V německém Offeburgu došlo k masové bitce mezi asi 50 Iráčany – 4 skončili v nemocnici

V německém Offeburgu došlo k masové bitce mezi asi 50 Iráčany – 4 skončili v nemocnici

K podobným hromadným potyčkám, často na nože nebo za použití střelných zbraní, dochází v ghettech islamizovaných evropských měst stále častěji. Jde o názornou ukázku toho, jak to bude vypadat v momentě, kdy si invazisté evropské země převezmou. Budou pak bojovat mezi sebou o nadvládu nad daným územím.

Hádky větší skupiny v oblasti nádraží Offenburg vedly k několika tísňovým voláním na policii krátce po půlnoci v úterý ráno. Volající hovořili o masové rvačce mezi asi 50 lidmi před barem v ulici Hauptstraße, což je důvod, proč musely být přivolány policejní síly z Offenburgu, Haslachu a Lahru, aby pomohly uklidnit napětí, podle policejní zprávy.

Policie uvedla, že zpočátku bylo obtížné incident vyšetřit kvůli zuřivé náladě. Na místě byli identifikováni téměř výhradně iráčtí státní příslušníci. Hádce měly předcházet rodinné spory na svatbě v Achernu, kde podle policejního vyšetřování byli všichni účastníci dříve hosty.

Nakonec musely být do místní nemocnice přijaty celkem čtyři zraněné osoby. Přesné pozadí útoků a možné použití zbraní jsou nyní předmětem policejního vyšetřování.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “V německém Offeburgu došlo k masové bitce mezi asi 50 Iráčany – 4 skončili v nemocnici

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout