Také ve Francii už muže být „transžena s penisem“ umístěna v ženské věznici

Také ve Francii už muže být „transžena s penisem“ umístěna v ženské věznici

Pokrokářská Evropa musí ve všem dohánět neméně pokrokářskou Kanadu a některé státy USA, většinou řízené demokraty. Právě odtud totiž vychází mnohé genderové šílenosti. Jednou z nich je i uznávání pohlaví jen na základě prohlášení. Tedy již nepotřebujete hormonální léčbu ani žádné operace. Stačí, když prohlásíte, že jste žena. A i když mezi nohama máte něco, co rozhodně není znakem ženského pohlaví, budete ihned považováni za ženu.

Zkušenosti s muži, kteří se prohlásili za ženy již přichází nejen ze sportu, kde de facto nedávají šanci na úspěch skutečným ženám, ale i z věznic. Před časem jste si zde mohli přečíst o zkušenostech z Kanady a některých států USA, kde tito vězni znásilňují vězenkyně. Tedy vězni, kteří tvrdí, že jsou ženy, i když mají mezi nohami nádobíčko, jimž jsou schopni skutečnou ženu znásilnit.

V USA však už byl také skandál na střední škole, kde se student prohlásil za dívku, takže mohl navštěvovat dívčí toalety. Tam pak číhal na děvčata, která osahával, jednu dívku dokonce znásilnil.

I přes vše výše uvedené se však toto genderové šílenství šíří jako mor i do dalších zemí, přičemž Francie je v pořadí již několikátou z těch, které umožňují uznat pohlaví jen na základě prohlášení daného jedince. A právě na Štědrý den vešel v platnost zákon, podle něhož jsou nyní biologičtí muži, kteří se prohlásí za ženu, umisťováni také do ženských věznic.

24. prosince 2021 vstoupil v platnost nový článek 22 vězeňského zákona:
Vězeňská správa zaručuje každému zadrženému respektování jeho důstojnosti a práv. Jejich výkon nesmí podléhat jiným omezením než těm, která vyplývají z omezení spojených se zadržením, udržováním bezpečnosti a dobrého pořádku institucí, předcházením recidivě a ochranou zájmů obětí. Tato omezení zohledňují věk, zdravotní stav, zdravotní postižení, genderovou identitu a osobnost zadrženého.

V této souvislosti pohlaví zapsané v matrice nemusí nutně odpovídat sexuálním vlastnostem zadržených osob. Transgender žena s penisem tak může být umístěna do ženské věznice.

To je tedy ve zkratce nový zákon, který je ovšem protlačován na úrovni celé EU. Ve Francii jej protlačila Macronova strana a je zřejmé, že s podporou Německa podobnou úchylnost nařídí v celé 4. říši. Jenže ono nejde jen o věznice  nebo sportovní utkání. Týká se to samozřejmě i toalet, šaten a dalších míst, kde jsou tradičně pohlaví separována. Lze tedy předpokládat, že tohoto zákona bude zneužívat stále více úchylů, jak se tomu ostatně již děje například v USA a Kanadě.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout