Další zajímavé video novináře Patricka Lancastera – tentokrát z Mariupolu (aktualizace- 2 videa)

Další zajímavé video novináře Patricka Lancastera – tentokrát z Mariupolu (aktualizace- 2 videa)

Novinář, který působí na Ukrajině, podává pravidelně od začátku války informace o dění v zemi. Snaží se především upozornit na některé lži korporátních médií.

Jde o tatáž média, která nám poslední dva roky neustále lhala stran covidu, ale lhala také v případě obou pod falešnými záminkami iniciovaných válek v Iráku, o Afghánistánu, Sýrii, o událostech 11. září a mnohém dalším. Tatáž média tvrdila, že na Ukrajině nejsou žádné biolaboratoře (jejich existenci nakonec potvrdili sami Američané) a dopustila se i vypouštění mnoha dalších lží, které byly záhy vyvráceny.

Najde se samozřejmě mnoho jedinců, kteří mainstreamu – i po mnoha dávno odhalených lžích – věří, ale většina normálně myslících lidí si dokáže udělat vlastní závěry  na základě více informací z různých stran. Samozřejmě s vědomím, že u každé války jde propaganda z obou znepřátelených stran.

Před časem jsem narazila na videa novináře Patricka Lancastera, který natáčí na různých místech Ukrajiny. Ten nyní natočil nové video, tentokrát z Mariupolu. Výpovědi tamních civilistů jsou protikladem toho, co nám říkají mainstreamová média.

Na cestě sanitkou do nemocnice – video je rusky s anglickými titulky. Předpokládám, že starší rozumí poměrně dobře ruštině, mladším budou stačit anglické titulky. Zejména se dobře koncentrujte na to, o kom žena v sanitce hovoří, když mluví o vraždění civilistů. Její výpověď jde zcela proti mainstreamové propagandě:

Aktualizace: Ještě jednou Mariupol:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Další zajímavé video novináře Patricka Lancastera – tentokrát z Mariupolu (aktualizace- 2 videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout