„Globální fašismus,“ Malone rozebírá agendu Světového ekonomického fóra (video)

„Globální fašismus,“ Malone rozebírá agendu Světového ekonomického fóra (video)

Pokud se zajímáte o informace stran covidového podvodu, tak vám jistě nemusím Dr. Roberta Maloneho, mimo jiné jednoho z vynálezců mRNA očkování, který však před jeho aplikací zejména mladým lidem velmi důrazně  varuje, představovat, Podobně jako další odpůrci celosvětového dění posledních dvou let se i on začal více zajímat o to, co za likvidací západních ekonomik, záměrnou genocidou a bezprecedentně nejhorší hospodářskou krizí všech dob stojí.

A došel ke stejnému závěru jako mnozí z nás: jde o zavedení globálního korporátního fašismu. 

V rozhovoru pro americký alternativní zpravodajský web Rebel News , spoluvynálezce mRNA a známý kritik očkování proti koronaviru, Dr. Robert Malone, zhodnotil plány globálně aktivních globalistů a elit, zejména kolem kontroverzního Světového ekonomického fóra.

Malone zopakoval svou podporu kanadskému konvoji kamioňáků a jejich boji za osvobození od lékařské tyranie, který je sledován po celém světě. Také vysvětlil, jak toto hnutí podkopává „pomalou totalitu“ Velkého resetu WEF.

„Pro mě je to důraz kamioňáků na lékařskou autonomii,“ řekl Malone. „Věda je na straně kanadských a amerických  kamioňáků.

„To, co se objeví na druhé straně, skutečně závisí na tom, zda si lidé váží osobní autonomie, a záleží na tom, zda jsou ochotni vstát a bojovat za ni – nebo zda jim nevadí být nevolníky v technofašistickém světě. Smířit se se situací, kdy globální finanční elita kontroluje vše, co děláte. Je tohle svět, ve kterém chcete žít? Je toto svět, ve kterém chcete, aby žily vaše děti? Protože o to tady jde.“

Malone také poukázal na to, že  model Velkého resetu WEF  je v podstatě propracovanou formou korporátního fašismu, který poprvé nastínil italský diktátor Benito Mussolini z druhé světové války.

„Existuje citát připisovaný Benitu Mussolinimu, který odkazuje na tuto logiku partnerství veřejného a soukromého sektoru a sloučení obchodu a vlády: nazývá to fašismus,“ vysvětlil Malone.

„Vynálezce fašismu výslovně uvedl stejnou logiku: že by mělo existovat spojenectví, partnerství – fúze – mezi zájmy státu a globální vlády.“

Dokonce navrhl, že lepší termín než fašismus je „korporativismus“; tím, že se Světové ekonomické fórum snaží prosazovat globální fašismus – globální korporativismus – se už ani globalisté netají.

„Používají různá slova, ale já jsem velmi opatrný, abych používal srozumitelný jazyk, kterému lidé rozumí a neschovával věci za vymyšlená slova,“ dodal.

Zakladatel WEF Klaus Schwab v nedávném projevu na globálním vládním summitu na podporu Velkého resetu zdůraznil, že „krize COVID“ je dokonalým vektorem pro transformaci systémů energie, potravin a dodavatelského řetězce jako součást takzvané „Čtvrté průmyslové revoluce“ . Na Světovém vládním summitu v Dubaji, kterého si média téměř nevšimla, se několikrát otevřeně hovořilo o „novém světovém řádu“, ve kterém se nyní nacházíme.

K uvedenému jen dodávám, že videa i nejdůležitější informace ze Světového vládního summitu, kde se v posledních dnech plánoval další geopolitický vývoj, najdete zde nebo zde.

Pokud umíte dobře anglicky, zde můžete se podívat na video výše uvedeného rozhovoru s Robertem Malonem:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “„Globální fašismus,“ Malone rozebírá agendu Světového ekonomického fóra (video)

 1. Že současný typ liberální demošky nejvíc ze všeho nápadně připomíná ryzí fašounství, to jsem si všimla už dávno.
  Liberální demokracie je stejně demokratická, jako byla lidová demokracie za bolšána. ☹️
  Zkrátka, kdo nečůrá s námi, čůrá proti nám a musí být potřen. ☹️
  Akorát dneska už jsou občani v té “ lepší” části světa tak vyměklí, že není potřeba hned věšet a posílat na uran.
  Bohatě stačí přidusit ekonomicky. 😉
  Kontrolní otázka :
  Proč je nejspolehlivější občan ovčan s hypotékou? 🤔
  Dalo by se i říci, že Pravda a Láska vítézí na celé čáře.
  A je to k posr@ní, že zbytek Zeměkoule do toho Pravdě a Lásce drze hází vidle.
  😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout