Pákistán: Podívejte se, jak muslimové mučí unesenou hinduistickou dívku, aby ji donutili konvertovat k islámu (video)

Pákistán: Podívejte se, jak muslimové mučí unesenou hinduistickou dívku, aby ji donutili konvertovat k islámu (video)

Už dlouhodobě dochází v Pákistánu k unášení hinduistek a křesťanek, které jsou poté násilně konvertovány k islámu. Jde o praxi, která se ročně dotkne několika tisíc dívek, většinou ještě nezletilých, nejčastěji ve věku mezi 10-16 lety. Znásilnění nemuslimky není v Pákistánu trestným činem a dokonce ani přestupkem. Podle práva šaría je povoleno a tedy není trestáno.

Stejně tak nejsou trestány únosy a násilné konverze nemuslimek. Připomínám, že původně žili na tomto území hinduisté, bylo součástí Indie a po přečíslení muslimy začaly doslova „čistky.“ Není divu, že na to patřičně reaguje i samotná Indie, která se nechce dočkat něčeho podobného ve větší míře i na svém území.

Sledujte, jak je tato mladá hinduistická dívka mučena elektrickým zařízením, aby konvertovala k islámu v Khyber Pakhtunkhwa v Pákistánu. Tato praxe je běžnější, než si člověk myslí. Pákistánská vláda dokonce zablokovala petici blokující nucené konverze nezletilých dětí k islámu.

Pákistánská hinduistická i křesťanská komunita si každoročně stěžuje, že desítky dívek, z nichž mnohé jsou mladší 18 let, jsou uneseny a nuceny konvertovat k islámu a provdat se za své muslimské únosce.

Stížnosti jsou však shazovány ze stolu, reakce na ně je nulová. Jen velmi málo rodinám se podařilo získat jejich dcery zpět. A to musely být tyto rodiny skutečně hodně vytrvalé.

Zde je namístě se ptát, proč to nezajímá všechny ti „lidskoprávní“ organizace, které mají jindy plnou hubu keců o lidských právech, třeba když jde o podporu poměrně značně násilných Ujgurů v Číně. Ale v podobných případech mlčí podobně, jako třeba v případě každodenního vyvražďování křesťanů v Nigérii.

Kdepak je velkohubý Bergoglio? Kdepak je OSN? A především, kdepak jsou všechny uřvané militantní feministky, které nadšeně vítají muslimské vetřelce v Evropě?? Uvědomuje si vůbec někdo, že časem se bude něco podobného – zejména v zemích jako Francie nebo Švédsko – týkat i mladých Evropanek? Únosy a násilné konverze jsou běžné na všech islamizovaných územích a to bez ohledu na kontinent.

Děje se to nejen v Pákistánu, ale i v Bangladéši nebo v afrických zemích. A je jen otázkou času, než k tomu bude docházet v Evropě.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Pákistán: Podívejte se, jak muslimové mučí unesenou hinduistickou dívku, aby ji donutili konvertovat k islámu (video)

 1. Je dosť pravdepodobné,že k núteným konverziám, vraždám, znásilňovaniu nemoslimských Pakistancov a Pakistaniek /či odpadlíkov od islamu/ už aj dnes dochádza v mnohých „britských“ mestách… Samozrejme beztrestne.

 2. Jenom bych připodotkla, že Imran Chán, pákistánský premiér , je nejlepší přítel amerického lidu.
  I když , tak žhavé to asi zas nebude. Kdyby jo, tak by nemuseli Amíci odchytit Bin Ládina na tajnačku. 🤔
  Pákistán je jaderná velmoc.
  Pozoruhodné je, že nikomu nerve játra, KDO se tam zítra zmocní jaderného čudlíku. 🤫
  Naopak všichni kvičej hrůzou nad jaderným programem spořádaného a stabilního Íránu. 🤓

 3. na indických diskuzích odhalili taktiku slimáků, v indii v ulicích muslimky vykřikují, že se tam necítí bezpečně, stejně jako v ojropě…. tento měký džihád je jen jiné stádium islámu, aláh, džihád, parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Potvrzuje se, že umělecký talent ani schopnost klást morální a etické otázky nechrání člověka před službou scestné ideologii. Logika džihádistů je taková, že by nikdo neměl slyšet ani číst o pákistánských znásilňovaných a groomingových gangech. Koneckonců, znásilňování káfirů není žádný hřích nebo zločin v diskriminačním právu šaría, které za to neobsahuje žádný trest. mohamed neuměl číst ani psát, korán vznikal až pod kuratelou falešných samozvaných halekalů, jako šaria, proti politické konkurenci. náboženství nemůže konkurovat, parazitovat, ale sjednocovat. vidíte to někde?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout