V Rakousku se má stavět nová obří mešita i s islámským centrem, místní protestují

V Rakousku se má stavět nová obří mešita i s islámským centrem, místní protestují

Rakousko je dnes již jedna z nejvíce islamizovaných zemí Evropy. Prakticky zde není žádná možnost, jak přechod na budoucí chalífát zvrátit, nicméně zákaz výstavby dalších mešit by snad pomohl. Toho se ovšem Rakousko nedočká, naopak, počty muslimů v zemi rostou a povolují se i výstavby dalších a dalších mešit. Mnoho Rakušanů toho má dost podobně, jako tupých prohlášení vlády, která ovšem de facto proti islamizaci nedělá vůbec nic. Když se pak v jedné rakouské obci dozvěděli, že je má obohatit nové islámské centrum s mešitou, začali proti němu protestovat.

Navzdory odporu obyvatelstva se v hornorakouské okresní metropoli Vöcklabrucku staví velká mešita. Křesťanští aktivisté nyní vztyčili na staveništi kříž a protestovali ve formě transparentu.

Minulou neděli 22. srpna byl na staveništi plánované velké mešity ve Vöcklabrucku vztyčen osm metrů vysoký dřevěný kříž. Neznámí pachatelé, kteří mohou být pravděpodobně – kvůli kříži –  křesťanští aktivisté, navíc umístili před kříž 17 metrů dlouhý transparent s nápisem „Islamismuszentrum OÖ entsteht hier“ (staví se zde islamistické centrum Horní Rakousy). Kromě toho byla k ceduli připojena citace spolkového kancléře Sebastiana Kurze, která měla ukázat jeho údajný boj proti islámu:

V boji proti politickému islámu je třeba podniknout kroky proti těm, kteří sami nejsou teroristy, ale kteří pro ně vytvářejí živnou půdu.

Výstavba islámského „Kulturního a vzdělávacího centra“, které má sloužit také jako mešita, je v Horním Rakousku již léta předmětem politické debaty. V roce 2017 bylo dosaženo dohody o plánované lokalitě ve Vöcklabrucku. Majitelem je bosenská náboženská komunita v Rakousku. Bosna je většinovým islámským státem s více než 50 procenty muslimů. Jak uvádí rozhlasová stanice Deutschlandfunk, bosenská náboženská komunita je podporována zejména finančními prostředky ze Saúdské Arábie.

Noviny Oberösterreichische Nachrichten o tom hovoří jako o akci „islamofobů“ a staví pokojné aktivisty na stejnou úroveň jako Ku Klux Klan:

Děj připomíná Ku Klux Klan v jeho krutosti a hlouposti.

Pobouřena je i starostka Elisabeth Kölbingerová (Rakouská lidová strana).

Jsem šokována, že se nenávist v našem městě šíří tímto způsobem.

Byla povolána dokonce i Státní bezpečnostní služba a nyní se protest vyšetřuje. Je povzbudivé, když se muslimové nemají čeho bát, neboť pronásledovaní jsou jen ti, kteří vystaví kříž…

Přístup tisku i starostky vládních lidovců neukazuje nic jiného, než podporu islamizace vlastní země. Opět se potvrzuje to, že lidé nesmí věřit prohlášením politiků, ale spíš jejich skutečným činům. V kontextu toho se rakouská vláda až tak výrazně neliší od té německé, neboť i když jejich představitelé hovoří jinak, konají nakonec velmi podobně.  A vlastně se tak neliší ani od té naší, která pod rouškou „tlumočníků“ pokorně plní kvóty EU….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Rakousku se má stavět nová obří mešita i s islámským centrem, místní protestují

  1. Pseudoalternatívne weby Európy zavádzajú /presnejšie povedané , drzo klamú/, keď označujú Kurza za pravicového konzervatívneho vlastenca. Je to taký istý politicky korektný, eurofilný a globalistický zločinec ako napr. Merkelová či Macron. Plus zradca, ktorý proti migrantom a ich zločinom nikdy nič neurobil. Pravdaže, to isté čo o Kurzovi platí aj o politikoch ako Salvini, Orbán a Morawiecki. A nepochybujem,že zastáva rovnaké názory ako spolkový prezident, ktorý vlastne ani nie je Rakúšan. Ten sa jednoznačne vyjadril v prospech dovozu Afgancov.

  2. Paní starostka vůbec nechápe, že nenávist podporuje právě ona výstavbou is lámských kasáren. A pan Kurz to možná i chápe, ale není schopen is lámskou nenávist nějak zarazit, a možná třeba ani nechce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout