Silvestrovské útoky v Miláně: 9 obětí, 18 domovních prohlídek u podezřelých, žádné zatčení

Silvestrovské útoky v Miláně: 9 obětí, 18 domovních prohlídek u podezřelých, žádné zatčení

V kauze milánských silvestrovských útoků, které měly očividně napodobit ty, k nimž došlo v roce 2016 v Kolíně nad Rýnem, se již podařilo objevit 9 obětí sexuálních útoků a z asi 30 útočníků se zatím podařilo identifikovat 18, u nichž již byly provedeny domovní prohlídky.

Oblíbené muslimské hry taharrush, při níž jsou sexuálně napadány a znásilňovány nemuslimky, se samozřejmě účastnili muslimští obohacovači – vesměs Severoafričané, přičemž nejčastěji mělo jít o Egypťany.

Dvě z obětí, které jste mohli vidět na jednom z videí útoků, jsou německé studentky. Ty podaly výpovědi jako první. Jedna z nich řekla:

„Doufám, že je najdou a že spravedlnosti bude učiněno zadost pro nás a pro všechny ostatní dívky, které byly toho večera obtěžovány“.

Dívka se takto vyjádřila k prohlídkám, které dnes ráno provedla u části podezřelých policie.

Jde o 18 mladých muslimů ve věku od 15 do 21 let, většinou jde o Severoafričany a děti muslimských imigrantů – Arabů.  Právě u nich byly dnes v brzkých ranních hodinách v oblasti mezi Milánem a Turínem provedeny domovní prohlídky. Mladíci byli různými způsoby zapleteni do sexuálních skupinových útoků proti devíti mladým dívkám, k nimž došlo na náměstí Piazza Duomo v Miláně během Silvestra.

To je patrné z poznámky zveřejněné státní policií, která provádí vyšetřování koordinovaná státním zastupitelstvím a vyšetřováním u soudu pro mladistvé v Miláně. Podle toho, co bylo sděleno, se jedná o 3 nezletilé a 15 dospělých osob. Podezřelí se údajně zúčastnili nejméně tří epizod skupinového sexuálního násilí proti devíti mladým ženám, které byly tu noc na náměstí Piazza Duomo na oslavách Nového roku.

Smečka tedy útočila opakovaně a systematicky, identifikovala izolované dívky nebo ve skupinách po dvou či třech. Útočníci je obklopili, osahávali je, snažili se je okrást a trhali jim šaty. Podle svědectví některých obětí se napadení odehrálo před očima policistů přítomných na náměstí, kteří však zasáhli velmi pozdě, takže útočníci stihli utéct.

Aby vyšetřovatelé identifikovali první podezřelé, pečlivě prozkoumali záběry sledovacích systémů, videa, která se stala virální na webu, vyslechli různé svědky i samotné oběti. Poté přistoupili k porovnávání dostupných dat s analýzou různých sociálních sítí a použili software pro rozpoznávání obličejů, který poskytla forenzní policie.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Silvestrovské útoky v Miláně: 9 obětí, 18 domovních prohlídek u podezřelých, žádné zatčení

  1. No, mať v sebe 30 moslimských penisov a nazvať to obťažovaním – začínam sa diviť, že Hitler nevyhral vojnu. Veď to sú inak silné nátury.

  2. Oblíbené muslimské hry taharrush, jimiž chtěli být Italové kulturně obohaceni, tak se Italům přání splnilo. Budou chtít další kulturní rozmanitost, nebo se nad sebou zamyslí v příštích volbách, toď ve hvězdách …..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.