Čtyřicet britských patriotů musí hlídat dům oběti znásilňovacích gangů

Čtyřicet britských patriotů musí hlídat dům oběti znásilňovacích gangů

Odhaduje se, že od 90. let se stalo obětí pákistánských znásilňovacích gangů až milion britských dívek. Přístup úřadů je stále stejný – mlčení a snaha zamést vše pod koberec, případně strach z toho, že snaha dopadnout gangy by byla vyhodnocena jako rasismus a islamofobie.

Gangy si většinou vybírají oběti mezi 8-16 lety, přičemž dívky zastrašují a vyhrožují jim, případně i jejich rodinám. Jednoduše, drtivá většina obětí se nikdy spravedlnosti nedočkala a ani nedočká. Britanistán je islámský chalífát, ať si hraje na cokoli. Systém, který se tak rád ohání feminismem, pokrytecky kryje sexuální predátory – a co je na tom nejhorší – predátory, kteří znásilňují a týrají děti.

Ti, kdo se pokusí jejich násilným praktikám postavit, jsou nálepkováni za „rasisty, islamofoby a xenofoby“, případně jsou odsouzeni coby teroristé. Předem je tak zastrašován každý, kdo by chtěl obětem muslimských znásilňovacích gangů jakkoli pomoci.

Tommy Robinson debutoval s trailerem svého výbušného dokumentu o muslimských znásilňovacích ganzích. Dokument bude mít premiéru 29. ledna v Telfordu. A právě tam bylo nyní třeba zakročit v situaci, kdy sám systém nefunguje jak má.

Včera musel apelovat na britské vlastence, aby přišli na pomoc rodině jedné z jeho obětí, které bylo vyhrožováno a byla zastrašována ve městě Telford, kde se nachází jeden z nejzkaženějších znásilňovacích gangů. Telfordská policie potvrdila tři samostatné incidenty v Telfordu ve čtvrtek 30. prosince. Ve dvou případech se jednalo o žhářství a v jednom šlo o trestný čin poškození majetku.

Robinson zveřejnil fotografie útoků na auta a domy obětí, které měly zastrašit svědky a přesvědčit je, aby nesvědčili proti znásilňovacímu gangu.

Přibližně 40 britských vlastenců se na Silvestra shromáždilo, aby bránili dům rodiny oběti. Nyní byla rodina přemístěna na tajné místo.

Právě Telford je také jedním z dějišť nového dokumentu „Znásilnění Británie“. Na trailer k filmu „Znásilnění Británie“ se můžete podívat zde.

Oceňovaný scenárista a romanopisec Steve Attridge v seriálu Znásilnění Británie:

 

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.3]

One thought on “Čtyřicet britských patriotů musí hlídat dům oběti znásilňovacích gangů

  1. Žiadni vlastenci, ale zradní a vypočítaví antirasisti a sionisti. Pre mňa sú jedinými skutočnými britskými vlastencami predstavitelia Britskej národnej strany, prípadne dnes už zväčša zakázaných spolkov, o ktorých sa radšej nebudem podrobnejšie rozpisovať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout