Těhotná žena – bloggerka Marianna z Mariupolu – je naživu, stejně jako její již narozené dítě (video)

Těhotná žena – bloggerka Marianna z Mariupolu – je naživu, stejně jako její již narozené dítě (video)

Před časem jste si zde mohli přečíst o těhotné ženě, jejíž záběry známe z údajně bombardované mariupolské porodnice. Obrázky mladé ženy doslova proletěly světem a mnohá mainstreamvá média tvrdila, že je Marianna po smrti. Ona sama se již o této lži doslechla, proto se rozhodla, že o sobě dá vědět.

Je zcela v pořádku na Donbasu, kam byla z Mariupolu přepravena. Její dítě je již na světě.

Tatáž dívka, která byla po údajném bombardování porodnice v Mariupolu na všech fotkách všech médií, Mariana, vypráví, jak byla odvezena z porodnice od ukrajinských militantů a mnoho dalšího.

Těhotná žena z porodnice v Mariupolu – ta, která podle Kyjeva i západních médií zemřela po porodu kvůli bombardování – tedy skutečně žije a byla evakuována na území ovládané Ruskem, kde poskytla rozhovor.

Celé, nezkrácené video (originál – rusky):

Je na Donbasu v Makijivce, odkud podle výpovědi i pochází, do Mariupolu odešla v roce 2020 po svatbě za manželem. Říká, že k žádnému náletu nedošlo (neslyšeli, že by nějaká střela přiletěla), ale došlo k výbuchu, byla obtěžována novináři. Není to ta dívka na nosítkách z fotek, šlo o zcela jinou těhotnou ženu. Ukrajinští vojáci si udělali v nemocnici základnu. Marianna hovoří i o improvizované kuchyni na ulici.

Říká, že v nemocnici byli ukrajinští vojáci, brali jídlo od těhotných žen, vypli i elektřinu a vodu, také říká, že fotografové tam byli před výbuchem a pokračovali v natáčení, i když je požádala, aby to nedělali. Zkrátka to byla připravená ‚nehoda‘. Proč by tam jinak byli, navíc připraveni fotografovat? Jak mohl reportér vědět, že se tam bude něco dít?

Zde se můžete podívat na zkrácenou verzi:

 

Obrázek
Rodina je pohromadě, všichni živí a zdraví…
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

One thought on “Těhotná žena – bloggerka Marianna z Mariupolu – je naživu, stejně jako její již narozené dítě (video)

  1. A progresivní spisovatelka Kateřina Tučková jménem té dámy napsala srdceryvnou povídku.
    Holt , kdo zaváhá, nežere.
    I mezi českými literáty panuje tuhý boj o zrno. 😀
    📚🖋💪

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout