Praha podpořila Ujgury, muslimskou menšinu v Číně, utiskovaní křesťané v muslimských zemích Hřiba nezajímají

Praha podpořila Ujgury, muslimskou menšinu v Číně, utiskovaní křesťané v muslimských zemích Hřiba nezajímají

Islám je nenávistná expanzivní ideologie, kterou opět nepokrytě podpořil Pirát Hřib a senátor Fišer. Oba totiž zaštítili konání Světového ujgurského kongresu v Praze. Kongres měl začít v pátek. U obou nic překvapivého, u druhého uvedeného jen lze doufat, že se nedostane na prezidentský post, kam se jistě opět pokusí protlačit.

O tom, že Piráti, stejně jako většinová politická sebranka v EU, podporují islamizaci  Evropy, už dávno nepochybuji. Ostatně, všechny jejich dosavadní činy i hlasování tomu nasvědčují. Rozhodně nejsou žádnými podporovateli utlačovaných, jak tvrdí. V muslimských zemích utiskovaní lidé, kde je nerovnost vidět nejvíc, je ve skutečnosti vůbec nezajímají.

Jsou to totiž křesťané, kdo je celosvětově zdaleka nejvíc utiskován. V Pákistánu posvětila dokonce i vláda unášení a znásilňování, posléze pak násilné konverze nemuslimek (hinduistek a křesťanek), totéž se denně za tiché podpory vlády děje v Bangladéši, kde jsou terčem nejen křesťanky a hinduistky, ale také buddhistky.

V islamizovaných afrických zemích pak dochází k systematickému vyvražďování křesťanů, což také většina politiků zcela pokrytecky přehlíží. Všude, kde převládl islám, dochází ke genocidě neislámských obyvatel či jejich útlaku.

Ovšem pokryteckého Hřiba a podobnou islamizační sebranku nezajímá ani to, že v islámských zemích jsou ženy méněcenné a homosexualita je tvrdě trestána, někde stále trestem smrti. Hřib, který vyvěšuje duhové vlajky, by se ovšem vůči podobným islámským praktikám nikdy ani slůvkem nevyhradil. Saúdskou Arábii jistě považuje za spojeneckou zemi, podobně, jako ostatní pokrytci z řad politiků, kteří se ohání „lidskými právy“.

Hřib tedy s jeho vítáním Ujgurů, jejichž islám hlásá nejen nerovnost žen, ale také vyvražďování homosexuálů či bezvěrců, jen prokázal, jak je současná ideologie, kterou hlásá jak on, tak EU, zvrácená. Nebo snad někomu připadá normální, podporovat  na jedné straně homosexuály a na té druhé ty, jejichž ideologie hlásá jejich likvidaci?

Vlastně bych se nad podobným aktivismem nijak nepozastavila, pokud by jej tito pokrytci úplně stejně projevovali vůči těm, kdo porušují třeba právě práva křesťanů či jiných pro Hřiba zcela nezajímavých skupin – ať už jakýchkoli. A kupodivu tohoto pokrytce nezajímá ani vyvražďování a útisk těch, jejichž vlajku každoročně s takovou pompou vyvěšuje. Nikdy jsem zatím nezaznamenala, že by se vůči některé z mnoha islámských zemí za bičování, věznění či dokonce popravy homosexuálů vyhradil. A věřte, že tak ani nikdy neučiní.

Nemyslím, že kdy uvidíme Hřiba či jemu podobné pokrytce se podobně zastávat  například žen v Saúdské Arábii či  dalších výše uvedených muslimských zemích. Ujgurů se neustále zastávají nejen různé pofiderní globální  lidskoprávní organizace, ale především všechny muslimské organizace i vlády islámských zemí po celém světě, tedy – na rozdíl od utiskovaných nemuslimů v islámských zemích – mají po světě obrovské zastání. Denně znásilňovaných a násilně konvertovaných nemuslimek v islámských zemích se ovšem nezastane nikdo.

Fischer uvedl, že Česko jako stát založený na principech demokracie a občanských práv musí vyjádřit podporu těm, kteří čelí systematickému potlačování těchto hodnot. Ale sám Fischer podporou Ujgurů podpořil jimi šířenou nenávistnou ideologii, která je s demokracií zcela neslučitelná. Nepochybuji, že by si tento stejný pokrytec, jako Hřib, nikdy nedovolil podpořit nemuslimské komunity v islámských zemích. Stejně tak věřím, že by si nikdy nedovolil jakkoli kritizovat Saúdskou Arábii třeba za popravy názorově nepohodlných lidí.

Chce-li tedy Česká republika skutečně podpořit občanská práva, jak tito dva tvrdí, pak by se mělo v prvé řadě začít u zákazu propagace nenávistné islámské ideologie, která tato práva sama o sobě upírá nejen nemuslimům, ale třeba i ženám či komukoli, kdo se nelíbil jejich pedofilnímu lžiproroku Mohamedovi….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.7]

One thought on “Praha podpořila Ujgury, muslimskou menšinu v Číně, utiskovaní křesťané v muslimských zemích Hřiba nezajímají

  1. Nepochybujem,že medzi sponzormi spomínaného kongresu ujgurských „exilových“ teroristov /ich bývalá vodkyňa sa často zúčastňovala na Havlových orgiách/ figuruje aj Saudská Arábia a Soros.
    Tvrdé zaobchádzanie s týmto vysoko nebezpečným etnikom v žolde CIA a Rijádu /v Európe bohužiaľ nemysliteľné/, vrátane popráv, mučenia, prevýchovných táborov, povinných kurzov čínštiny a čínskeho spôsobu života, zákazu používania vlastného jazyka, nosenia brád, halal stravy, odevu, modlitieb a podobne, a tiež dlhoročných trestov väzenia atď. musí schvaľovať každý konzervatívny vlastenec z Európy, ja sa tým nijako netajím. A s Rohyngami v Mjanmarsku takisto. K pokrytectvu globalistických politikov a „liberálnych“ elít naozaj nemá zmysel sa vyjadrovať – odsúdil niekto niekedy z Európskej komisie napríklad zločiny proti ľudskosti páchané práve Saudskou Arábiou proti šíitom v Jemene?.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.