Francie: Černoch útočil na letišti nožem, policisté ho zastřelili (video)

Francie: Černoch útočil na letišti nožem, policisté ho zastřelili (video)

K útokům nožem dochází ve Francii poměrně často, tento je za poslední dobu jeden z mnoha. Útočník, bezdomovec původem z Martiniku, se údajně v místech pohyboval delší dobu, přičemž v posledních dnech se projevoval agresivně.

Muž s agresivním  chováním a ozbrojený nožem, byl zneškodněn pohraniční policií na letišti v Roissy. Incident se odehrál tuto středu ráno ve veřejné části terminálu 2F.

Policie opakovaně bezvýsledně žádala bezdomovce ozbrojeného nožem, aby zbraň položil. Podle zdroje blízkého vyšetřování šel muž směrem k policistům, kteří poté vystřelili. Poté byl útočník střelen do břicha.

A to nejsou jediné incidenty, do nichž byli v posledních několika dnech pravděpodobně zapojeni obohacovači. Dále jen malý výběr z mnoha:

Do budovy koupaliště v Brestu vjelo hořící kradené auto.

Tuto středu 10. srpna 2022 kolem 21:15 bylo u hlavního vchodu na koupaliště Kerhallet v Brestu objeveno hořící auto Alpha Romeo. K rychlému uhašení bylo zapotřebí rychlého zásahu Brestských hasičů podporovaných námořními hasiči. Bylo třeba zabránit poškození veřejného vybavení koupaliště Bellevue za vchodem. Auto je zcela vyhořelé. Když přijeli záchranáři a policisté, nikoho nedopadli. Pravděpodobně jde o ukradené vozidlo.

Připomínám, že Brest je jedno z nejvíce obohacovaných měst, hodně problémů hlásí nejen multikulturní čtvrti a okolí, ale také samotné centrum města, kde obohacovači sužují zejména místní obchodníky, ale také kolemjdoucí dívky.

Na budovu nákupního centra v multikulturní čtvrti Mantes-la-Jolie někdo hodil molotovův koktejl.

Nikdo nebyl při útoku zraněn. Požár vypukl v prodejně exotických potravin o rozloze 50 m2 a rozšířil se do dvou sousedních prodejen. Celkem bylo plameny zasaženo 1200 m2 a na pomoc při zvládání plamenů bylo přivoláno 75 hasičů.

 

 

 

Dále je zde hlášeno znásilnění 14leté dívky na parkovišti v Saint Denis.

V téže oblasti – tedy na pařížském předměstí Saint Denis – došlo k bitce mezi Alžířany a Egypťany (zřejmě vyřizování účtů mezi drogovými gangy). Do konfrontace bylo zapojeno asi padesát jedinců. I z této bitky existuje video:

Mrtvola ukamenovaného 25letého muže byla nalezena na poli v Neuville-sur-Oise. Ukamenovaný muž měl rozbitou lebku, pachatelé neznámí.

K pobodání došlo v noci na pondělí v Argenteuil. 15letý teenager napaden jedním nebo více osobami. Na stejném místě byli i o týden dřív napadeni nožem a pobodáni dva muži.

Nanterre: Dvě pacientky (68 a 77 let) byly znásilněny v nemocnici.

Dva policisté byli zbiti při zatýkání v Lavalu, jeden z nich byl pokousán. Oba policisté byli dva dny v pracovní neschopnosti. K podobnému incidentu došlo i v Toulouse, kde byli napadeni a zraněni policisté řidičem zastaveného auta…

Výše je jen taková malá ochutnávka posledních dní. V některých případech není uveden původ pachatelů, jinde zatím není pachatel znám. Nicméně v podobných případech, k nimž došlo výhradně v multikulturních lokalitách, bývá nakonec pachatelem některý z mnoha místních  obohacovačů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.6]

One thought on “Francie: Černoch útočil na letišti nožem, policisté ho zastřelili (video)

  1. Zatim jen kape, ale pripravte si destnik, bude prset.
    Jakmile EU zjisti ze mnozstvi obohacovacu v jistem uzemi dosahlo kritickeho mnozstvi, zastavi pridel davek. Tim se obohaceni evropy dostane do dalsi faze.

    Vysledek bude ze obohacovaci se obohati samostatne a na ukor puvodnich Evropanu. Druhy effekt bude ten, ze pote co vyplundruji jednu lokalitu, rozprchnou se lovit jinam. Tak se krasne rozhori cela evropa.

    Tlupy ozbrojenych obohacovacu budou cestovat Shengenskym prostorem bez hranic, a obohacovat (sebe) tu i onde. Pokud se beloch postavi na odpor, bude oznacenn za rasistu a pridan na seznam pratel Ruska. Tim dojde k zabaveni jeho majetku. viz. prvni odmajetkovani Slovaci a Cesi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout