Němka konvertovala k islámu a vybírala peníze na podporu ISIS

Němka konvertovala k islámu a vybírala peníze na podporu ISIS

Jednou z nejdůležitějších součástí džihádu, o níž se ovšem příliš nehovoří, je konverze nemuslimů k islámu.  Jde prakticky o tu nejjednodušší cestu, jak islamizovat jakékoli území. Mnoho muslimů tak namísto džihádu mečem provozuje tento styl džihádu, který je mnohem efektivnější. Navíc – zatímco terorista je většinou zcela eliminován nebo uvězněn – džihádista, který nabádá nemuslimy ke konverzi, to dělá zcela legálně, neboť konverze k islámu či propagace islámu jako taková není nikde v Evropě trestnou.

Naopak, islám je dnes i systémem vykreslován coby „náboženství míru“, mnohdy je tak této ideologii přístupný i ten, kdo jinak není příznivcem násilného džihádu.  Zfanatizovat pak jakoukoli systémem indoktrinovanou osobu není problém. Ostatně, vzpomeňte si, kolik lidí se nechalo „oblbnout“ jakoukoli sektou. I zde jde o sektu, jen velmi nebezpečnou.

V Německu jsou muslimů miliony a obětí vhodných ke konverzi víc než dost. Němka, kterou zřejmě dokázal „oblbnout“ přivandrovalý Iráčan, byla dokonce odhodlána se časem připojit k řadám IS…

Německá žena byla v pondělí zatčena pro podezření, že pomáhala skupině Islámský stát tím, že podporovala snahy o převod peněz militantům, uvedli prokurátoři.

Podezřelá, identifikovaná pouze jako Denise S., byla zatčena v Geretsriedu poblíž Mnichova a čelí možnému obvinění z podpory zahraniční teroristické organizace. Je obviněna z podpory Aymena A.-J., Iráčana, který byl letos zatčen v Německu.

Federální prokurátoři uvedli, že hlavním úkolem ženy bylo navázat kontakt se ženami z IS a informovat je o nadcházejících převodech peněz.

Je obviněna z toho, že sháněla dary pro člena IS, který měl být osvobozen z kurdského tábora, aby se mohl vrátit do extremistické skupiny. Žena si také zřídila účet pro přijímání darů pro iráckého teroristu.

Také údajně měla Aymenovi A.-J. převést 200 eur (235 USD) pro jiného člena IS v syrském Idlibu.

K uvedenému jen dodávám, že také u nás už byli odhaleni sponzoři islámských teroristických bojůvek. Známý je zejména případ Shehadeha, který financoval svého bratra – džihádistu a jeho manželku (českou konvertitku), kteří odešli bojovat k „pobočce“ Al Kajdy do Sýrie. Shehadeh, který u soudu prohlašoval, že uznává jen právo šaría, si nakonec vysloužil desetiletý trest. Méně známý je pak případ Iráčana, žijícího v Čechách, který financoval IS, přičemž za svůj sponzoring teroristů dostal jen tříletou podmínku…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Němka konvertovala k islámu a vybírala peníze na podporu ISIS

  1. Celkom vážne uvažujem nad tým, či sponzori vládnej extrémne neomarxistickej a neoliberálnej strany Sloboda a solidarita nevenujú nemalé peniaze /prostredníctvom konvertitu s kontaktmi v Saudskej Arábii Jozefa Lenča – už som o ňom písal/ aj na účely terorizmu, resp. či na tieto účely nejdú aj peniaze zo štátneho rozpočtu na financovanie tejto strany.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout