Během několika hodin přistálo u břehů Kalábrie více než 600 muslimských invazistů, další připluli na přeplněnou Lampedusu

Během několika hodin přistálo u břehů Kalábrie více než 600 muslimských invazistů, další připluli na přeplněnou Lampedusu

Ani horší počasí neodrazuje invazní vojska od cesty do Evropy. Nyní začíná být stále vytíženější trasa z Turecka do italské Kalábrie, kterou využívají invazisté ze zemí Středního a Blízkého východu.

„Na kalábrijském pobřeží během několika hodin přistálo více než 600 lidí. Ilegálové již přeměnili přímořskou obec Roccella Jonica v nový invazní hotspot.

K ostatním již nechvalně známým invazním trasám se připojuje nová přístupová cesta pro nekontrolovaný příchod ilegálů. Policii se tentokrát podařilo zatknout i pašeráky.

Hotspot Contrada Imbriacola na Lampeduse se hroutí kvůli neustálým příchodům nových zákazníků. Během noci přistálo na Lampeduse 53 ilegálů na dvou lodích. První lodi se podařilo uniknout kontrolám a dostat se kolem jedné hodiny do oblasti  poblíž obchodního mola. Na palubě lodi dlouhé asi 7 metrů bylo 30 Tunisanů.

Krátce poté přivezla hlídková loď z úřadu přístavního velitele 23 dalších invazistů různých národností na molo Favaloro. Loď byla  vystopována asi 28 mil od ostrova, kde ji vyzvedla italská pobřežní stráž.

Po počáteční lékařské prohlídce byli ubytováni v hotspotu ve čtvrti Imbriacola, kde je asi 550 hostů, přičemž přijímací centrum má kapacitu pouze 250 míst.

Mimo těchto přistání v přístavech samozřejmě dochází k mnohem většímu počtu autonomních přistání na odlehlých plážích. Tyto ilegály se ovšem zpravidla nepodaří zachytit, jednoduše se tak později ztratí v ghettech v různých zemích Evropy, aniž by byli kdekoli registrováni…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.