Dnes večer můžete shlédnout premiéru filmu „The Rape of Britain“ s účastí skutečných obětí muslimských znásilňovacích gangů

Dnes večer můžete shlédnout premiéru filmu „The Rape of Britain“ s účastí skutečných obětí muslimských znásilňovacích gangů

Už před časem jste si zde mohli přečíst o chystaném dokumentu „Znásilnění Británie“, v němž může celý svět poprvé spatřit nejen skutečné oběti znásilňovacích gangů a poslechnout si jejich výpovědi o hrůzách, které – dnes již dospělé ženy – jako děti zažívaly, ale uvidíte tam i samotné násilníky. Pákistánské gangy, jejichž členové setrvávají na svobodě i přesto, že proti nim jejich oběti vypovídaly.

Systém tyto násilníky dlouhodobě drží a za celých 40 let, tedy za dobu, po kterou tyto gangy ve velké Británii působí, bylo zatčeno a – většinou jen velmi symbolicky – potrestáno jen několik málo pachatelů. Drtivá většina násilníků však nikdy nebyla potrestána. To je samozřejmě signálem i pro další násilníky, kteří si jsou své beztrestnosti velmi dobře vědomi.

Nutno podotknout, že 95% násilníků z gangů jsou Pákistánci (zbývajících 5% jsou muslimové s jiným původem), přičemž Pákistánci tvoří jen 2%  obyvatel Velké Británie.

Níže můžete shlédnout upoutávku k dnešní premiéře:

 

Znásilňování se doslova dědí z generace na generaci, otcové znásilňují dívky společně se svými syny. Tento zvyk, – znásilňování mladých nemuslimek –  který je v Pákistánu, odkud většina násilníků pochází, doslova „národním sportem“ se tak přenáší z otců na syny již po generace a je celkem jedno, ve které části světa se tato komunita nachází.

Jeden z hlavních tvůrců filmu, Tommy Robinson, se k natáčení také vyjádřil. A jeho slova názorně ukazují, v jak tristním stavu je současná západní společnost:

„Když jsem produkoval tento film, neměl jsem strach z násilných pákistánských znásilňovacích gangů, které jsou silně zapojeny do drog a násilí,“ řekl Tommy Robinson. „Měl jsem strach z britského státu. To je pro novináře v roce 2022 smutný stav. Nedělám si starosti s tím, co gangy udělají, obávám se, co se mnou udělá policie a britský establishment.“

Od zveřejnění upoutávky k dokumentu došlo k výbuchu šesti zápalných bomb, vloupání a zdemolování interiérů dvou domů lidí, kteří se na natáčení podíleli. Došlo i k napadení ženy, vypovídající v dokumentu, baseballovými pálkami před jedním z domů obětí znásilnění – a policejní reakce na tyto incidenty byla nulová. Auto Tommyho Robinsona bylo před hotelem, ve kterém bydlel, zasaženo zápalnou bombou.

Právě podobné případy jasně ukazují, že systém nemá zájem na ochraně všech občanů, ale chrání jen „vybrané vrstvy“. Ve Velké Británii jsou těmito chráněnci právě muslimové, zatímco původní obyvatelé se spravedlnosti nedočkají.

Pokud máte zájem vidět film v premiéře, pak jej můžete shlédnout dnes od 21. hod. zde nebo zde. Film – bude-li k dispozici ke stažení –  v následujících dnech zveřejním i zde na stránkách. Dokument je samozřejmě v angličtině, což je zároveň výzvou všem, kdo nejen umí anglicky, ale především pro ty, kdo umí filmy titulkovat….

AKTUALIZACE: Celý film můžete nyní – po premiéře –  shlédnout v angličtině ZDE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.8]

One thought on “Dnes večer můžete shlédnout premiéru filmu „The Rape of Britain“ s účastí skutečných obětí muslimských znásilňovacích gangů

  1. Špinavý zradca Tommy Robinson považuje za svoju vlasť Izrael, nenávidí bielu rasu a kresťanstvo, pri prijímaní členov do svojej bandy dáva prednosť čiernym, žltým , sikhom či „umierneným“ moslimom. Skrátka, je to odporný multikulturalistický a sionistický pokrytec – na rozdiel napríklad od členov Britskej národnej strany /ani neviem, či ešte existuje/ . Skutkami,ako je ten opísaný v článku, chce iba upútať pozornosť na seba samého a v žiadnom prípade nebojuje proti migrácii a vlastne ani proti zločinom, ktoré s tým súvisia. Nikdy ho ani nenapadlo napríklad podpáliť mešitu, vyliať na ulici no-go zóny prasačiu krv, strhnúť moslimke na ulici nikáb či zabiť vahhábistického londýnskeho imáma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout