Přiznání? Zmatené výkřiky Bidena ohledně sčítání hlasů a volebních podvodů (video)

Přiznání? Zmatené výkřiky Bidena ohledně sčítání hlasů a volebních podvodů (video)

Pokud jste velmi pozorně sledovali průběh sčítání hlasů u voleb v USA, tak jistě podobně, jako mnoho amerických voličů, nepochybujete o tom, že volby byly zmanipulovány. A nebyly to jen podivné hlasy mrtvých, zfalšované korespondenční hlasy, či různé na kamery natočené manipulace s volebními lístky přímo ve volebních místnostech Bylo toho mnohem víc. K připomenutí by však bylo zapotřebí několik článků a myslím, že již není třeba se ke všem podezřelým okolnostem průběhu voleb vracet.

A co mne o falšování amerických voleb přesvědčilo zdaleka nejvíc? Byla to už po volbách zveřejňovaná youtubová videa Bidena, která měla mnohonásobně víc palců dolů než palců nahoru. Jak je tedy možné, že by – podle našich mainstreamových pisálků – údajně nejoblíbenější americký prezident všech dob měl na videích mnohem více odpůrců než příznivců? To je navíc něco, co u Trumpových videí vidět nebylo. Palce nahoru vždy převažovaly.

Právě uvedený detail mne zaujal o to víc, že záhy po stížnostech Bidena youtube palce dolů zrušil, nicméně různé screenshoty zůstaly. A to dokonce s důkazy, na nichž je vidět, jak sám youtube palce zprvu upravoval, aby nebyla neoblíbenost Bidena tak patrná. Palce zrušil poté, když se na manipulace s hlasy přišlo:

Zde například můžete vidět, že v době, kdy měl Biden u videa 90938 shlédnutí, měl 12 tisíc palců dolů. O zhruba 8 tisíc shlédnutí víc a náhle je zde jen 2,5 tisíce palců dolů… Zdá se tedy, že asi 10 tisíc záporných hlasů youtube vymazal…

r/benshapiro - YouTube SCRUBS thousands of dislikes from Joe Biden videos on official White House channel

Podobné manipulace byly vidět i v případě vyjádření „obliby“ lidí z Bidenova okolí:

Tolik tedy troška nedávné historie a nyní se podíváme na včerejší „podřeknutí“ Bidena:

Americký prezident Joe Biden náhle zvýšil hlas a začal křičet, když mluvil s novináři ve Washingtonu.

Ve čtvrtek 13.1. Joe Biden vybuchl před televizními kamerami.

 

Navštívil Sněmovnu reprezentantů ve Washingtonu a diskutoval se stranickými kolegy o návrzích zákonů týkajících se amerického volebního systému a volebního procesu v Senátu.

Když se chystal po schůzce učinit prohlášení, zdálo se, jako by se podřekl. Prezident vstal a začal křičet, když mluvil o legislativních změnách, které by Spojené státy mohly provést, pokud jde o to, kdo se stará o sčítání hlasů.

„Pokud tentokrát neuspějeme, tentokrát budou státní zákonodárné sbory pokračovat ve změně zákona ne z hlediska toho, kdo může volit, ale kdo může počítat hlasy, počítat hlasy, počítat hlasy, hlasy…  Je to o volebních podvodech,“ řekl Biden, který zvýšil hlas a rozzlobeně křičel.

Na Twitteru někteří komentující interpretovali prohlášení Bidena, zřejmě provedené v záchvatu dementního zmatku, tak, že omylem přiznal, že demokraté se ve volbách v roce 2020 zapojili do podvodů. Bidenovo prohlášení však údajně mělo znamenat, že věří, že legislativní změny v některých státech ovládaných republikány vydláždí cestu pro volební podvody…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout