Hromadné sexuální útoky na nemuslimky jsou podle islámu v pořádku, posvěcuje je i Korán

Hromadné sexuální útoky na nemuslimky jsou podle islámu v pořádku, posvěcuje je i Korán

Dnes jsem si měla možnost přečíst  diskuzi na mainstreamu k článku o sexuálních útocích na mladé dívky v Miláně. Jak jsem zjistila, tak jen málokdo tuší, že je za tím především islám. Severoafričané – tedy Arabové (podle informací šlo zejména o Egypťany, ale i pár Maročanů a Tunisanů), kteří na dívky útočili, nachází doslova pokyn k podobnému jednání v Koránu.

Korán učí, že nevěřící ženy mohou být zákonně vzaty k sexuálnímu použití. Korán říká: „Ó Proroku, řekni svým manželkám a dcerám a ženám věřících, aby na sebe snesly své svrchní roucho. To je vhodnější, aby byly známy a nebyly zneužívány. A vždy je Alláh odpouštějící a milosrdný.“ (33:59) Z toho vyplývá, že pokud se ženy dostatečně nezahalí do svrchního oděvu, mohou být zneužity a že takové zneužívání je oprávněné.

Ostatně, už pedofilní lžiprorok Mohamed se svými kumpány bral na dobývaných územích nemuslimky jako sexuální otrokyně, přičemž muže zavraždili. Stejně jednají i muslimové z ISIS – na dobývaných územích vyvraždili všechny křesťanské muže – včetně kojenců – a naživu nechali jen ženy coby otrokyně. Nemuslimské ženy coby podřadné lze nejen využít, ale také konvertovat. K násilným konverzím křesťanek a hinduistek dochází denně v Pákistánu nebo Bangladéši. A slyšíte nějaké jindy uřvané feministky proti tomu protestovat? Ne, jsou potichu.

Stejně, jako jsou potichu pokrytečtí politici, a tzv. „lidskoprávní“ neziskovky. Ti se totiž umí zastat jedině ujgurských teroristů z Číny.

Tedy základní zlo, které posvěcuje invazisty v útocích, je samotný islám. I proto dochází k nezměrnému násilí ze strany muslimů ve všech islamizovaných zemích. Stačí vidět, jaká zvěrstva konají nejen ve výše zmíněném Pákistánu nebo Bangladéši, ale i v Africe, kde je asi nejhorší situace v Nigérii.

A co na to Bergoglio? Objímá se s nejvyšší islámskou autoritou a podporuje islamizaci Evropy. Co se děje křesťanům v islamizovaných zemích ho absolutně vůbec nezajímá.

Každopádně počítejte s tím, že k podobným útokům, k nimž došlo na Silvestra nejen v Miláně, ale i v Karlových Varech a několika německých městech, případně před 6 lety v Kolíně nad Rýnem, bude docházet stále častěji s tím, jak bude muslimská populace v Evropě přibývat.

Samostatnou kapitolou jsou pak již 40 let trvající hromadná znásilňování ve Velké Británii, která jsou organizována pákistánskými gangy. To vše se dlouhodobě děje i s posvěcením systému. Odhaduje se, že za tu dobu mohlo být jejich obětí až milion dívek ve věku 8-17 let. Stále víc je pak patrná snaha tyto činy zametat pod koberec či bagatelizovat.

A mimochodem, přát si pro útočníky stejné tresty, jaké by dostali v případě útoku na nemuslimku u nich doma, také není nejlepší. Občas totiž zaznamenám poznámku typu: „Měli by dostat trest jako u nich doma.“ Jenže to by znamenalo v případě znásilnění nemuslimky v drtivé většině případů beztrestnost. Například v Pákistánu je potrestáno jen 0,3% znásilnění! To znamená, že 99,7% znásilnění není vůbec nijak potrestáno. Jde samozřejmě o znásilnění křesťanek a hinduistek, které jsou považovány za „volně dostupné zboží“.

Taharrush – hromadné sexuální útoky na nevěřící ženy – je velmi oblíbenou muslimskou zábavou. V Německu si ji muslimové zahrají 2x denně, konkrétně například za rok 2020 spáchali zejména hosté Merkelové 704 hromadných znásilnění. Po celé Evropě bychom je jen stěží spočítali, o více než 90% těchto útoků se nedozvíme, najevo vyjdou až ve statistikách (a to jen o těch nahlášených). A ty hovoří jasně – čím víc muslimů v islamizované zemi, tím víc útoků na ženy….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout