Itálie: Nespokojený invazista zdevastoval nemocnici a napadl lékaře

Itálie: Nespokojený invazista zdevastoval nemocnici a napadl lékaře

Občas můžeme slyšet o různých zážitcích s obohacovači v nemocnicích po celé Evropě. Většinou totiž předpokládají, že na náklady evropských daňových poplatníků mají právo i na nadstandartní služby a  zacházení. Ostatně, případy, kdy se invazisté vydávají do Evropy za účelem léčby, kterou by si museli doma zaplatit, nejsou nijak ojedinělé. V EU mají jistotu, že jim skutečně bude vše uhrazeno z peněz káfirů, jimiž tak pohrdají…

Pokud se jim zdá, že jsou nedostatečně opečováváni oni sami nebo nějaký jejich příbuzný, neostýchají se dát svoji nespokojenost najevo. Jako třeba jistý Egypťan…

26letý Egypťan nebyl spokojený s tím, jak zacházeli s jeho bratrem, který byl několik dní hospitalizován v Římě na chirurgickém oddělení Umberta I., takže začal urážet a vyhrožovat zdravotníkům.

Útočil zejména na lékaře. Situace se natolik zvrhla, že se lékaři zavřeli na oddělení. Mladík však začal na dveře útočit kopanci a pěstmi a házel kolem sebe vším, co našel.

K incidentu došlo včera kolem 17:00. Muž, egyptský občan, byl zpacifikován až díky zásahu karabiniérů z římského centra.  Poté proti němu bylo vzneseno obvinění za způsobenou škodu a vyhrožování.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout