V Nizozemsku nouzový zákon umožňuje, aby byly domy včetně inventáře převzaty státem

V Nizozemsku nouzový zákon umožňuje, aby byly domy včetně inventáře převzaty státem

Pokud nejste úplní zaslepenci jako většina těch, kdo volili naši protičeskou vládu, tak jistě víte, že jak již schválený pandemický zákon, tak stávající nouzové stavy, umožňují i mnohé z toho, co by si jinak vláda za běžných okolností nemohla dovolit. Pandemický zákon, sladěný časem i s pandemickou smlouvou WHO, mohou váš život ovlivnit mnohem víc než jen tušíte, neboť může zavádět třeba i klimatické lockdowny.

Nouzový stav zase umožňuje i případně nejzazší možné řešení jakékoli krize. Tedy třeba i uvolnění vašeho životního prostoru pro úplně cizí lidi. Obzvlášť pak takové vlády, které jsou jako ta naše nebo třeba holandská. Tedy vlády, které plní příkazy svých loutkovodičů a nevládnou ve prospěch občanů, ale ve prospěch globalistů.

Ostatně, do roku 2030 se musí docílit toho, aby občané nic nevlastnili a vše se sdílelo. A samozřejmě aby byli globalisté a jejich slouhové šťastni….

Státní tajemník pro azyl a migraci Eric van der Burg ve středu oznámil výjimečný zákon, který ukládá nizozemským obcím povinnost přijímat uprchlíky. Podle zákona o mimořádné události lze prostory nárokovat, ale podle Van der Burga to „není prozatím nutné“.

Státní tajemník v současné době nevidí dostatečný důvod k aktivaci takových (dalších) nouzových pravomocí, v nichž jsou v sázce také základní práva občanů. Tedy zatím. Situace se může samozřejmě průběžně změnit.

Novinářka Annelies Strikkersová se podrobně zabývala nouzovým zákonem a věnovala mu vlákno na Twitteru. „Zákon o státním nouzovém stavu je obecný termín pro všechny typy zákonů v případě výjimečných okolností, včetně zákona o pohybu obyvatelstva,“ vysvětluje.

Je pozoruhodné, že 31. března bylo oznámeno, že zákon o pohybu obyvatelstva vstoupí v platnost, protože příliv vysídlených lidí z Ukrajiny byl příliš velký. A to navzdory skutečnosti, že zákon stanoví ustanovení na ochranu vlastního obyvatelstva. „Jsme Ukrajina?“ ptá se Strikkersová. „Ne.“

Poukazuje na to, že články 2c a 4 zákona v současné době vstoupily v platnost. Článek 2c stanoví: „Tento zákon se vztahuje také na velké pohyby obyvatelstva, které nejsou způsobeny relokačním příkazem“. Oddíl 4 uvádí: „V případě vystěhování a stěhování a v případě ubytování a péče náš ministr vnitra může vydat nebo dát pokyny nebo příkaz starostovi v souvislosti s jeho úkolem popsaným v předchozím oddíle.“

Takže to jsou pravomoci vlády, které nutí starosty evakuovat, deportovat, registrovat, pečovat o lidi a vyhovět jim.

Vysvětlivky ke královskému dekretu uvádějí, že v dlouhodobém horizontu lze využít dalších pravomocí podle tohoto zákona. „To platí například pro výkon pravomoci nařídit relokaci osob (články 2a a 2b) s cílem umožnit rozšíření po celém Nizozemsku nebo pravomoc požadovat užívání prostor (čl. 7 odst. 1).“

„V důsledku toho můžete být jako nizozemský občan nuceni opustit Nizozemsko nebo se přestěhovat ze zahraničí do Nizozemska,“ zdůrazňuje Strikkersová.

Článek 7 odst. 1 stanoví: „Starosta může požádat buď o poskytnutí ubytování, budov a jiného ubytování, v případě potřeby s inventářem, nebo o ubytování s údržbou nebo bez údržby ve prospěch osob přemístěných. Žádost může nabýt účinku, jakmile je příslušné rozhodnutí zveřejněno způsobem v něm stanoveným.“

„Starosta tak může zabavit nejen prázdné kancelářské prostory, ale i váš vlastní dům s inventářem,“ vysvětluje Strikkersová.

Uzavírá: „Vláda opět přijímá opatření, která porušují základní práva, aby vyřešila problém, který sama vytvořila. To, co se zde děje, je nezákonné. Spolu s prudce rostoucí inflací, nedostatkem potravin, imigrací a vysokými daněmi to nepovede k ničemu dobrému. Je to záměr?“

K uvedenému jen dodávám, že jde samozřejmě o záměr a totéž, co se nyní děje v Holandsku, se postupně děje nebo brzy dít bude po celé EU. Globalisté zjistili, že lidé akceptují neustálé porušování zákonů a ústav ze strany vlád, takže proč by v tom nemohly lokajské vlády pokračovat? Třeba až do doby, než tito ovčané zjistí, že nic nevlastní a pokud něco potřebují, musí to sdílet….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “V Nizozemsku nouzový zákon umožňuje, aby byly domy včetně inventáře převzaty státem

  1. stejnou chybu jako udělal zelenskyj dělají i naši šmejdi ve vládě a parlamentu. máme jaderný odpad, tedy máme i jaderné zbraně, a pokud tímto nechtějí verbálně odstrašovat bolševika, tak tomu bude s jídlem stále růst chuť na slabší kusy. paraziti a lapkové se nikdy nezastaví. na pozdější reklamace nebude brán zřetel…Vyžeňte Orbána, vyzvala Maďary šéfka české Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Klaus žádá její konec. už se odkopali. tyto nenávistné probruselské figury káží vodu, sami ve zločinném spolčení jdou proti zájmům českého lidu. a policie tyto rozkrádací mafie stále neřeší. tato účelově registrovaná partnerství jsou vážným nebezpečím pro svobodný a demokratický vývoj naší země. avšak občan má mravní povinnost jasně odsoudit pokusy těchto politických (ne)smluvněopozičních slepenců, jejichž ideologie i praxe je v naprostém rozporu se základními principy, jakož i pokusy zneužívat rétoriku a vydávat se za „obhájce evropských hodnot“, a mást tímto občany. tyto neomarxistické probruselské síly jsou vážným nebezpečím pro svobodný a demokratický vývoj naší země nadbíháním masivními propagandistickými výzvami, aby naše země spáchala politickou a ekonomickou sebevraždu zadlužováním, kvantitativním uvolňováním, proinflační politikou a přerozdělováním. nesmíme podcenit hybridní válku, kterou dnes vedou eurohujeři proti národním státům, pod vlajkami prázdných frází a lží nastoluje autoritativní, cenzorský a ožebračující režim. naštěstí poslední vývoj ukazuje, že jejich postoje nesdílí velká část občanů. jediný jasný údaj v Koaliční smlouvě je počet fleků pro papaláše ve vládě, jinak opět bezobsažné bláboly a politická reklamština, fialovej hnus…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout