Na auto Tommyho Robinsona hodili zřejmě členové pákistánského znásilňovacího gangu zápalnou láhev

Na auto Tommyho Robinsona hodili zřejmě členové pákistánského znásilňovacího gangu zápalnou láhev

Nedávno jsem zde upozornila na nový dokument, jehož premiéra se chystá na 29. ledna. Tento dokument pojednává o činnosti znásilňovacích gangů, o beztrestnosti hlavních aktérů, zničených životech žen, které byly ještě děti, když byly znásilňovány a týrány. A také o snaze systému vše zamést pod koberec a z obětí udělat zločince – xenofoby, islamofoby a rasistky.

Jedním ze spoluautorů dokumentu je i Tommy Robinson, který byl nedávno zveřejněn na seznamu dvaceti nejhorších teroristů. Za teror je dnes totiž považováno to, když nechcete nechat v poklidu muslimské invazisty znásilňovat i malá děvčátka.

Jak napovídá i samotný trailer filmu, tak ke znásilňování docházelo po dobu dlouhých čtyřiceti let. Zneužívání tak zažívaly v době, když jim bylo mezi 8-16 lety, také ženy, kterým je dnes kolem padesátky. A samozřejmě celé generace po nich. Původní odhady, které říkaly, že by se mohlo jednat až o milion dívek, jsou tak možná ještě podsazené.

Dívkám bylo vyhrožováno, bály se vše říct doma či ve škole, neboť jim bylo řečeno, že pokud něco prozradí, násilníci zavraždí dívky i jejich rodiny. A v momentě, kdy se objevily první odvážné dívky, které neskutečné násilí, jehož byly obětí, nahlásily, byly nařčeny z rasismu a xenofobie, případně jim bylo řečeno, že lžou. Jak se pak měly o totéž pokusit i další dívky, když viděly, že jiné systém okamžitě umlčel? Na dovršení všeho pak byli pákistánští násilníci ještě brutálnější. Nemluvě o tom, že docházelo i k útokům na  příbuzné dívek, které si dovolily promluvit.

Samostatnou kapitolou pak byly dívky z dětského domova, které dokonce násilníkům za poplatek prodávali ti, kdo se o ně měli starat. Ty se už vůbec neměly kde dovolat spravedlnosti.

O násilí muslimských gangů jste si zde mohli přečíst už mnohokrát, tak je zbytečné dál popisovat všechny hrůzy, které dívky zažily. Brzy má být uvedena premiéra nového dokumentu, v němž uvidíte skutečné oběti znásilňovacích gangů, ale také násilníky, kteří jsou i po letech znásilňování stále na svobodě.

Auto britského novináře a aktivisty za svobodu projevu Tommyho Robinsona bylo v neděli zasaženo zápalnou lahví. Došlo k tomu den poté, co zveřejnil upoutávku na svůj nadcházející dokument odhalující muslimské znásilňovací gangy.

Robinsonův nový dokument „Znásilnění Británie“ odhalí jména a tváře těch, kteří jsou zapojeni do muslimských gangů znásilňujících mladé britské dívky v Telfordu a dalších městech.

V promo akci jedna z obětí jmenuje Gulfraze Khana jako vůdce. Robinson také uvádí, že jen v Telfordu bylo pět žen gangem zavražděno. Na upoutávku k filmu se můžete podívat zde:

V neděli kolem 20:00 před hotelem Whitehouse na Watling Street ve Wellingtonu pak v reakci na zveřejnění tohoto traileru někdo zapálil Tommymu Robinsonovi auto.

Hasiči z Wellingtonu dostali požár pod kontrolu během hodinové operace. Příčina požáru údajně ještě nebyla odhalena. Přitom předtím bylo zapáleno auto rodiny jedné z obětí muslimských gangů. Z těch obětí, které proti gangu vypovídají v dokumentu. Náhoda? Snad jen pro ty, kdo souvislost zcela účelově odmítají vidět.

„Tyto gangy vedou válku proti přeživším obětem a každému, kdo je vyšetřuje. Možná to je důvod, proč se mainstreamoví novináři tomuto problému vyhýbají. Možná se všichni těchto gangů bojí. Problém je, že my se nebojíme. To nás neodradí. Nic nás neodradí,“ řekl Robinson.

Když jedna z obětí začala dostávat výhrůžky, Robinson říká, že telfordská policie neudělala nic a on a jeho přátelé museli chránit  domov její rodiny a pomoci jim se vystěhovat.

Znásilnění Británie bude mít premiéru v Telfordu v sobotu 29. ledna ve 21 hodin našeho času. Film bude také živě vysílán na GETTR. Od 21.30 bude Tommy Robinson online odpovídat na dotazy.

Na videu níže hovoří Tommy Robinson o tom, jak mu zapálili auto:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.6]

One thought on “Na auto Tommyho Robinsona hodili zřejmě členové pákistánského znásilňovacího gangu zápalnou láhev

  1. Heslo tohto antirasistu, sionistu a nepriateľa belochov a kresťanov /aj jeho multikultúrnej bandy/ nie je „Bránime bielych Britov pred černochmi a moslimami“, ale „Bránime Izrael pred jeho nepriateľmi“. Inými slovami, prázdne slová a fanatická oddanosť Izraelu sú pre tohto extrémistu prednejšie než skutky hodné britského vlastenca /napr. prasačia krv v mešite, pouličné útoky na imámov či rozdávačov koránu, zastrašovanie černochov a Pakistancov vrátane členov vlády na sociálnych sieťach – samozrejme iných než Facebook/ a keď sa dostane do väzenia, nebudem ho ľutovať. Zrejme ho do nepríčetnosti pobúril aj Brexit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout