Němci našli mezi údajnými „tlumočníky“ už 20 kriminálníků a teroristů

Němci našli mezi údajnými „tlumočníky“ už 20 kriminálníků a teroristů

Možná jste včera zaznamenali informaci o tom, že mezi německými takzvanými „tlumočníky a pomocníky“ (jak se dnes říká doktorům a inženýrům z roku 2015) našli 7 kriminálníků a teroristů. Už tehdy mi bylo jasné, že nejde o konečný počet. Uplynulo ani ne 24 hodin a teroristů a kriminálníků je již 20. A samozřejmě nepůjde o konečný počet, neboť do Německa přivezli tisíce údajných „tlumočníků“.

Počet „tlumočníků a místních sil“ se postupně zvyšoval, z 515 na 1 500, pak jich bylo 2 500, následovalo 10 000, pak skok na 40 000 a poslední zpráva tvrdí, že jich je 70 000. Proč by salámová taktika měla fungovat pouze pro „místní síly“? Počet evakuovaných kriminálních Afghánců vzrostl ze sedmi na 20, což zřejmě nebude zdaleka číslo konečné.

Podle dřívějších zjištění přicestovalo do Německa letecky přepravou z Kábulu také 20 lidí, které bezpečnostní orgány znají. „Jde o 20 případů kriminálních Afghánců, kteří jsou problém pro bezpečnost, a kteří jsou nyní v Německu, protože nebyli v Kábulu odhaleni,“ řekl v pátek v mnichovském tiskovém klubu spolkový ministr vnitra Horst Seehofer (CSU).

Mezi pachateli jsou podle Seehofera odsouzení násilníci a lidé, jejichž jména jsou známa v protiteroristickém centru.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Němci našli mezi údajnými „tlumočníky“ už 20 kriminálníků a teroristů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout