Invazisté na hranicích jsou stále agresivnější – na polské vojáky použili laser (video)

Invazisté na hranicích jsou stále agresivnější – na polské vojáky použili laser (video)

Dalo se očekávat, že džihádistům dojde trpělivost a agresivita se vystupňuje. Ostatně, kolik z nich má nějaké praktické bojové zkušenosti? Nejspíš většina.  Ovšem pokud to bude nadále pokračovat tak, jako dosud, pak můžeme očekávat, že skutečně postupně převládne nová trasa, která se již šíří po sociálních sítích – přes Ukrajinu, Slovensko a ČR.

Zatímco v západních médiích se k navození nálady pro bezprostřední záběry dalších desítek tisíc „azylantů“ používají hlavně obrázky žen a roztomilých malých dětí s vykulenýma očima, mají polští pohraničníci před očima zcela jiný obrázek: Jde spíše o kriminálníky (viz video 2 níže), kteří jsou přesvědčeni, že můžou nelegálně vtrhnout do EU, většinou bez papírů.

A podle toho se džihádisté chovají. Nestarají se o zákony (což u zločinců není nic neobvyklého) a pokouší se násilně překročit polsko-běloruské hranice. Bez ohledu na to, čím útočí, snaží se použít jakýkoli způsob, jak se dostat do cíle podle svého výběru – což je většinou „Germoney“, kde je o ně zpravidla velmi dobře postaráno….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout