„Sežereme vaše mrtvoly a vezmeme si vaše domovy,“ prohlásil imám, který přistál na Lampeduse

„Sežereme vaše mrtvoly a vezmeme si vaše domovy,“ prohlásil imám, který přistál na Lampeduse

A máme zde dalšího z velmi dlouhého výčtu imámů, kteří působí či nějaký čas v minulosti působili v západních zemích, zejména v Evropě. Právě tito imámové nám v pravém světle prezentují „náboženství míru.“ Hovoří stejně, jak jejich lžiprorok Mohamed, který se nikdy nenávistí k bezvěrcům netajil. Pokud chcete poznat pravý islám, poznejte jeho hlasatele – imámy.

„Dříve nebo později všichni zemřete, vstoupíme do vašich domovů a zabijeme vás a sníme vaše mrtvoly.“ 

Tuto větu řekl před časem italskému vězeňskému důstojníkovi Mahmoud Jebali, 31letý tuniský imám, kterého Salivni později vyhnal z Itálie.

„Začali jsme ho hlídat poté, co vyhrožoval agentovi,“ vysvětlil jeden z mužů Ústřední vyšetřovací jednotky  vězeňské policie. „Na své facebookové stránce také vyjádřil uznání za video s názvem‚ „zákonné zabití křesťana ‘“.

Imám přistál v Itálii na Lampeduse. Stejně jako jeho krajan – islámský terorista Amri, který útočil v Berlíně nebo jiný Tunisan, který řezal hlavy v katedrále v Nice.

„Páteční modlitební obřad se konal v jeho cele a on, oblečený v typické imámově tunice, se modlil,“ vysvětlil vyšetřovatel z vězeňské policie.

A imám splnil svůj úkol – šíření džihádu. Oplodnil mladou ženu z Padovy.

„Můj partner musel udělat tolik chyb, to nepopírám, ale terorista? Ne, tenhle ne.“ Šestadvacetiletá žena žije v domě svých rodičů v Padově se svým šestiletým míšencem. A bojí se, že by románek s imámem mohl poškodit jejího syna.

Italové se na druhou stranu bojí, že jim jeho syn může jednoho dne ublížit, pokud se vydá stejnou cestou jako jeho otec. V ideálním světě by každý, kdo se spáří s vetřelcem – a s někým, kdo říká takové věci jako imám Mahmoud Jebali – byl ostrakizován a vyhnán spolu s ním.

K uvedenému jen dodávám, že v případě tohoto dítěte bude samozřejmě důležité i to, zda je vychováván jako muslim nebo jako Ital. A samozřejmě i to, zda se již brzy nezačne imám hlásit o svá rodičovská práva. S pomocí různých pofiderních „lidskoprávních“ neziskovek může nakonec  dostat povolení k pobytu v rámci sloučení rodiny.  Nebyl by první extremista, kterému se to podařilo. Pak by bylo jasné, že syn vyroste v kopii svého otce…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.