Itálie: Nahý Severoafričan útočil na ulici kuchyňským nožem (video)

Itálie: Nahý Severoafričan útočil na ulici kuchyňským nožem (video)

Nejde o nějaký starý záběr, jak si možná vzhledem k momentálně panující zimě myslíte. I když je v Itálii o něco tepleji než u nás, tak ani tam nejsou teploty takové, že by se v ulicích běžně chodilo „nalehko“. Přesto se tento Severoafričan, jistě zvyklý ze své domoviny na jiné teploty, objevil v ulicích zcela nahý.  Pravidelní čtenáři jistě postřehli, že podobné výjevy zažívá Itálie opakovaně, obzvlášť pak v poslední době.

Afričan poté, co vstoupil do prostor restaurace na Piazza V. Veneto v Turíně a odcizil velký kuchyňský nůž, vyšel na ulici, oháněl se zbraní a vyhrožoval kolemjdoucím. Majitel restaurace okamžitě zavolal na linku 112 a spolu s dalšími zaměstnanci sledoval jednání cizince a referoval o něm později zasahujícím policistům.

Policisté poté, co vypátrali 25letého mladíka na náměstí Piazza Maria Teresa, mu nařídili, aby odhodil nůž, ale cizinec se opakovaně pokusil vrhnout se na policisty i kolemjdoucí.  Severoafričan, který byl zcela nahý a vykazoval zjevné známky duševní nerovnováhy, se ve snaze najít únikovou cestu dále vyzbrojil i kovovou tyčí, kterou našel poblíž popelnice, a pomocí ní si prorazil cestu mezi policisty. Pak začal invazista házet kameny sesbírané ze země, z nichž některé poškodily zaparkovaná vozidla. Zuřivost Maročana neustávala ani před vozem policistů, kteří stáli před ním,

Obklopen několika policisty, kteří zasahovali jako posila, byl 25letý mladík s četnými policejními záznamy nakonec zneškodněn policií, která ho zachránila před hněvem některých občanů, kteří se chtěli domoci vlastní spravedlnosti a muže zlynčovat. Muž byl zatčen za odpor vůči policii, těžké poškození, pokus o těžké ublížení na zdraví, stejně jako za obvinění z  krádeže a za činy v rozporu s veřejným pořádkem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout