Tommy Robinson byl zařazen na seznam  nejnebezpečnějších teroristů na světě

Tommy Robinson byl zařazen na seznam nejnebezpečnějších teroristů na světě

Tento britský bojovník proti praktikám znásilňovacích gangů tak byl postaven na roveň islámským teroristům, kteří bez jakýchkoli skrupulí uřezávají hlavy bezvěrcům, případně připravují teroristické útoky s mnoha oběťmi. Ostatně, na širším seznamu nejnebezpečnějších extremistů bychom nejspíš našli všechny největší odpůrce islamizace Evropy.

Nedávno byl zveřejněn seznam 20 nejnebezpečnějších extremistů světa sestavený údajnými „odborníky“. Překvapivě však byl na tento seznam zařazen Tommy Robinson, známý bojem proti radikálnímu islámu a znásilňování dětí.

O seznamu píší anglické noviny The Sun.  Seznam údajně dali dohromady „experti“, ale není jasné, kdo tito odborníci jsou. Číslo jedna na tomto seznamu je Hassan Nasralláh, šéf teroristické organizace Hizballáh.

Taliban se poprvé dostal na 4. místo prostřednictvím svého nejvyššího vůdce Haibatullaha Akhundzada. Na desátém místě skončil kazatel nenávisti Anjem Choudary , který inspiroval ty, kteří zabili vojáka Lee Rigbyho. Seznam dvaceti nejhorších extremistů pak uzavírá Tommy Robinson.

Robinson, vlastním jménem Stephen Christopher Yaxley, se zapojil do boje proti islámu před více než deseti lety založením Anglické obranné ligy, která byla reakcí na islamizaci jeho rodného města Luton. V posledních letech získal největší pozornost za spolupráci při odhalování rozsáhlých sítí znásilňovacích gangů v Anglii, které ovládají muslimští pachatelé.

Byl uvězněn anglickým státem, když se střetl s pedofily znásilňujícími nezletilé dívky a na měsíce byl umístěn do přísně střežené věznice, byl rovněž na samotce.

Zde Tommy Robinson reaguje na zprávu, že byl zařazen na seznam, a zároveň komentoval jeho pronásledování:

Samotný seznam není ani na stránkách Counter Extremism Project, ale je tam zatím jen jeho starší verze. Motivace, proč byl Robinson zařazen na seznam, je nejasná.

K tomu jen dodávám, že na seznam nejhorších světových extremistů budou postupně zcela jistě zařazeni všichni, kdo se budou jakkoli vymezovat proti islamizaci Evropy. Za rok tak možná na seznamu najdeme jména jako Wilders, Zemmour, Paludan nebo Stürzenberger, což jsou hlavní odpůrci islamizace z Nizozemska, Francie, Dánska a Německa, ale samozřejmě by se  po celé Evropě dalo najít i mnoho dalších jmen, která ze seznamu postupně vytlačí islámské hrdlořezy…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Tommy Robinson byl zařazen na seznam nejnebezpečnějších teroristů na světě

  1. Tommy Robinson skutočne nie je a nikdy nebol žiaden britský vlastenec /na rozdiel napr. od Nicka Griffina či Iana Stuarta Donaldsona/, ale ťažký zločinec, zradca a nepriateľ vlastnej rasy a národa. Keď sa raz dostane do väzenia,nebude dôvod ho ľutovať. Za svoju vlasť považuje Izrael, až patologicky odmieta akýkoľvek „rasizmus“ a „xenofóbiu“ /do fanaticky sionistickej Obrannej ligy prijímal aj černochov, sikhov, Číňanov či dokonca „umiernených“ moslimov/, zrejme ho pobúril aj Brexit, pravdepodobne nikdy neprotestoval proti legálnej migrácii, medzi jeho vzory zjavne patrí Orbán či Morawiecki, podporuje Izrael v páchaní všetkých jeho zločinov vrátane mieru s niektorými arabskými štátmi… atď. atď. Možno namietnete – a čo jeho kritika moslimských zverstiev? Nuž, bola to len kritika a žiadne skutky. Prázdne slová, aby na seba upútal pozornosť.Nikdy by ho ani nenapadlo napr. vyhodiť mešitu do vzduchu, vyfotiť, zaistiť a odovzdať polícii islamského pedofila , zastreliť v UK žijúceho imáma či inak vziať zákon do vlastných rúk…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout