Silvestrovské sexuální útoky obohacovačů se stávají běžnou součástí života v EU

Silvestrovské sexuální útoky obohacovačů se stávají běžnou součástí života v EU

Opět bych se ráda vrátila k tématu, které se i díky útoku v Karlových Varech začíná týkat i nás. Afghánec, který útočil ve Varech, je jen předzvěstí toho, čeho se můžeme dočkat v budoucnu a zcela jistě i dočkáme. Obohacování, na jaké jsou již v Německu dávno zvyklí.

Už v době, kdy naše předchozí vláda teprve uvažovala o dovozu Afghánců, jsem varovala, že každý další Afghánec v zemi je potencionální nebezpečí. Afghánci jsou zdaleka to nejhorší, co do Evropy přichází, což naznačují i statistiky násilné trestné činnosti. Detailněji jste si o tom, jak moc Afghánci obohacují Evropu, mohli přečíst zde.

Nakonec jsme přijali – a to s podporou většiny tupých ovčanů (!!!) – asi 160 Afghánců, kteří se u nás rozhodli zůstat. Mezitím již EU schválila nový Migrační pakt, na jehož základě chce umožnit i slučování širších rodin. Co tedy bude z necelé dvoustovky Afghánců poté, až si pozvou veškeré příbuzenstvo, snad nemusím zdůrazňovat.

Minulá vláda nám tak založila na základ budoucí rozsáhlé afghánské komunity a nepochybuji, že její rozšíření bude podpořeno i vládou současnou. Ostatně, zjistit, kolik Afghánců z  více než 40 tisíc, které aktuálně dováží EU, bereme konkrétně my, je nadlidský úkol. Jediné, co se mi podařilo zjistit, je to, že by se mělo jednat o méně než tisíc osob. V budoucnu tak nejspíš nebude docházet k obohacování jen ze strany těch, kdo si zajedou znásilňovat nebo zabíjet z Německa, případně z Rakouska, ale i ze strany těch, které sem přivezou naše vlády. A to vše za souhlasu voličů.

Ale vraťme se k silvestrovské noci. Nedovedu si ani představit hrůzu, kterou zažívaly v Karlových Varech obě ženy, které na Afghánce narazily. Zažily totéž, co zažívají už roky tisíce žen v Německu, Švédsku, Belgii, Francii, Rakousku…. Tam už začínají být ženy ostražitější a venkovním silvestrovským taškařicím se vyhýbají.

Ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko však přesto opět došlo k masivním sexuálním útokům na ženy, jak již pomalu vychází na povrch. Stále je totiž dost těch, které si odmítají tvrdou realitu Germanistánu připustit a nejsou tak ani patřičně ostražité. Ostatně, podívejte se, jak to na oslavách v Německu a Rakousku vypadalo. Účastnili se jich téměř výhradně invazisté…

 

Takto to vypadalo v Düsseldorfu, kde mělo dojít také k sexuálním útokům:

BildBild
A takto to vypadalo ve Vídni, kde se údajně také „obohacovalo“:

Na závěr bych se ještě vrátila k Afghánci, který znásilňoval v Karlových Varech. Afghánec (23let), který přijel do ČR vlakem z Německa, nejprve pobodal 37letou ženu, s níž se při silvestrovských oslavách seznámil.  Žena, která byla surově pobodaná do hrudníku, tak předtím zřejmě s Afgháncem nějak komunikovala, což je zásadní chyba. Už to, že si ho jakkoli všimla,  zřejmě předurčilo její osud. Pokud víte něco o zločinech ze cti, pak je vám jasné, proč zřejmě Afghánec bodal a také to, že v jeho případě nešlo o čin, který by pokládal za kriminální (v jeho rodném Afghánistánu by se mu za pobodání nevěřící ženy ani za znásilnění nestalo nic).

Pobodaná žena je stále v ohrožení života, takže nakonec nemusí jít o vraždu ve stádiu pokusu, ale o skutečnou dokonanou vraždu. Zde připomínám, že v Afghánistánu se učí zacházet s nožem už malí chlapci. Pachatel tak chtěl zcela jistě vraždit.

Druhá – mladá, teprve 19letá žena – byla náhodnou obětí, na níž narazil později. Dívku ohrožoval nožem a žádal po ní pohlavní styk. Dívka měla odmítat a bránit se, ovšem po fyzickém napadení cizince měla omdlít. Následně na ní měl třiadvacetiletý Afghánec vykonat soulož a poté z místa utéct. Zdravotní stav poškozené devatenáctileté dívky není život ohrožující a v současnosti již není hospitalizována ve zdravotnickém zařízení

Tolik tedy další detail z útoku v Karlových Varech. Otázka nyní je, kam bude směřovat v tomto případě justice. Půjdeme stejnou cestou jakou jde celá EU a Afghánec nakonec bude seznán psychicky nemocným? Zde bude velmi záležet na tom, kdo případ dostane. V Německu najdete jak případy, kdy byl násilný vetřelec seznán psychicky nemocným, tak případy, kdy dostal mnohaletý trest za prakticky totožný čin.

Ovšem praxe je taková, že mírné rozsudky začínají nad těmi přísnějšími velmi výrazně převažovat. A je tomu tak i u nás, stačí si vzpomenout na případ násilného Syřana z Plzně, který dostal za opakované velmi násilné napadení pouhou podmínku. Lidé, kteří jednání Syřana i naší justice kritizovali, tak nakonec zřejmě dostanou horší trest než muslimský invazista. Mnozí kritici rozsudku totiž byli zažalováni z předsudečné nenávisti.

V každém případě hodlám tento případ i nadále sledovat. Předpokládám, že média se budou kauze vyhýbat nebo se jí budou věnovat jen okrajově bez otevřené diskuze. Ovšem rozsudek bude i jakýmsi precedentem pro další podobné případy. A otázka už dávno není, zda k dalším takovým útokům u nás dojde, ale kdy k nim dojde…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Silvestrovské sexuální útoky obohacovačů se stávají běžnou součástí života v EU

  1. Stránka iránskej televízie Press TV informuje o 874 zhorených autách počas Silvestra v celom Francúzsku /nie je jasné, či vrátane zámorských území/ – a škodoradostne dodáva, že vďaka koronavírusu to bolo menej než v predošlých rokoch…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout