byl odsouzen k dvaceti letům vězení poté, co byl shledán vinným z vraždy své bývalé přítelkyně, promigrační aktivistky, v roce 2019.

Rifat Abbas, 34letý súdánský ilegál, byl v pátek shledán vinným u soudu na pařížském předměstí Seine-Saint-Denis a dostal dvacetiletý trest odnětí svobody. Afričan byl obviněn z ubodání své bývalé přítelkyně, 27leté Audrey Coignardové, k smrti v jejím bytě 16. září 2019.

Abbásova právnička soudu řekla, že její klient by měl dostat milosrdný trest ve světle své těžké migrační cesty přes Libyi, kde byl údajně mučen.

Ve čtvrtek súdánský státní příslušník přiznal, že pobodal svou bývalou oběť, aby ji umlčel.

„Bál jsem se, že ji uslyší sousedé a přijde policie,“ řekl.

Přátelé oběti promluvili o Coignardové a uvedli, že „byla vášnivou aktivistkou a studentkou medicíny, Audrey byla vždy připravena podpořit svou rodinu, přátele a lidi, které potkala na své cestě.“

Coignardová byla nalezena mrtvá v září 2019 a její tehdy 32letý bývalý súdánský přítel, který byl ve Francii ilegálně, byl zatčen a obviněn z její vraždy prokuraturou v Bobigny v říjnu téhož roku.

Tělo 27leté dívky bylo nalezeno v jejím bytě 16. září kolem 16:00. Mladá žena byla viditelně pobodána nožem a to nejméně 14x.

Coignardová pracovala jako lékařská stážistka v místní nemocnici a také dobrovolně spolupracovala s místní pro-migrační skupinou, která bojovala proti vyhoštění ilegálů z Francie.

Tato vražda byla jen jednou z několika dalších vražd  francouzských žen v roce 2019, provedených rukou ilegálů.

Například v červnu 2019 byl pákistánský invazista obviněn z vraždy 23leté ženy, která byla nalezena udušená v kufru svého vlastního auta poté, co byla několik dní nezvěstná. Mladá žena byla zaměstnána jako stážistka ve společnosti dodávající zmrzlinu do řetězce supermarketů a naposledy byla spatřena právě v supermarketu, kde byl Pákistánec zaměstnán.

O měsíc později – v červenci – byl v jihozápadní Francii zatčen Syřan pro podezření ze znásilnění a vraždy 24leté matky, která údajně trpěla lehkým mentálním postižením.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Súdánec, který ubodal svoji francouzskou partnerku z neziskovky, byl odsouzen do vězení

  1. Zkrátka maník si vybral špatnou oběť.
    Svoje slunčata si vraždit nenecháme. ?
    I tak má zajištěný příjemný pobyt v base, doplní si vzdělání od vězeňského imáma a ani o sex nebude nouze. Leckterý káfir rád nastaví zadek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout