V Itálii začíná odvolací soud s Nigerijcem, který zavraždil mladou Italku a rozřezal ji na kousky

V Itálii začíná odvolací soud s Nigerijcem, který zavraždil mladou Italku a rozřezal ji na kousky

Jde o případ, který před pár lety otřásl nejen Itálií. K tak neuvěřitelně bestiální vraždě nedochází každý den, přičemž v tomto případě se hovořilo i o rituálech, podobných rituálům voodoo, které vraždu měly provázet. Už jen samotný popis celého zločinu je pouze pro silné povahy.

Kolem případu se vyskytly i mnohé další skandální okolnosti. Nigerijec měl například k dispozici byt, odkud byla předtím vystěhována italská sociálně slabší rodina, která tak měla uvolnit místo obohacovačům z Afriky. Jde o obvyklou praxi, zejména pak v případě církevních či obecních bytů.

Nigerijec byl odsouzen na doživotí, ale proti rozsudku se odvolal. Dnes tedy začal odvolací soud. Dostane nakonec brutální násilník a vrah mírnější trest? Pokud ano, rozhodně by se nejednalo o nijak výjimečný případ.

Smrt Pamely, poslední dějství. Dnes, 14. ledna 2022, začíná v Římě, ve městě, kde se zavražděná Pamela narodila, kasační proces. Obžalovaným je Innocent Oseghale, obviněný a odsouzený ve dvou předchozích stupních procesu k doživotnímu vězení za to, že znásilnil a zavraždil několika bodnými ranami 18letou Pamelu.  Mrtvou dívku sťal, stáhl z kůže, vykuchal jí vnitřní orgány a rozřezal ji na více než dvacet pět částí. Zkrvavené kusy těla byly naloženy na dva vozíky a odhozeny na kraji silnice.

„Tato mladá, teprve 18letá dívka, která zemřela příliš brzy a nepřirozeným způsobem, je náš anděl“. Toto napsala rodina Pamely Mastropietro v příspěvku na Fb.

„Je Oseghale jediný viník? Podle našeho názoru ne“ – pokračuje dívčina rodina – „Jsou zde různé temné aspekty, které nás –  a mnoho dalších lidí – nepřesvědčily. Tento soud bude poslední akt, jak jsme řekli na začátku.“ Rodinní příslušníci Pamely svádějí bitvu, jak sami prohlašují. „Bitva, ve které budeme pokračovat, jak jen to bude možné, abychom pomohli druhým, posíleni naší hořkou zkušeností, aby byli poraženi určití nepřátelé (vnější nebo vnitřní)“.

Tím mají příbuzní dívky  na mysli i potrestání dalších viníků. Jsou totiž přesvědčeni, že měl vrah i další komplice, což potvrzují i některá svědectví. Mělo se jednat o dva jeho krajany, kteří s ním bydleli. Za zodpovědné za smrt Pamely považuje její rodina i všechny ty, kdo umožnili Nigerijci, který měl za sebou i mnoho drogových deliktů, setrvávat v Itálii. A dokonce mu přidělili byt.

Dále rodina Pamely děkuje za soustrast a na závěr doufá, že se jejich příbuzná dočká spravedlnosti. Doufají tedy, že bude i v odvolání doživotní rozsudek potvrzen. 

CAVALIERENEWS.IT - OMICIDIO MASTROPIETRO, OSEGHALE CONDANNATO  ALL'ERGASTOLO. LA MADRE DI PAMELA: -ORA TOCCA AI COMPLICI-
od začátku panovalo podezření, že Oseghale měl i komplice – své dva spolubydlící

Více než pravděpodobní komplici Oseghala – další dva Nigerijci – Desmond Lucky a Awelim Lucky  bydleli ilegálně v bytě, který byl přidělen Oseghalovi, proto byli zprvu podezřelí z podílu na vraždě. Ovšem hned v počátcích vyšetřování byli propuštěni z vazby a osvobozeni. A to přesto, že vše nasvědčovalo tomu, že se podíleli minimálně na odklízení ostatků a úklidu bytu po masakru.

Desmond šel spolu s Oseghalem koupit kyselinu, ale nesehnali ji, proto koupili 10 litrů bělidla. Zdá se, že někdo musel zmizet, jako by to bylo předem promyšlené. I některé další indicie napovídaly, že minimálně v odklízení ostatků Pamely oba Oseghalovi pomáhali. Možné ovšem je i to, že aktivně účastnili i celého masakru. To si myslí po vlastním pátrání i příbuzní Pamely. Přesto oba Nigerijci zůstávají na svobodě.

Jak dopadne odvolací soud se už brzy uvidí. Ovšem při tom, jak se zejména v posledních 2-3 letech nebývale nadržuje invazistům, by jistě nebylo nic udivujícího na tom, kdyby brutálního vraha odvolací soud seznal  psychicky nemocným nebo kdyby mu výrazně zkrátil trest….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “V Itálii začíná odvolací soud s Nigerijcem, který zavraždil mladou Italku a rozřezal ji na kousky

  1. Italové nenechají na svůj „humanismus“ dopustit a tak raději obětují své spoluobčany, a doufají, že zrovna jim se nic nestane, a do cizího jim nic není, a tak si vozí do země dál bestie jež žádným humanismem netrpí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout