Některé pašerácké trasy do Běloruska byly dnes pro Iráčany, Syřany a Jemence uzavřeny, nová trasa vede přes Slovensko a ČR!!!

Některé pašerácké trasy do Běloruska byly dnes pro Iráčany, Syřany a Jemence uzavřeny, nová trasa vede přes Slovensko a ČR!!!

Co za tím asi bude? Proč hned dvě letecké společnosti, které dosud dovážely výše uvedené národnosti po stovkách do Běloruska, tak náhle couvají? Není to spíš jen krok na uklidnění evropských zemí, který však v důsledku nebude mít na utlumení invaze žádný dopad? Džihádisty totiž nyní zaujala nová doporučovaná trasa pro cesty do Německa – přes Ukrajinu, Slovensko a Českou republiku.

Erdogan uzavírá hlavní pašeráckou trasu! Od dnešního dne již Syřané, Iráčané a Jemenci nesmějí létat z Turecka do Běloruska. Již včera večer částečně státem řízená společnost Turkish Airlines oznámila, že již nebude létat se státními příslušníky těchto tří států do Běloruska. Dnes ráno Lukašenkova státní letecká společnost Belavia následovala Turecko se stejným opatřením. Zdá se, že to není úplně dobrovolné. Zdá se, že politický tlak z Evropy v posledních dnech zapůsobil.

Tento zákaz letů se vztahuje pouze na Istanbul, ale pravděpodobně ne na Antalyi, takže budou lety pokračovat odtamtud? Těžko říct. Navíc, stačí koupit falešná pas – turecký nebo třeba afghánský – a cesta do Běloruska je volná. Trh s falešnými pasy v Turecku stále vzkvétá.

Navíc se zdá, že invazisté v Bělorusku v současné době uvažují o nové cestě do Německa. V uzavřených chatovacích skupinách jsou sdíleny mapy, které ukazují trasu přes Ukrajinu, Slovensko a Českou republiku do Spolkové republiky. Není jasné, do jaké míry byla nová trasa dosud využívána. Zdá se však, že nyní nahradí trasu přes Polsko.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.