Dostanou diskutéři, kteří kritizovali rozsudek nad násilným muslimem, horší trest než syrský invazista??

Dostanou diskutéři, kteří kritizovali rozsudek nad násilným muslimem, horší trest než syrský invazista??

Už mnohokrát jsem zde upozorňovala na to, že nejen soudy v západní Evropě, ale i soudy české už soudí spíš jako podle práva šaría. Zřejmě jde o nějaké jednotné regule EU, kde je využíván zákon o předsudečné nenávisti jen proti těm, kdo se ostřeji vymezují vůči muslimům, kteří jsou v EU zcela nedotknutelní.

Zatímco muslimové mohou ve svých modlitebnách a mešitách pravidelně kázat nenávist k bezvěrcům a nabádat k jejich likvidaci, původní Evropané si musí dávat velký pozor, co kde pronesou. A to zejména na sociálních sítích, především na Fracebooku.

Před časem jsem přinesla článek o násilném Syřanovi (viz titulní obrázek), který opakovaně násilně napadl české občany. I přesto nebyl odsouzen do vězení, přitom druhé napadení bylo velmi brutální.

Syřan Mohamad Ramadan (v době činu mu bylo 25 let), prodavač v kebabárně, měl za sebou již jeden soud. Před 4 lety ho soud zprostil obžaloby za fyzické napadení dvou údajných skinů, kteří ho měli slovně urážet. Za tyto údajně rasistické urážky je zbil obuškem. Soud invazistu osvobodil a docela se divím, že ti dva obuškem napadení nedostali podmínku za urážku protěžovaného muslima.

Další incident se odehrál v únoru 2020.  Předcházel mu konflikt Ramadana s řidičem trolejbusu, který na něj zatroubil poté, co se cizinec otáčel v křižovatce ulic Koperníkova a Tylova blízko centra Plzně. Na zastávce pak obžalovaný trolejbus dojel, zastavil u něj a jeho šoférovi sprostě nadával. Celou situaci sledoval i 51letý Václav H. s manželkou. Ramadan k němu přiběhl a nejprve ho úderem do ramene srazil k zemi a pak do něj bouchal pěstmi. Žena se snažila útočníka odtrhnout, ale schytala ránu do obličeje.

Za toto napadení si už nedovolil soud násilného vetřelce osvobodit, takže dostal 14 měsíců s podmíněným odkladem na dva roky. Rozsudek je pravomocný.

Podle samosoudkyně Miriam Kantorové se obžalovaný dopustil hrubé neslušnosti na veřejnosti. Dále soudkyně, jejíž rozsudek by se hodil do Pákistánu nebo Bangladéše, prohlásila: „Tím spáchal přečin výtržnictví, a to navíc v krátkém časovém období od rozsudku, podle kterého za obdobné jednání soud upustil od jeho potrestání.“

Tento rozsudek je mnohem mírnější, než rozsudek nad lidmi, kteří napsali na sociálních sítích ostřejší poznámky týkající se muslimů. V minulosti u nás již byli odsouzeni lidé, kteří komentovali útoky na mešity na Novém Zélandu. Jejich trest – 3 roky podmíněně – je větší, než trest, který dostal násilný Syřan.

Pro srovnání – podobný trest dostal i jiný v Čechách žijící muslim – Iráčana Mohammeda Yousefa Al Samarraie odsoudil soud k pouhým 3 měsícům podmíněně za financování ISIS. Teroristické organizaci posílal nemalé finanční částky, celkem více než 50 tisíc Kč. Obviněný měl také doma v PC propagandistické materiály ISIS, které mu posílal jeho syn, voják ISIS.

Ale vraťme se k Syřanovi, který vyvázl po druhém násilním útoku s podmínkou. Lidé, kteří se k jeho kauze na Facebooku vyjádřili poněkud ostřeji, nyní stanou před soudem. Z přečinu podněcování k nenávisti vůči skupině osob obvinila policie několik pisatelů komentářů, kteří loni v červenci reagovali na příspěvek předsedy SPD Tomio Okamury, kritizujícího mírný trest pro syrského násilníka za bezdůvodný útok na manželskou dvojici v Plzni.

Mělo se jednat o tyto a podobné výroky, vztahující se k násilnému Syřanovi: „Oběsit a poslat to h…o domů.“ „Jsou to opice a podle toho je zapotřebí s nimi nakládat…“ „Na takové je třeba otevřít loveckou sezonu.“

Divíte se, že někdo v afektu napíše něco podobného? Přiznám se, že já se spíš divím, že vůbec ještě někdo na šmírovací Facebook píše. Ale to jen tak, na okraj. Ve skutečnosti je mi jasné, že v afektu člověk příliš nepřemýšlí a může napsat cokoli, co ovšem nemusí být v ten moment až tak vážně míněno.

Podobně mírné verdikty, které zcela jasně nadržují muslimům, musí vadit každému Evropanovi. Napříč EU jsou totiž jako přes kopírák. Osvobození jsou normou už dokonce i za vraždy, kdy jsou pachatelé – samozřejmě původem z Afriky nebo Asie – seznáni trestně nezodpovědnými.

Na druhou stranu jsou po celé EU souzeni Evropané za vyjádření proti muslimům. Šílené je, že naopak to nefunguje, nenávistné výroky muslimů proti původním Evropanům, ale ani jejich antisemitské výroky, nejsou nijak trestány. V evropských mešitách jsou běžně nápisy v arabštině, které vyzývají k likvidaci káfirů a nic se neděje.

Zákon o předsudečné nenávisti, který schválila právě končící vláda a ta další jej jistě zachová, platí ve většině zemí EU a je skutečně namířen jen proti původním Evropanům. Zákon je tak využíván podobným způsobem, jako zákon proti rouhání, který je součástí práva šaría.

Podobné rozsudky na české půdě – o některých dalších jste si mohli přečíst zde, zde, zde nebo zde – jen dokazují, že islamizace se týká i nás. Zákony dělají z muslimů takřka nedotknutelnou „kastu“ a to dokonce i tehdy, kdy se jedná o zločince…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Dostanou diskutéři, kteří kritizovali rozsudek nad násilným muslimem, horší trest než syrský invazista??

  1. Keby najznámejší slovenský konvertita a samozvaný politológ Jozef Lenč /vyškolený v Saudskej Arábii a blízky extrémistickej vládnej strane SaS/ vyzýval napr. na Facebooku k vraždeniu kresťanov po celom území Slovenska a zavedeniu tvrdej šaríe namiesto svetských zákonov /nepochybujem,že takto zmýšľa, aj keď na verejnosti sa zatiaľ vyjadruje „umiernene“/, myslíte si,že by mu hrozilo trestné stíhanie?!

  2. Ano, i ČR je již is lamizována, ovšem většina voličů si nechce připustit, doufají, že k nám slimáci nechtějí, a většinou se o to vůbec nezajímají, a zajímá je to co který politik zase provedl, jako u celebrit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout