Nic jako „nelegální migrace“ už téměř neexistuje

Nevěřte politikům, kteří se stále dokola ohání „nelegální migrací.“ Proti ní se totiž dnes vymezuje úplně každý, včetně nepokrytě vítacích Pirátů. Přitom něco jako „nelegální migrace“ už dnes téměř neexistuje – tedy alespoň v rámci EU.

Už v minulosti jsem zde upozornila na to, že politická strana, která se vymezuje proti „nelegální migraci“ a nemá zároveň v programu ani slovo proti islámu, vás jen nechutně tahá za nos. Jedinou možností, jak ochránit země, které zatím nejsou nějak silně multikulturně obohacovány, je zákaz islámu.

Nejprve si ovšem připomeneme, proč je termín „nelegální migrace“ v současné době pasé.

EU, ale i OSN a další podvratné organizace, se už dlouho snaží tento pojem ze slovníku maximálně eliminovat. Tedy udělat maximum pro to, aby nebyl „nelegální“ téměř nikdo, kdo chce putovat z rozvojové země do té rozvinutější. K tomu slouží množství promigračních paktů, ať už jde o ty z „dílny“ OSN nebo ty, s nimiž přišla EU. Dnes tak jsou využívány i pojmy jako „klimatický uprchlík.“ Globální kompakt o uprchlících přece podepsala většina zemí (včetně ČR), takže s jejich přijímáním souhlasí. To ovšem nejsou žádní „nelegální migranti“, jimiž se mnoho politiků ohání. A Agenda 2030 pak existenci klimatických uprchlíků jen potvrzuje.

Dalším důležitým faktem je to, že mnozí z těch milionů „doktorů a inženýrů“, kteří dorazili do Evropy v roce 2015, už mají občanství země, kam přišli. Podobně, jako ti, kdo přišli před nimi. Německo nebo Švédsko rozdávají občanství jako na běžícím pásu, mnohé další země jsou na tom obdobně. Miliony muslimských invazistů tak jsou v Evropě nejen legální, ale mají dokonce občanství dané země. Pokud se tedy přestěhuje kamkoli v rámci EU (včetně ČR) například Němec Mustafa, Mohamed či Ali, nebude figurovat v žádných seznamech žadatelů o azyl. Bude zde zcela legální. A bude veden jako Němec, tedy občan EU.

Protlačit do země muslimy, aniž by si toho lidé všimli, tedy není nijak problematické. Mimo výše uvedeného stačí mít vojáky na nějaké okupační misi a odtud si pak přivézt džihádisty, kterým se již neříká „doktoři a inženýři“, ale „tlumočníci a spolupracovníci“. Jde opět o muslimy kteří si časem mohou sloučit své početné rozvětvené rodiny, na což klade důraz nový migrační pakt EU. Nyní z pro Evropu kulturně  zcela nekompatibilního Afghánistánu, za rok nebo dva půjde o „tlumočníky a spolupracovníky“ z Mali. Příště pak z nějaké další země, kam naše loutkové vlády vysílají vojáky v zájmu cizích mocností. Ale i v zájmu naší budoucí islamizace. A zdá se, že případnou „zásilku“ malijských „tlumočníků“ by většina našinců opět bez okolků akceptovala a mnozí by tomu i tleskali.

U Mali, kterému se dnes nikdo nevěnuje, bych se na chvíli pozastavila. Zatímco v Afghánistánu jsme byli v zájmu USA, v Mali jsou naši vojáci v zájmu Francie. Mali je obrovskou zásobárnou zlata a uranu, což je samozřejmě hlavní účel mise, nicméně jde podobně, jako v případě Afghánistánu, o primitivní islámskou zemi. Dokonce se v některých oblastech využívá právo šaría ve své středověké podobě, zahrnující například sekání končetin za drobné krádeže. Z Mali pochází zřejmě i černoch, který znásilnil na severu Čech nezletilou dívku. Invazista sice tvrdil, že je z Libye, ovšem používá jméno malijského fotbalisty a tím, že doplul z Libye do Itálie bez dokladů, si samozřejmě mohl vymyslet jakýkoli životopis.

Našinci sice v roce 2015 většinově neakceptovali „doktory a inženýry“, ovšem „tlumočníky a pomocníky“  akceptovali  bez váhání. Většina lidí u nás tedy jejich dovoz podpořila a ty, kdo upozorňují na nepokryté bezpečnostní riziko, nálepkují za xenofoby. Nic tak nebrání přivézt do země i „tlumočníky a spolupracovníky“ z Mali. Ale možná i další Afghánce z těch, kteří byli nedávno dopraveni na US základny v Evropě. A časem třeba z dalších zemí, které bude naše armáda v zájmu cizích mocností oblažovat svojí přítomností. Vláda si ověřila, že tam, kde nefungují „doktoři“, fungují „tlumočníci“.

Ovšem tito doktoři, inženýři, tlumočníci a pomocníci či jaké další přezdívky ještě džihádisté dostanou, by zde (nebo v jakékoli jiné zemi) vůbec nechtěli zůstat, kdyby zjistili, že  nemají možnost veřejně a zcela bez problémů praktikovat svoji ideologii. Pokud by jim to nebylo umožněno, pak by šli jinam, tedy tam, kde jim tuto možnost dají. Jedinou možností, jak jakoukoli zemi neislamizovat, je tak pouze zákaz islámu.

Abychom zabránili tomu, co se děje na západ od našich hranic, je třeba v prvé řadě zakázat u nás islámskou ideologii, její praktikování, další výstavbu mešit a modliteben. Tato vláda uzákonila hidžáby na školách jako akceptovatelné, což je důkaz, že jde o vládu proislámskou. I to se musí změnit a hidžáby a burky coby symboly nenávistné ideologie musí být zakázány nejen na školách. Dlouhodobá činnost MV dokazuje, jak silně je vláda proislámská.  Muslimská komunita totiž ministerstvo nezajímá i přesto, že se v ní především díky cizím tajným službám našli i extremisté, podporující teroristické organizace jako ISIS. To jen dokazuje, že zde není zájem islám jakkoli omezit. O islámských extremistech ovšem zprávy o extremismu mlčí. Naopak, naváží se do odpůrců islamizace.

Dnes tedy není vůbec podstatné, jaký je postoj politiků k tomu, čemu se říká „nelegální migrace.“ Důležitý je postoj k islámu. A to jako takovému, boj proti politickému islámu – jak jej prezentuje třeba Rakousko a Francie – je zcela zbytečný, politický islám, tedy šaría, je velmi důležitou a nedílnou součástí islámu jako takového, je základem celé ideologie. Ostatně, obě uvedené země nám názorně ukazují, že boj proti politickému islámu nijak nebrání jeho rozvoji v zemi. Jak ve Francii, tak v Rakousku se nyní staví obří mešity. A to s podporou vlád, které se ohání bojem proti politickému islámu.

Navíc, v Rakousku byla po půlročním uzavření znovu otevřena mešita, která podpořila ve vraždění útočníka, jenž vloni v listopadu postřílel ve Vídni čtyři lidi, stejně jako byla znovu otevřena francouzská mešita, z níž vzešel podnět k vraždě učitele Patyho, kterému uřízl hlavu Čečenec.

Nevěřte proto politikům, kteří se ohání nelegální migrací, ale neřeší islám. Povedou nás k islamizaci stejně, jako to dělají už několik desetiletí politici v západoevropských zemích. A to o to spíš, že dnes již téměř žádná „nelegální migrace“ neexistuje, ovšem cest jak islamizovat zemi je víc než dost…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Nic jako „nelegální migrace“ už téměř neexistuje

  1. Je to tak, hned od začátku jsem psal, že tlumočníky nebrat, ale samozřejmě je to prd platné, Babiš je přivezl a mnoho lidí skutečně pociťovalo soucit s těmito džhádisty, v Mali je to stejné.

  2. Aj „konzervatívna“ vláda diktátora Morawieckeho – fanaticky oddaná USA , NATO, Izraelu a samozrejme EÚ – plánuje natrvalo prijať afganských „tlmočníkov“ /údajne „len“ 50/ a ďalšie „stovky“ chce po „dočasnom“ pobyte neskôr „presídliť“. Nepochybujem,že podobné plány má aj Orbán. Samozrejme,týmto číslam nemôže veriť ani jeden skutočný poľský vlastenec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout