V Evropě se ruší už druhé Vánoce, na jaře půjde o třetí Velikonoce – muslimské svátky se neomezují

Likvidace národů, národních států a výměna obyvatel jsou zásadním cílem globalistů. Pokud má totiž vzniknout jedna jediná, nikým nevolená totalitní světovláda, je třeba nejprve zrušit národní státy a národy. A to zejména v Evropě, kde je mnoho národů, přičemž každý má své vlastní tradice i jazyk, některé i měnu. A to je na Evropě v jistém smyslu výjimečné, ale zároveň je to něco, co brání globalizaci.

I v rámci Evropy jsou všechny hlavní tradice založeny na křesťanských svátcích. Ty vznikly na podkladu svátků pohanských. Například zhruba v době, kdy se dnes slaví Vánoce, se dřív oslavoval svátek slunovratu. Evropské národy tak budují své  tradice po dlouhá staletí, proto jsou co do tradic velmi pestré, vždyť i oslava Vánoc se liší stát od státu Tak, jako se liší kuchyně, ale i  jazyky.

Vánoce i Velikonoce slaví každý evropský národ po svém. A přesně tyto rozdíly vytváří jistou pestrost našeho kontinentu.  Jenže právě lpěním na tradicích, vlastních jazycích a zvycích se národy udržují a přežívají. Proto je  právě tuto pestrost třeba zničit. Tradice evropských národů je třeba zašlapat a nechat je převálcovat muslimy, pro něž neplatí hranice ani národy. Sjednocuje je islám s velmi striktními pravidly, po staletí neměnnými. Pro globalisty je to ideální sjednocující ideologie.

Letos nám ruší už druhé Vánoce, na jaře to budou třetí Velikonoce, tím si můžete být jisti. Vánoce v multikulturních zemích Evropy už byly v posledních asi pěti letech ve jménu opevněných vánočních trhů, kde měly bariéry chránit občany před vyznavači náboženství míru, aby další trhy nedopadly jako ty berlínské před pár lety, kdy vjel muslim kamionem do nakupujících lidí.

Německo trhy povolilo, nicméně tentokrát – i přes nedávné hrozby ISIS  – nejsou střeženy před vyznavači náboženství míru, ale před neočkovanými. Paradoxně tak na trhy projde spíš  muslim opásaný výbušnou vestičkou, ale s platným covid pasem, než zdravý, leč neočkovaný Němec bez jakýchkoli nekalých úmyslů.

Když jsou vánoční trhy ohraničeny policejními jednotkami, kontroly vstupu jsou přísnější než na letištích, oddělené prostory oddělují ušlechtilé „očkované“ od nehodných „neočkovaných“, pak máte jasno: Jsou to Vánoce v chladném, šedém Corona-Buntlandu (viz titulní obrázek).

A na německých trzích pak můžete vidět i tuto značku:

To u nás podobný problém mít nebudeme, vánoční trhy jsou pro jistotu zrušeny pro všechny. Tedy zatímco v uzavřených hitlermarketech se můžete mačkat tělo na tělo podobně, jako v hromadné dopravě, aniž by po vás chtěl kdokoli covid pas, tak venku, na čerstvém vzduchu, kde je mnohem menší riziko nákazy, být nemůžete.

Vánoce – a především různé tradice s nimi spojené – tak jakoby mizí stejně, jako mizí Velikonoce, neboť už nyní je jisté, že již třetím rokem zřejmě  budou v uzavření.

Každoročně se také slaví ramadán, ten ovšem nijak zvlášť omezen nebyl. Muslimové měli ve většině evropských zemí dokonce i výjimky z restrikcí, neplatil pro ně například zákaz nočního vycházení a měli mnohé další úlevy, o nichž jsem se zde v době ramadánu v různých článcích již zmiňovala. Například zde, zde, zde, zde nebo zde.

Vše, co se nyní děje především  – ale nejen – v Evropě, spolu úzce souvisí. Islamizace, klimaalarmismus, LGBTQ, omezování původních obyvatel ve jménu jejich údajného dobra, šikana, šmírování, do toho neskutečné zdražování, vše následované bankroty mnoha podnikatelů, kteří zatím přežívají.  Tím bude docházet i ke ztrátě pracovních míst, zadlužení a nárůstu psychických problémů, sebevražd…

A zatímco my jsme omezováni a šikanováni, hranice od jihu jsou otevřené. Denně do Evropy přichází invazisté bez jakýchkoli dokladů či dokonce zelených pasů. Nikdo je po nich nechce, ty se žádají jen po nás. Jejich ideologie je nadřazována našim tradicím a zvykům. Politici záměrně rozdělují společnost pod heslem „rozděl a panuj“, rozdělené společnosti se totiž lépe vládne.

Většina lidí jim jde na ruku, neboť se  chovají jako ovce, které se  bojí vlka, ale neuvědomují si, že mají být ostříhány a pak poraženy pastýřem, kterému slepě důvěřují….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout