Dva tisíce Afričanů, tábořících v libyjském Tripolisu, by měly být podle neziskovek dopraveny do Evropy

Dva tisíce Afričanů, tábořících v libyjském Tripolisu, by měly být podle neziskovek dopraveny do Evropy

Libye se již dlouhodobě plní invazisty z Afriky, kteří míří do Evropy. V mnoha případech jde o kriminálníky, kterým v jejich rodné zemi hoří půda pod nohama či o členy různých islámských bojůvek. Tyto bojůvky posílají své bojovníky do Evropy. Ostatně. jak se ukázalo, také například somálský vrah z německého Würzburgu byl členem nechvalně známého Al Šabábu. Ani tři vraždy a ani fakt, že patřil k jedné z nejkrvavějších islámských organizací, nepomohly k jeho odsouzení.

Neziskovky nyní  hodlají tisíce jemu podobných jedinců, kteří uvízli v Tripolisu, dopravit do Itálie…

Neziskovky se chystají vyložit v Itálii tisíce nelegálních přistěhovalců, kteří již dva měsíce demonstrují a protestují před sídlem UNHCR v Tripolisu, což je organizace pro uprchlíky při OSN. Chtějí do Itálie.

Neziskovky, které jsou součástí kartelu evropských nevládních organizací, a které podepsaly výzvu Alarm Phone a Mediterranea Saving Humans, tedy dvou z neziskovek, které v posledních letech sužovaly Itálii dovozem tisíců invazistů, vylovených blízko Libye, naléhavě vyzývají k převozu protestujících Afričanů do Evropy.

Italská vláda se účastnila v Paříži konference o situaci v Libyi, kde byla pověřena naplánováním takzvané „bezpečné evakuace“ pro protestující Afričany.

„Téměř 50 dní táboří před kancelářemi UNHCR v Tripolisu několik tisíc uprchlíků a dožadují se evakuace do bezpečných zemí, aby se zachránili před mučením, znásilňováním a násilím všeho druhu, kterému jsou vystaveni v libyjských táborech“, říkají promigrační neziskovky, které podepsaly výzvu zahájenou Alarm Phone a Mediterranea Saving Humans.

„Neprobíhá zde žádný proces stabilizace a demokratizace Libye, která je sužovaná rozděleními a konflikty mezi vnitřními a zahraničními milicemi,“ argumentují neziskovky. „Demokratizace se nikdy nebude moci uskutečnit bez plného převzetí odpovědnosti státy Evropské Unie a Spojených států, “ stojí v prohlášení neziskovek.

Protest Afričanů, kteří uvízli v Libyi, začal loni v říjnu po masovém zatýkání ve čtvrtích a domech v Tripolisu.

Připomínám, že jde o ilegály. A nezapomeňte, že neziskovky jsou financovány právě těmi, kdo financují milice, aby se Libye nestabilizovala. Těmi, kdo financovali Arabské jaro i vraždu Kaddáfího.  Ve skutečnosti existuje plán na islamizaci Evropy prostřednictvím migračního džihádu – a nestabilní Libye je velmi důležitým článkem na cestě k islamizaci Evropy a výměně obyvatel.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout