Němečtí a rakouští politici, kteří běžně ignorují Velikonoce, nadšeně přejí muslimům k začátku Ramadánu

Němečtí a rakouští politici, kteří běžně ignorují Velikonoce, nadšeně přejí muslimům k začátku Ramadánu

Letošní duben je ve znamení Ramadánu, což je svátek pohyblivý, takže každý rok vyjde trochu jinak (podobně jako Velikonoce).

Zatímco evropští politici prokazují zejména v posledních letech snahy o „zrušení“ Vánoc či Velikonoc – jak nedávno dokonce navrhovali v EU – na muslimy a jejich svátky nikdy nezapomínají. A asi nikoho neudiví, že v tomto podlézání kralují němečtí politici, kteří se zaváděním zákonů jako podle práva šaría víceméně sami prezentují coby „vrchní islamizátoři.“

Vánoce i Velikonoce se stále častěji v rámci Evropy v politických kruzích ignorují údajně proto, že jejich připomínání uráží muslimy. Stejně tak je uráží vánoční výzdoba, stromky v ulicích apod., proto se již od těchto muslimy dráždících symbolů vánočních svátků v mnoha zemích ustupuje. Vánoční trhy se někde přejmenovaly na trhy „zimní,“ někde byly v posledních letech pod záminkou covidových restrikcí zcela zrušeny.

Snaha neurazit muslimy bylo také to co údajně vedlo některé úředníky EU k návrhu zrušit Vánoce, tedy alespoň v rámci EU, pokud si doma budou lidé slavit svátky v soukromí, to by se zatím neřešilo. Návrh na zrušení Vánoc byl přijat většinou Evropanů s velkým pobouřením, takže prozatím byl upozaděn, nicméně je jen otázkou času, než bude znovu „na programu dne.“

S Ramadánem je to ovšem zcela naopak. Ten je každoročně připomínán s větší a větší pompou. A zatímco v období covidových restrikcí v minulých letech zakázali oslavy Velikonoc, oslavy Ramadánu zakázány nebyly, v Německu dokonce dostali muslimové povolení vycházet v noci v období, kdy byl vyhlášen zákaz nočního vycházení. To údajně proto, aby se mohli o Ramadánu scházet tak, jak velí tradice. Jenže v té době bylo jinak zakázáno se scházet ve větším počtu. I zde se však mohamedáni dočkali úlitby.

Je to dobře známý vzorec, který je pozorován po celá léta a každým rokem také nabývá na intenzitě: západní politici blahopřejí „spoluobčanům“ (a brzy vládcům?) z islámského světa k jejich svátkům stále častěji a viditelněji. Na všech myslitelných kanálech sociálních médií, stejně jako osobně, se politici snaží překonat sami sebe v poklonkování před islámem. To je také případ Německa a Rakouska.

Na rozdíl od mnoha křesťanských svátků a slavností, jako jsou Velikonoce, Letnice nebo Vánoce, vrcholný politik nikdy nezapomene na Ramadán nebo festival cukru – Id al Adha. To zahrnuje i německou levicově extremistickou ministryni vnitra SPD Nancy Faeserovou. Ve speciálně navržené grafice na Twitteru přeje „všem muslimům požehnaný čas modlitby“ a to, aby mohli „čerpat důvěru a sílu ze své víry“. Samozřejmě, že „Ramadán Mubarak“, který je již dobře známý v německy mluvícím světě, by neměl chybět:

Netřeba dodávat, že Faeserová nikdy nekomentovala Velikonoce ani Vánoce prostřednictvím Twitteru.

Kromě četných dalších prohlášení „Ramadán Mubarak“ ze strany různých vládních představitelů, přichází německé ministerstvo zahraničí pod vedením Annaleny Baerbock s vlastní videozprávou:

 

Baerbocková: „Na začátku #Ramadan přejeme všem muslimům zde v Německu a na celém světě krásný a klidný půst.“

a spolkový kancléř SPD Olaf Scholz:

Scholz výše: „Drazí muslimové, do měsíce půstu vám přeji kontemplativní čas a hodně radosti v kruhu vašich rodin. #Ramadan Mubarak!“

Rakouský spolkový prezident zelených Alexander Van der Bellen opět vyčnívá. Stejně jako v minulých letech přeje i letos muslimům požehnaný půst a zapomíná na křesťanský půst. Hlava státu napsala na Twitteru:

„Na začátku postního měsíce přeji všem muslimům pokojný ramadán vyznačující se pospolitostí.“

A přidal obrázek, který vidíte v titulku…

Německo i Rakousko jsou natolik islamizované země, že politici jsou si – na rozdíl od původních obyvatel – velmi dobře vědomi, že zatímco původních obyvatel ubývá, počty muslimů rychle rostou. Ví tak velmi dobře, komu mají podlézat, pokud chtějí být příště znovu zvoleni. Ostatně, mnohé voliče si tito politici sami dovezli či dováží…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Němečtí a rakouští politici, kteří běžně ignorují Velikonoce, nadšeně přejí muslimům k začátku Ramadánu

  1. som si istý že čaptavá hradná sviňa spolu s vodkovým dílerom by sa rovnako posierali poklonkovaním kozomrdom, keby sme ich tu mali, o čo sa momentálne usilovne starajú….

  2. Každý správny neomarxistický politik ,a iní už vo „vyspelej“ Európe ani nevládnu, na smrť nenávidií kresťanstvo /aj vlastný národ a národný štát/ a zbožňuje všetky možné aj nemožné menšiny vrátane tých zločinných . Nemožno sa čudovať,že napríklad Čapatá oslovuje pri niektoých príležitostiach Maďarov a Cigánov v ich primitívnych jazykoch . A z článku jasne vyplýva, že „nemeckí“ či „rakúskI“ politici považujú kresťanské sviatky doslova za hnus a veselo gratulujú moslimom k ich pochybným zvyklostiam. Ešte aj iránsky prezident si vždy nájde čas, aby zablahoželal tamojšej kresťanskej menšine k Vianociam či Veľkej noci. A v Dubaji nikto pod trestom smrti nesmie znesvätiť kresťanský kostol, čo sa v islamizovanej Európe deje už doslova každý deň…

  3. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. vítači mají na rukách krev.

  4. vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa.

  5. ve jménu tohoto míru a lásky získala halal porážka v ČR výjimku ze zákona pro ochranu zvířat ( pro ministerstvo zemědělství ) – takže oni tu vyznavači mohamedána prakticky nejsou … ale výjimku pro týrání už mají … toto je jejich přání aby to bylo zde běžné tak jako to je běžné v zahraničí. Nebezpečná je politika sociálních dávek bez práce, která přitahuje podivná individua z Evropy i z venku. papaláši jedou stále zločinné noty z brusele. toto kolektivní šílenství zachvátilo evropu. už si zase kolektivně volí hitlera a mustrují občany. nelze kolektivně vítat a a pak jen jednotlivě trestat. to je ten trik euromarxistů. jenže kolektivní vina existuje. tím, že se hlásíte k určité ideologii, tak za to nesete i díl zodpovědnosti. islám tady kázal fundamentalizmus a bludy, frátři tady sexuálně zneužívali nezletilé a ministerstvo kultury a vnitra stále nemíní odebrat registrace těmto církevním soukromým skupinám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout