Švédská nemocnice mění pohlaví dětem, zatajuje závažné vedlejší účinky a zdravotní poškození

Švédská nemocnice mění pohlaví dětem, zatajuje závažné vedlejší účinky a zdravotní poškození

Škodlivá genderová výchova, která je ve Švédsku praktikována ze všech evropských zemí nejdéle, si s sebou nese velmi závažné důsledky. Při genderové výchově se ve školkách i školách – zejména na prvním stupni – chovají pedagogové ke všem dětem „bezpohlavně“ – zásadou je nepoužívat zájmena „on“, „ona“ a jakkoli vyjadřovat příslušné pohlaví daného dítěte. Dětem se má odmala vsugerovávat, že si kdykoli mohou samy zvolit pohlaví. A mohou si ho nechat změnit třeba i ve věku, kdy se jejich organismus teprve vyvíjí..

Genderovou výchovu protlačuje dlouhodobě EU a měla by být nyní zavedena ve všech jeslích, školkách a školách (u dětí do 12let) v celé EU. Ostatně, ve Švédsku, které je často jakýmsi pokusným morčetem, se to zkouší už poměrně dlouho. A s tím, jak se tam tato ideologie tlačí do hlav už velmi malých dětí, přibývá i jedinců, kteří si žádají změnu pohlaví.

Cílem genderové výchovy je odchovat co nejvíc jedinců, kteří nebudou schopni další reprodukce…

Desítky dětí utrpěly poškození a  vážné vedlejší účinky v „trans péči“. Fakultní nemocnice Karolinska se však rozhodla informace nezveřejnit, i když jsou tyto informace mezi lékaři nemocnice dobře známé.

Fakultní nemocnice Karolinska se v květnu rozhodla zastavit novou hormonální léčbu dětí a mladých lidí v „trans péči“ – částečně z toho důvodu, že existuje riziko „potenciálních vedlejších účinků“.

Ve skutečnosti však nemocnice věděla, že existují konkrétní případy dětí, u nichž se objevily vážné vedlejší účinky a fyzické poškození, a to nejen „potenciální“.

Ve Stockholmu je známo 13 takových případů.

Jedním z příkladů je dívka, která si ve věku deseti let myslela, že je ve skutečnosti chlapec. Když bylo dívce jedenáct let, lékaři v Karolinské zahájili léčbu. Léčba hormony vedla mimo jiné k poškození kostí dívky a k dalším závažným zdravotním problémům.

Navzdory potvrzeným zraněním léčba pokračovala další tři měsíce a nebyla podána žádná zpráva o odchylce. Teprve poté, co komise přezkoumala případ dívky, byla podána zpráva o anomálii.

„Samozřejmě cítíte hněv vůči těm, kterým jste důvěřovali. Ale také vůči sobě, já jsem ten, kdo má chránit své dítě, ale to jsem neudělala“, říká matka dívky Natalie.

Několik dalších dětí zaznamenalo vedlejší účinky hormonální léčby, která byla poté přerušena.

„U jednoho dítěte je viditelné podezření na poškození jater, u jiného je po dvou letech diagnostikována snížená hustota kostí. Třetině dětí, které zákroky a hormonální terapii podstoupily,  se z toho vážně zhoršilo duševní zdraví,“ uvedla v posudku komise.

Ricard Nergårdh, který léčí děti s genderovou dysforií, popisuje léčbu stop hormony jako formu kastrace.

„Je to chemická kastrace. Může ovlivnit duševní zdraví způsobem, o kterém jsme nepřemýšleli. Je velmi důležité, aby o tom pacient a jeho rodina byli dobře informováni,“ řekl.

Závažné poškození zdraví v důsledku podobných zákroků  je jen důsledkem dlouholeté indoktrinace genderovou propagandou. Lze předpokládat, že po plošném zavedení genderové výchovy v celé EU bude podobně problémových dětí, které se nechají „oblbnout“, přibývat. A s tím bude přibývat i počet takto závažných případů poškození zdraví. Přitom většina těch dětí zcela jistě nejsou trans ani žádné jiné ze 120 pohlaví.

A co je na tom nejhorší? Že u většiny těchto dětí změnu pohlaví podporují i vlastní rodiče…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédská nemocnice mění pohlaví dětem, zatajuje závažné vedlejší účinky a zdravotní poškození

  1. Zavedenie tej najtvrdšej saudskoarabskej šaríe /pochopiteľne po istom období krutých bojov či tolerancie „aktivít“ typu obchodu s drogami/ samozrejme tieto praktiky veľmi rýchlo zastaví. A nielen vo Švédsku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.